ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

فیروزپور به مدال برنز تورنمنت مصر رسید ورزش سه

کد خبر : 1872466 |06 اسفند 1401 ساعت 22:11 |8.7K بازدید |0دیدگاه

فیروزپور به مدال برنز تورنمنت مصر رسید

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران به مدال برنز رقابت‌های رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در مصر دست یافت.

فیروزپور به مدال برنز تورنمنت مصر رسید

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در جریان رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد تورنمنت مصر، امیرحسین فیروزپور به مدال برنز دست یافت.

فیروزپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مصطفی الدرس از مصر را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر ۴ مخسود ویسالوف از ازبکستان را از پیش‌رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فیروزپور در این مرحله مقابل زبیگنیو بارانوفسکی، دارنده مدال نقره و برنز اروپا از لهستان، با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب شد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر صفر موزاری مچدلیدزه از اوکراین را از پیش‌رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.
از ظهر فردا (یکشنبه) و در مسابقات ۸ وزن دوم ۳ نماینده کشورمان به میدان می‌روند که قرعه آنها به شرح زیر است:
در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند، یاسین رضایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف عبدالغنی بنات اله از الجزایر می‌رود. و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان ولادمیر کودرین از قزاقستان و پانکاج از هند مبارزه می‌کند.
در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۲۳ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، حسین ابوذری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سنور دمیرتاش، دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ترکیه و اسلام بک اورازبیکوف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، امیرحسین کاووسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با فتایریا از الجزایر کشتی می‌گیرد.

کشتیکشتی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...