فوتبالی |
1 ماه پیش

گرشاسبی: حضور نکونام از جاذبه های فولاد است فوتبالی

گرشاسبی: حضور نکونام از جاذبه‌های فولاد است

گرشاسبی: حضور نکونام از جاذبه‌های فولاد است

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعاملباشگاه فولاد خوزستانمعتقد است حضور نکونام از جاذبه های این تیم برای آمد بازیکنان مطرح به تیم فولاد بوده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از کانال رسمی باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز ۱۹ مردادماه در باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: انصافاً آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان کمک های بسیار خوبی به ما داشته است و اگر مساعدت های او نبود این تیم دچار چالش می شد زیرا فولاد در دو سال گذشته با محرومیت سنگینی مواجه شد تا جایی که به دلیل بسته بودن پنجره از تیم نونهالان گرفته تا بزرگسالان‌مان نمی توانست یارگیری کند اما شرایط مدیریت شد و نکونام نیز تیم را رهبری و حفظ کرد.

*در سکوت بازیکن گرفتیم

وی با بیان اینکه امسال در نقل و انتقالات در سکوت حرکت کردیم، ادامه داد: این طور کار بهتر انجام شد. حتی دیدید پاتوسی پست خداحافظی گذاشت اما ما لو ندادیم که از این بازیکن برای ادامه همکاری امضا گرفته ایم و این شرایط در حالی بود که از تیم های دیگر با قیمت خیلی بیشتر پیشنهاد داشت و به دنبال او بودند اما در نهایت اکنون در جمع فولاد است و حتی بابت تأخیرش در اردوی تیم جواد نکونام با روش های خودش او را تنبیه کرد.

*نقل و انتقالات مثل بازی شطرنج است

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه نقل و انتقالات مثل بازی شطرنج است و اگر یک حرکت و اشتباه کنیم آسیب میبینیم، گفت: ما برای جذب بازیکن وقت گذاشتیم و حواسمان به حواشی نیز بود تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

*ایجاد نشاط در خوزستان با جام‌های نکونام

گرشاسبی خاطرنشان کرد: با جام هایی جواد نکونام برای کسب آنها زحمت کشید، نشاط خوبی در خوزستان ایجاد شد. ضمن اینکه از کانون هوادارانمان که همه جوره حواسش به حواشی بوده است و باعث شد حرکت رو به جلو را ادامه دهیم، قدردانی می کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: با توجه به اینکه همه می دانند در دو سال گذشته فولاد در بحران بود، برای این فصل فولاد خون تازه ای می خواست تا نفس بکشد. در همین دو سال خوزستانی ها با این محرومیت پشت در ماندند اما اکنون تیم های پایه ما بومی هستند و در حال بومی سازی نیز هستیم. البته باید خودشان را نشان دهند تا بالاتر بیایند.

*نباید فولاد را بزنند

وی عنوان کرد: بارها گفته اند چرا فولاد خوزستان تیم قوی نمی بندد و اکنون تمامانتظارات به سمت موفقیت فولاد در آسیا است که همه باید کمک کنند. خدا را شکر فولاد توانست سهمیه فوتبال ایران را در آسیا حفظ کند و اکنون برای ادامه این راه نیاز به کمک داریم، نه اینکه ما را بزنند. در هر صورت نمی توانستیم تیمی را ببندیم که قوی نباشد و مورد انتقاد قرار بگیرد. ضمن اینکه تعصب نکونام خیلی بیشتر از من است و حرص خوردن های او را برای فولاد می بینم.

گرشاسبی گفت: مدیریت تیمی که بازیکنان شاخص دارد، سخت است و زمانی که درپرسپولیسبودم و به دنبال بازکردن پنجره نقل و انتقالات بودم، برانکو می گفت نیمکت شلوغ باشد، سخت است. به هر حال خواسته همه این بود که در آسیا آبروداری کنیم.

*فصل قبل بد آوردیم

وی خاطرنشان کرد: فولاد فصل قبل هم بد آورد وگرنه باید حداقل جزو سه تیم قرار می گرفتیم. هدف ما این است که در لیگ برتر جزو مدعیان باشیم و در آسیا زنگ تفریح نباشیم. ضمن اینکه همین تیم الفیصلی رقیب ما در حذفی آسیا رقم قرارداد یک بازیکنش ۶۰ درصد کل بودجه ما است. پس باید همه کمک کنند با روحیه مضاعف حضور فعال در آسیا داشته باشیم.

*فروشگاه باشگاه راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره راه اندازی فروشگاه باشگاه فولاد و ورود به بخش درآمدزایی، گفت: برای این بخش برنامه داریم و با چند اسپانسر هم جلسه داشتیم اما فولاد و تیم های دیگر چون مثلاستقلالو پرسپولیس بازی هایشان از شبکه سوم سیما پخش نمی شود اسپانسرها کمتر پای کار می آیند. همچنین برای راه اندازی فروشگاه با مباحثی چون بحث کپی رایت هم مواجه بودیم، در حالی که دوست داشتیم در این بخش فعال تر باشیم که البته فروشگاه باشگاه به کمک کانون هواداران راه اندازی خواهد شد و به دنبال مسائل درآمدزایی برای باشگاه نیز هستیم.

