خبرورزشی |
6 روز پیش

دست نوازش کی روش بر سر مدافع تیم ملی فداکارانه بازی کردی

شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنان خوب خط دفاعی تیم ملی در بازی با اروگوئه بود.

دست نوازش کی‌روش بر سر مدافع تیم ملی/ فداکارانه بازی کردی!
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنان خوب خط دفاعی تیم ملی در بازی با اروگوئه بود. او در دو سه صحنه در مسیر توپ قرار گرفت و در یک صحنه شدت برخورد توپ با او به حدی بود که مدافع تیم ملی دچار سرگیجه و نقش بر زمین شد.

کارلوس کی‌روش در پایان بازی به شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به طور ویژه خسته نباشید گفت و دست نوازش روی سر شجاع خلیل‌زاده کشید. بازیکنی که جام جهانی قبلی جز بازیکنان ثابت تیم ملی نبود. او به دلیل مصاحبه هایی که علیه کارلوس کی‌روش داشت به تیم ملی دعوت نمی شد و اینبار هم گفته شد که شجاع خلیل‌زاده شانسی برای دعوت و بازی نخواهد داشت اما کارلوس کی‌روش هم شجاع را دعوت کرد و هم به او بازی داد.

نمایش شجاع خلیل‌زاده در خط دفاعی تیم ملی امشب و در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان برای کارلوس کی‌روش چشم نواز بود تا جایی که کارلوس کی‌روش در پایان بازی حال او را پرسید و از او به خاطر فداکاری در خط دفاعی تیم ملی تشکر کرد. البته کارلوس کی‌روش در ادامه تشکر خود را به همه بازیکنان ابراز داشت.

با این اوصاف باید گفت شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان دو مدافع میانی تیم ملی در جام جهانی خواهند بود و دیگر مدافعان میانی باید با نشستن روی نیمکت شانس خود را برای حضور در ترکیب تیم ملی آزمایش کنند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مگر تلگرام و واتس اپ و اینستاگرام و توییتر و … و حتی فیلترشکن‌ها بسته نشده، آیا کارساز بود؟

7 ساعت پیش

فارس نوشت : سرلشکر باقری گفت:اگر آمریکایی‌ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدامی داشته باشند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ می‌دانیم.

7 ساعت پیش

سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران با تایید وجود اختلاف و دودستگی بین ملی پوشان از زمان سرمربیگری اسکوچیچ و ادامه آن با حضور کی‌روش گفت: اسکوچیچ می‌خواست کاری کند که زمان به او اجازه نداد.

8 ساعت پیش

اقتصاد نیوز نوشت: 28 آبان 87، هنگامی که خبرگزاری مهر با انتشار خبری به نقل از عبدالصمد خرم‌آبادی مشاور قضایی دادستانی کل کشور، از فیلترینگ بیش از پنج میلیون سایت اینترنتی خبر داده بود، احتمالا تصور فیلترینگ برای بسیاری از ایرانی ها، تنها محدود به فیلتر وبسایت هایی با محتوای غیراخلاقی بود. تنوع محدود تکنولوژی های ارتباطی جدید در آن سالها، چنین تصوری را شکل داده بود.

6 ساعت پیش

در نظرسنجی سایت خبرورزشی مهدی طارمی با اختلاف کمی از سردار آزمون پیش افتاد.

8 ساعت پیش

​معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین‌اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه‌گری بازنشستگان، بحث متناسب‌سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان‌بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.

8 ساعت پیش

سرمربی بایرلورکوزن اعلام کرد از ستاره ایرانی اش مقابل بایرن مونیخ استفاده می کند.

8 ساعت پیش

مقابله با هرگونه اقدام دشمنی را حق قانونی خود می‌دانیم و در همه دنیا این حق وجود دارد و ما از این حق به موقع استفاده خواهیم کرد.

8 ساعت پیش

مهاجم پیشین پرسپولیس این روزها با حضور در تمرینات این تیم به دنبال جلب رضایت کادر فنی است

8 ساعت پیش

بیشتر...