خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی در جایگاه نخست مراکز پژوهشی حوزه سرطان در کشور ایسنا

پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی در جایگاه نخست مراکز پژوهشی حوزه سرطان در کشور

پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی بر اساس ارزیابی مستقل وزارت بهداشت در بین کلیه مراکز پژوهشی در حوزه سرطان اعم از بالینی و زیست پزشکی در سراسر کشور موفق به کسب رتبه اول شد.

به گزارش ایسنا،با استناد به نتایج آخرین ارزیابی جامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پژوهشکده سرطان معتمد با پیشتازی و کسب بالاترین امتیاز در میان کلیه مراکز پژوهشی فعال در حوزه سرطان اعم از مراکز بالینی و زیست پزشکی موفق به کسب رتبه اول گردیده است. این درحالی است که دیگر مراکز معتبر دانشگاه های معظم کشور با فاصله زیاد بعد از مرکز تحقیقات سرطان پستان این پژوهشکده قرار گرفته اند.

این پژوهشکده همچنین در بین کل مراکز تحقیقات بالینی با ردیف مستقل بودجه و سابقه بیش از ۱۰ سال فارغ از موضوع فعالیت رتبه دوم را به خود اختصاص داده و ۱۹۰ مرکز بالینی دیگر بعد از مرکز تحقیقات سرطان پستان این پژوهشکده جای گرفته اند. همچنین در کل ۸۳۳ مرکز تحقیقات خصوصی و دولتی ذیل حوزه وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات سرطان پستان پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی جزو ۱۰ مرکز برتر ارزیابی شده است ضمن آنکه رتبه اول و دوم در انجام پایان نامه های بین رشته ای و ثبت اختراع را به خود اختصاص داده است.

در ارزیابی علمی و جامع وزارت بهداشت شاخص های متنوع و متعددی نظیر «اثر بخشی، ثبت اختراع، پایان نامه های بین رشته ای، شاخص H پنج ساله، کل اسناد ۵ ساله، مقاله با همکاری بین المللی، مقاله منتشر شده در %۲۵ برتر مجلات و برونداد پژوهشی» از جمله موارد ارزیابی مراکز پژوهشی حوزه سرطان بوده است.

به گزارش روابط عمومیپژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، از عمده دلایل درخشش پژوهشکده معتمد در کسب این جایگاه ممتاز، سیاست راهبردی پژوهشکده در جذب نخبگان جوان جهادگر و تلاش کم نظیر ایشان در تولید دانش و توسعه فناوری و نوآوری بوده است که اهمیت توجه به نخبگان جوان و جذب بیش از پیش این عزیزان را هویدا می سازد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور ۶ عضو جدید شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کرد.

یک ربع پیش

استاندار کرمانشاه با یادآوری رویکرد اقتصاد گردشگری دولت گفت : منطقه اورامانات با داشتن ویژگی‌های منحصر بفرد می‌تواند به قطب گردشگری مهم استان تبدیل شود و تمرکز مدیریت استان به پاوه و دیگر مناطق اورامی از سال آینده بیشتر می‌شود.

8 دقیقه پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناور‌های شهید صیاد شیرازی و شناور حسن باقری گفت: این شناور‌ها ۲۸ موشک پدافندی و کروز دارد.

نیم ساعت پیش

علی جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و استوری جنجالی اش از بازی در رمدر ادامه مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: سرانه مطالعه در کشور حدود ۳۳ دقیقه بدون احتساب کتب درسی و دینی است.

یک ربع پیش

بر اساس اعلام مرکز آمار شاخص قیمت مصرف کننده در بهمن ماه نسبت به ماه قبل ۱.۴درصد رشد کرد.

یک ربع پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات آبرسانی در شهرستان صفا دشت استان تهران گلایه کرد.

یک ربع پیش

امروز همزمان با سفر استاندار کردستان به شهرستان دهگلان، ۴۲ واحد مسکن ملی و ۲ طرح عمرانی و خدماتی بهره برداری شد.

9 دقیقه پیش

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...