ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

وینیسیوس حال هواداران والنسیا را گرفت عکس ورزش سه

وینیسیوس حال هواداران والنسیا را گرفت! (عکس)

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، بعد از گلزنی مقابل والنسیا با ژستی علیه نژادپرستی در ورزشگاه مستایا خوشحالی بعد از گل انجام داد.

وینیسیوس حال هواداران والنسیا را گرفت! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"،رئال مادریدامشب در مهمترین بازی هفته لالیگا در ورزشگاه مستایا میهمانوالنسیااست. در بازی دو تیم در این ورزشگاه در فصل گذشته جنجال‌های زیادی به وجود آمد چرا که هواداران والنسیا شعارهای نژادپرستانه تندی علیه وینیسیوس سر دادند که به توقف بازی و اعتراض این بازیکن و دیگر اعضای رئال مادرید منجر شد.

بعد از این واقعه، توهین‌های نژادپرستانه علیه ستاره برزیلی رئال در دیگر ورزشگاه‌های تیم‌های لالیگا هم افزایش پیدا کرد و تبدیل به یک اتفاق هفتگی شد که شکایت وینیسیوس و تشکیل دادگاه رسیدگی به ماجرا را به همراه داشت. بازیکنانی مثل ادر میلیتائو و رودریگو به سود ستاره برزیلی در این دادگاه‌ها شهادت دادند.
هواداران والنسیا که این اتهامات را علیه خود بی اساس می‌دانستند، با برنامه ویژه‌ای که از قبل از بازی آغاز شد علیه رئالی‌ها شعار دادند. رئال مادرید با دو گل در فاصله 3 دقیقه از تیم میزبان عقب افتاد و همین امر باعث شد تا سر و صدا و شعارهای هواداران والنسیا افزایش پیدا کند.

1997093

اما قبل از اتمام نیمه اول، وینیسیوس اختلاف را کم کرد. ارسال رودریگو از سمت راست روی دروازه والنسیا از بین مدافعان این تیم عبور کرد و دروازه‌بان هم در خروج خود روی این صحنه اشتباه کرد تا توپ به وینیسیوس برسد و این ستاره هم در زدن ضربه نهایی با پای راست در محوطه شش قدم اشتباه نکرد تا گل اول رئال به ثمر برسد.

ویدئو: 326238

وینیسوس سریع توپ را برداشت تا بازی را دوباره به جریان بندازد اما برای لحظاتی برگشت و رو به تماشاگران والنسیایی مشت سمت راستش را بالا گرفت. حرکتی نمادین برای مبارزه و نفی نژاد پرستی که به خصوص بین ورزشکاران شهرت دارد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

یک ربع پیش

پاکو خمس لحظاتی پیش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

یک ربع پیش

نوجوان پرسپولیسی که حافظ کل قرآن است امروز در محل تمرین تیم محبوبش حضور داشت.

یک ربع پیش

ناصر علیزاده با پیروزی 5 بر صفر برابر حریف قزاقستانی در فینال اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در آسیا را کسب کرد.

یک ربع پیش

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

یک ربع پیش

اولی هوینس با حضور در دادگاه به اتهامات فساد مالی در جام ‏جهانی 2006 پاسخ داد و گفت در فسادهای صورت‌گرفته هیچ نقشی ‏نداشته است.

یک ربع پیش

باشگاه اورتون که برای دومین بار در این فصل به کسر امتیاز محکوم ‏شده رسما علیه این حکم فرجام‌خواهی کرد. ‏

یک ربع پیش

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

یک ربع پیش

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که ژابی آلونسو پیشنهاد این باشگاه را رد نکرده و تنها خواستار تمرکز روی برنامه‌هایش در بایرلورکوزن شده است.

یک ربع پیش

بیشتر...