خبرورزشی |
۱ هفته پیش

عکس واکنش معنادار حردانی به شایعات مدافع استقلال سکوتش را شکست

یکی از بازیکنانی که قراردادش در انتهای فصل گذشته با استقلال به پایان رسید، صالح حردانی است. بازیکن کلیدی که از نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم پیراهن آبی را بر تن کرد و در طی این مدت، همواره یکی از نفرات اصلی در ترکیب تیمش بوده است.

این بازیکن که در اردوهای اخیر تیم ملی نیز حضور داشته و عملکرد خوبی نیز داشته است، با وجود داشتن چند پیشنهاد، جلساتش با مدیران استقلال بدون نتیجه به پایان رسیده بود.

حردانی حالا با انتشار متنی معنادار موجی از شایعات را دوباره ایجاد کرده است. مدافع استقلال در اینستاگرامش نوشت: زمان حقیقت را می‌گوید. سکوت سرشار از ناگفته هاست.

بیشتر بخوانید:انتقال سامان فلاح به استقلال منتفی شد

عکس| واکنش معنادار حردانی به شایعات/ مدافع استقلال سکوتش را شکست#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هادی مطر، ضارب سلمان رشدی، نویسنده موهن به قرآن کریم روز چهارشنبه به حمایت از حزب‌الله لبنان متهم شد.

1 ساعت پیش

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

قاره آفریقا قرن هاست که بخشی از فرهنگ ایرانی را به ارث برده است.

2 ساعت پیش

باشگاه هوادار تهران یک روز بعد از برگزاری مراسم قرعه‌کشی فصل بیست‌وچهارم لیگ برتر از انتخاب سیدمهدی رحمتی به‌عنوان سرمربی این تیم خبر داد.

2 ساعت پیش

گائل کاکوتا وینگر فرانسوی با استقلال به توافق رسید و به زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر خواهد کرد.

2 ساعت پیش

آتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان فرامرز عباسی مشهد با تلاش آتش‌نشانان سه ایستگاه مهار شد.

2 ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد، یتسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی که برای شرکت در افتتاحیه المپیک به پاریس سفر کرده بود، در فرودگاه این شهر ۴۰ دقیقه داخل هواپیما محبوس شد.

2 ساعت پیش

فرهنگ بازخبر

1 ساعت پیش

شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود. بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و […]

2 ساعت پیش

بیشتر...