خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

نماینده مجلس : ما نمی توانیم به پلیس بگوییم با افراد بی حجاب برخورد نکند خبرآنلاین

نماینده مجلس : ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم با افراد بی حجاب برخورد نکند

مهر نوشت: غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس تاکید کرد: تکالیف و وظایف پلیس باید انجام شود. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی داشته باشد. باید از پلیس که به صورت شبانه روزی به مردم خدمت می‌کند، حمایت کنیم.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: بیگانگان دلشان را به اغتشاش برخی از فریب خورده‌ها و مزدوران خوش نکنند چرا که انقلاب ما مسیر خودش را با اقتدار ادامه خواهد داد.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی با اشاره به اینکه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با دعوت از مراجع مرتبط با موضوع مهسا امینی حتماً این مسئله را مورد بررسی قرار خواهد داد، اظهار داشت: اگر لازم باشد، از خانواده مرحوم مهسا امینی هم دعوت می‌کنیم تا در حضور آنان مستندات ارائه و این پرونده بررسی شود.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این موضوع حتماً روشن و تبیین خواهد شد، اما اظهارنظرهایی که از سوی هر فردی درباره این حادثه مطرح می‌شود، شتاب‌زدگی است و درست نیست، در جامعه التهاب ایجاد می‌کند و به کشور خسارت می‌زند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران عضو سازمان شانگهای شده، باید این موقعیت مناسب را در نظر گیریم و از آن نهایت استفاده را ببریم. شتاب‌زدگی و اغتشاش‌هایی که صورت می‌گیرد، منجر به هرج و مرج می‌شود. باید همه مراقبت کنیم. نباید به صورت احساسی و با ایجاد ناامنی موضوعی را دنبال کنیم.

  وی تاکید کرد: ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که نسبت به برخی از جرایم موضع بگیرد و برخورد کند و نسبت به برخی دیگر از جرایمی که در جامعه اتفاق می‌افتد، اقدامی انجام ندهد. ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند و در این زمینه دخالت نکند. تکالیف و وظایف پلیس باید انجام شود. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی داشته باشد. باید از پلیس که به صورت شبانه روزی به مردم خدمت می‌کند، حمایت کنیم.

  رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط فعلی کشور بسیار خوب است و دشمن را مأیوس کرده است. آنان تحت فشار هستند و می‌خواهند خودشان را با این اغتشاش‌ها آرام کنند. اغتشاش به اقتصاد کشور و حتی مذاکرات آسیب می‌زند و دشمن را گستاخ و امیدوار می‌کند.

  بیشتر بخوانید:

  • عباس عبدی: برچیدن گشت ارشاد عقب نشینی نیست؛ پیشروی است

  • نماینده مجلس : وجود گشت ارشاد ، مطالبه مردمی است/ هنجارشکن‌ها باید مجازات شوند

  • کم حجاب ها و بی حجاب ها؛ اعضای خانواده ما هستند یا زنان و دختران دزدان؟! قاسم سلیمانی و سید احمد خاتمی پاسخ می دهند

  ۲۱۲۱۷

  • نماینده مجلس : وجود گشت ارشاد ، مطالبه مردمی است/ هنجارشکن‌ها باید مجازات شوند  #‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

  بیشتر...


  تبلیغات

  تبلیغات

  مطالب مرتبط

  در حساس‌ترین بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب بارسلونا و اینترمیلان به مصاف هم می‌روند.

  5 ساعت پیش

  رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان برای تمدید دوره حضور خود در سمت نایب‌رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کرد.

  5 ساعت پیش

  بعد از فرمان رهبر انقلاب در مورد تمیز قائل شدن جوانان و نوجوانانی که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند و تاکید رییس قوه قضاییه در مورد رسیدگی فوری به وضعیت افراد بازداشتی، ۴۰۰ نفر از زندانی‌های اغتشاشات اخیر آزاد شدند.

  5 ساعت پیش

  علی کریمی به‌دلیل هم‌صدایی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

  5 ساعت پیش

  محمدمهدی اسماعیلی در سالن سینمایی وزارت ارشاد با اشاره به دیدار اخیرش با هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد که هنرمندان از اجحافی که در حق آنان شده و صدای آنان به جایی نرسیده گله داشتند.

  5 ساعت پیش

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای شبکه ملی اطلاعات حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته و هدف این است که شبکه‌ای پرسرعت، باکیفیت، مستقل و امن را در گستره جغرافیایی ایران فراهم شود تا انواعی از خدمات پرسرعت و باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد.

  5 ساعت پیش

  دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.

  5 ساعت پیش

  با کاهش شاخص کل بازار بورس برای امروز ۱۲ مهر ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون۲۹۴هزار و۹۳۴ تومان رسید.

  5 ساعت پیش

  در ادامه رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران در خصوص حل و فصل مسالمت آمیز اوضاع در یمن، روز جاری علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی با "هانس گروندبرگ" فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن به صورت ویدئو کنفرانس گفت وگو کرد.

  5 ساعت پیش

  بیشتر...