خبر 24 |
2 سال پیش

واکنش سرپرست پرسپولیس به رد پیشنهاد ۱۵۰میلیاردی خبر24

واکنش سرپرست پرسپولیس به رد پیشنهاد ۱۵۰میلیاردی
خبر24- باشگاه پرسپولیس پس از اضافه کردن برخی بند‌های مالی در قرارداد با کارگزار رسمی خود حاضر به ادامه همکاری با این شرکت در راستای درآمدزایی از برند خود شد.

یکی از بند‌های مهم در متمم این قرارداد تعیین مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان به عنوان میزان کف درآمدی از همکاری با کارگزاری است که شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس را متعهد به پرداخت آن می‌کند. این موضوعی بود که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته هم در مصاحبه رادیویی خود و هم در نشست خبری باشگاه به آن اشاره کرد.

با این حال امروز گمانه زنی‌هایی مبنی بر عدم وجود این ضمانت مطرح شده است. موضوعی که با واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همراه بود.

مهدی رسول پناه راجع به گرفتن ضمانت از کارگزار باشگاه بابت دریافت حداقل درآمد ۱۱۰ میلیارد تومانی، اظهار داشت: مگر می‌شود در قراردادی که توسط چند کارشناس حقوقی و اقتصادی بررسی شده باشد چنین موضوعی را لحاظ نکرد؟

وی ادامه داد: عملکرد بخش حقوقی در این قراداد درخشان است و تضمین‌های مالی و حقوقی لازم بابت دریافت این مبلغ گرفته شده است. ضمن اینکه چنین درآمدی مد نظر باشگاه نیست و امیدوار هستیم با همکاری هوادارانمان به رقم بسیار بیشتری دست پیدا کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شرکت دیگری حاضر به پرداخت ۵۰ میلیارد تومان بطور نقد در قراردادی ۱۵۰ میلیارد تومانی بابت یکسال با سرخپوشان بوده است، اما مورد قبول وی قرار نگرفته است، اظهار داشت: باز هم می‌گویم قرارداد فعلی بهترین نوع قراردادی بود که در زمان فعلی می‌توانستیم منعقد کنیم. چنین چیزی هم وجود نداشت که بخواهیم به آن بپردازیم. بحث و تبادل نظر بسیاری داشتیم که بالاخره به این نتیجه رسیدیم.
منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه اتحاد کلبا اعلام کرد؛ در مورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی در پایان فصل تصیم گیری خواهد کرد.

۴ هفته پیش

متاسفانه وزیر ورزش و جوانان کشور امروز در حادثه سقوط بالگرد در شهر بافت کرمان از ناحیه مغز آسیب دید.

۴ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۴ هفته پیش

واکنش زیبای کریستوفر کنت دروازبان فولاد روی شوت بازیکن الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۴ هفته پیش

تنیسورهای زن عربستانی برای اولین بار حضور در یک رویداد جهانی را تجربه خواهند کرد.

۴ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۴ هفته پیش

یحیی گل محمدی، برای دومین بار در پند ماه اخیر مورد تمسخر مجریان صدا و سیما قرار گرفت.

۴ هفته پیش

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۴ هفته پیش

بیشتر...