*حضور نکونام از جاذبه های فولاد است

وی در ادامه بیان کرد: سال گذشته با نکونام قرارداد دو ساله امضا کردیم و او هم گفت اگر شرایط باشگاه به صورتی بود که خواهان من بودند ادامه می دهم و به نظرم حضور نکونام از جاذبه های تیم فولاد برای آمدن بازیکنان مطرح به این تیم بود.

گرشاسبی در ادامه با اشاره به حضور سابق خود در رأس مدیریت ورزش و جوانان خوزستان خاطرنشان کرد: پنج معاون من اکنون در سطح کشور مدیرکل هستند. اکنون هم خوزستان در بخش فوتبال استعدادهای زیادی دارد و همه باید کمک کنند. ما اشتباه زیاد داریم و باید برای رفع آنها تلاش کنیم.

وی بیان کرد: نگین باشگاه فولاد تیم بزرگسالان آن است که به خاطر بحرانی که در دو سال گذشته با آن مواجه بودیم خدا می داند که چه کشیدیم. اما خوشحالیم که با پشت سرگذاشتن آن بحران اکنون از نظر شاخصه ها نسبت به فصل قبل از تیم های پایه گرفته تا بزرگسالان رشد داشتیم. البته به صورت کامل رضایت نداریم.

*جذب ۳ بازیکن پایه در بزرگسالان فولاد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به اضافه شدن چند بازیکن از تیم های پایه به تیم اصلی این باشگاه گفت: طبق برنامه ای که داشتیم استعدادهای پایه لیست شدند و در اردوی تهران تیم بزرگسالان مورد ارزیابی  قرار گرفتند که دو، سه نفر جذب شدند. بنابراین جذب استعدادهای پایه جزو برنامه های ما است و این نفرات آینده فوتبال خوزستان و کشور هستند.

*بازیکن‌ خوزستانی فصل قبل پای پرواز غیب شد

وی در خصوص اهمیت به بازیکنان بومی خاطرنشان کرد: فصل گذشته یکی از بازیکنان بومی همراه تیم بود و در حالی که شرایط برای همراهی تیم فراهم شده بود متأسفانه پای پرواز غیب شد و همراه تیم نیامد اما جواد نکونام در تیم فولاد از همه بیشتر به بومی ها اهمیت می دهد و اگر یک بازیکن بومی ۴۰ درصد و بازیکن غیربومی ۶۰ درصد شانس حضور در تیم فولاد را داشته باشد، بازیکن بومی جذب می شود.

گرشاسبی در ادامه خاطرنشان کرد: امسال در تست گیری تیم های پایه پنج هزار و ۱۶۸ نفر تست دادند که از این تعداد ۶۸ نفر انتخاب شد اما حالا پنج هزار و ۱۰۰ نفر علیه ما هستند.

*همچنان پیگیر جذب رضاوند هستیم

وی درباره جذب وریا غفوری عنوان کرد: غفوری بازیکن مطرح و توانمندی است و جزو اولویت های نکونام بود و بازیکنی است که به شرایط تیم فولاد کمک می کند. رضاوند هم جزو گزینه های نکونام است و هر راهی که برای جذب او بود، رفتیم اما به شکلی همکاری در این زمینه ضعیف شد و باشگاه استقلال رقمی را پیشنهاد داد که این یعنی نه، اما هنوز هم پیگیر هستیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان در خصوص تیم داری این باشگاه در رشته های دیگر، گفت: در لیگ کشتی فرنگی کشور تیم داری خواهیم کرد و برای تیم داری در رشته وزنه برداری در حال مذاکره هستیم.

7777#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم مهرماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

21 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی در تابستان 2021 از بارسلونا جدا شد و به نظر می رسد که از زمان رفتن او از جمع آبی و اناری ها تاکنون، بارسا هنوز نتوانسته جای او را به خوبی پر کند و اقداماتی هم که بارسا در این پنجره های نقل و انتقالاتی انجام داده برای ا,لیونل مسی,لالیگا,بارسلونا

11 ساعت پیش

5960,فوتبال,اینفوگرافی

15 ساعت پیش

همه ی گل های به ثمر رسیده جیووانی البر در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را در این بخش ببنید

21 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- شعار رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتخاب شد.به گزارش فوتبالی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی با بیان اینکه شعار «تا پای جان، برای ایران» به‌عنوان شعار رسمی تیم ملی فوتبال ایران در,فدراسیون فوتبال,تیم ملی ایران,جام جهانی 2022 قطر,انتخاب شعار تیم ملی

11 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - بازیکنی که 214 بازی در تاتنهام انجام داده بود و 29 بازی نیزدر تیم ملی انگلیس انجام داده بود، در آستانه پیوستن به تیم ویگان اتلتیک در لیگ دسته دو انگلیس قرار دارد.به گزارش فوتبالی، دنی رز دفاع  چپی است که در سال 2019 در فینال لیگ,تاتنهام,واتفورد,دنی رز

12 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم مهرماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

21 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم مهرماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

21 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی-سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه اصغر قهرمانی به عنوان مربی دروازه‌بان به کادر فنی اضافه می‌شود، گفت: بازیکنان جوان آمده اند تا کار بزرگی در آسیا انجام بدهند.به گزارش فوتبالی به نقل از  سایت فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی، ,وحید شمسایی,تیم ملی فوتسال ایران,جام ملت های فوتسال آسیا

11 ساعت پیش

بیشتر...