دیدار مدیرکل امور اتباع استانداری کرمان با اعضای شورای اسلامی خودگردان مهمانشهر رفسنجان all tv logo

دیدار مدیرکل امور اتباع استانداری کرمان با اعضای شورای اسلامی خودگردان مهمانشهر رفسنجان
افغانستانافغانستان

خضری پور مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری کرمان با مدیریت و شورای اسلامی خودگردان مهمانشهر رفسنجان دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار عصر روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ در محل اداره کل امور اتباع برگزار گردید.

ملکوتی مدیر مهمانشهر گزارش عملکرد واقدامات یکساله را ارائه و بیان داشت : در سال جدید پروژه های نیمه تمام تکمیل خواهدشد و اولویت مهمانشهر در این سال حمایت از خانوارهای آسیب پذیر ومحروم خواهد بود.

لذا برای اجرای سیاست های اداره کل امور اتباع نیز اعلام آمادگی نمودند.

در ادامه هریک از اعضای شورای اسلامی گزارشی از عملکرد شورا در حدود وظایف محوله ارائه نموده و مسائل و موانع را با مدیرکل در میان گذاشتند.

خضری پور بیان داشت شورای اسلامی خودگردان با رای مردم انتخاب و در حمایت کامل این اداره کل می باشد و ساکنین نیز باید نسبت به اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده شورای اسلامی خودگردان تمکین داشته و احترام اعضای شوری را حفظ نمایند. ایشان یادآور شدند که شورای اسلامی خودگردان زیر مجموعه مدیریت مهمانشهر و اداره کل امور اتباع مشغول به خدمت می باشد که باید منطبق با ضوابط و مقررات عمل نماید.

وی افزود مدت زمان فعالیت شورای اسلامی خودگردان در حال حاضر ۲ ساله و تا سه سال قابل تمدید می باشد.

وی افزود : تاکنون مردم همراهی بسیار خوبی با شورا داشته اند ، اما در عین حال هرگونه دخالت و ایجاد مانع برای اجرای تصمیمات و برنامه های شورا ممنوع بوده و تخلف محسوب می شود و با افراد خاطی به صورت جدی برخورد خواهد شد.

در پایان خضری پور سیاست های مد نظر برای سال ۱۴۰۳ و برنامه های اتخاذ شده در راستای تحقق اهداف و چشم انداز مهمانشهر پویا را صادر و انتظارات خود را به شورا و مدیریت مهمانشهر اعلام نمودند.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۴۲۶.۸ میلیون دلار حواله عرضه شده ۱۲۴.۸ میلیون دلار آن معامله شد.

10 دقیقه پیش

شکایت فرمانده فراجا از سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تکذیب شد.

یک ربع پیش

در این تصادف چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.

یک ربع پیش

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: «من در مورد راه‌های ارتباط خود با ایران اظهار نظر نمی‌کنم اما باید بگویم ما در حال مذاکره مستقیم با ایران در نیویورک یا هر جای دیگری در مورد برجام نیستیم.»

یک ربع پیش

دادستان عمومی و انقلاب لواسانات در خصوص فیلم منتشر شده از مجموعه ورزشی شهدای لواسان که در آن مکان ورزشکاران آقا و خانم بدون حجاب و به صورت مختلط تمرین می‌کردند، گفت: پس از آگاهی از این اقدام رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

یک ربع پیش

این بازیگران از کودکی وارد سینمای ایران شدند و مدت زیادی را در صحنه درخشیدند. لیلی رشیدی، لیلا حاتمی، علی شادمان، باران کوثری و... از جمله بازیگرانی هستند که از کودکی وارد دنیای بازیگری شدند.

یک ربع پیش

رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: در حادثه واژگونی سواری پژو در این استان سه نفر فوت و یک نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شد.

یک ربع پیش

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد سنای آمریکا بسته کمکی ۲۶ میلیارد دلاری این کشور به اسرائیل را تصویب کرده است.

13 دقیقه پیش

انتقال املاک، خودرو، طلا و ارز برای اشخاص غیرتجاری ‌با تصویب مجلس، مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...