ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

خشم دشان علیه ستاره: شانس آوردی بردیم ورزش سه

کد خبر : 1857481 |14 آذر 1401 ساعت 13:40 |27.8K بازدید |1دیدگاه

خشم دشان علیه ستاره: شانس آوردی بردیم!

مدافع راست فرانسوی‌ها شانس آورد که غیبتش در زمین مسابقه به گل خوردن تیمش منجر نشد وگرنه معلوم نبود دشان چه بلایی سر او می‌آورد!

خشم دشان علیه ستاره: شانس آوردی بردیم!

به گزارش "ورزش سه" در برد 3-1 مقابل لهستان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، شرایط برای فرانسوی ها مثل ساعت پیش رفت. با این وجوددیدیه دشاناز دست یکی از بازیکنانش حسابی عصبانی است!

ژول کنده، مدافع راست 22 ساله تیم ملی فرانسه، دو زنجیر طلا در هنگام ورود به زمین بازی در بازی شب گذشته مقابل لهستان به گردن آویخته بود. هنگامی که او می‌خواست پرتاب اوت را انجام دهد، کمک داور متوجه آن می شود و بلافاصله از کنده می خواهد که جواهرات را بردارد. بازیکن حرفه ای بارسا ابتدا سعی می کند خودش این کار را انجام دهد اما از آنجایی که موفق نشد، سرپرست تیم ملی فرانسه وارد کار شد و به او کمک کرد. سر و کله زدن با زنجیره طلا بیش از 30 ثانیه طول کشید تا خروس‌ها این زمان را ده نفره بازی کنند.

دشان اما با وجود برد پس از بازی از این موضوع عصبانی بود: «او حق نداشت این کار را انجام دهد. همانطور که نمی تواند با عینک آفتابی یا ساعت بازی کند، مجاز زنجیر هم ببند. من فکر کردم او آن را برداشته است، اما فهمیدیم که اینطور نبود. این تقصیر ماست و بعد از بازی به او گفتم: "خوشبختی که جلوی من ایستادی وگرنه..."

و در ادامه: «من نمی‌دانم این زنجیر برای چیست. می دانم که او کمی خرافاتی است، او آنها را در تمرینات هم می پوشد. اما دلیل آن را نمی دانم."

مقررات فیفا به صراحت بیان می کند که بازیکنان مجاز به پوشیدن جواهرات در طول بازی ها نیستند، در غیر این صورت خطر آسیب بسیار زیاد است. هنوز مشخص نیست که آیا این اقدام منجر به جریمه خواهد شد یا خیر.

تیم ملی فرانسه
جام جهانی 2022 قطر
ژول کنده
جام جهانی
دیدیه دشان
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی فرانسهتیم ملی فرانسه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی فرانسه، بازی بعدی تیم ملی فرانسه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی فرانسه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...