خبرآنلاین |
9 ماه پیش

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

با این حال شاهد خط و نشان کشیدن برخی از منتخابان مجلس یازدهم و مخالفان دولت هستیم که علاوه بر آن که نشان از ادامه تبلیغات انتخاباتی و دستی از دور در آتش داشتن آنان دارد؛ نشان از عدم آگاهی آنان از توانایی های کشور و قوای ۳گانه نیز دارد. 

&#‌13;
&#‌13;

دولت و دیگر قوا به تنهایی نمی توانند با کرونا مبارزه کنند. کشور نیازمند منابع مالی است. سیاسیون توجه داشته باشند که وقتی راهی را پیشنهاد می کنند، در وهله اول به فکر تامین منابع مالی باشند تا برای مردم فشار مضاعف ایجاد نشود. در حال حاضر نیز دولت از صندوق ارزی کشور برای مبارز با کرونا پول برداشت کرده و ذخایر این صندوق نیز محدود است. 

&#‌13;
&#‌13;

از سوی دیگر ستاد مبارزه ملی با کرونا مرکب از مسئولان و صاحب‌نظرانی بوده و خرد جمعی و مبنای علمی بر این جلسه حاکم است. بنابراین باید از سیاسی کردن تصمیمات این ستاد دوری کرده و طبق مصوبات آن عمل کنیم. 

&#‌13;
&#‌13;

در این شرایط ما به همکاری و همدلی همه افراد جامعه نیاز داریم. مردم با در خانه ماندن به وظیفه خود در قبال قطع زنجیره کرونا عمل کنند و به جناح‌های سیاسی نیز توصیه می کنم تا همه از تفکرات آرمانی و صحبت های شعاری خود فاصله بگیرند تا از پیچ تاریخی کرونا گذر کنیم. 

&#‌13;
&#‌13;

*  عضو حزب موتلفه اسلامی

&#‌13;
&#‌13;

۲۷۲۱۵

&#‌13;منبع: خبرآنلاین


تبلیغات

مطالب مرتبط

روستای هوجقان,طرح حاج قاسم سلیمانی,طرح غربالگری خانه به خانه رابطین سلامت خانه بهداشت هوجقان

8 دقیقه پیش

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح فعالیت های زیرساختی در بخش توسعه ارتباطات روستایی استان سیستان و بلوچستان ، اظهار داشت: با کمک و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از محل طرح USO، توسعه شبکه ملی اطلاعات و توسعه ارتباطات تلفن ثابت و دیتا از طریق 1197 کیلومتر فیبرکشی، به عنوان یکی از اولویت های مهم در خصوص محرومیت زدایی و گسترش عدالت ارتباطی در این استان تعریف شده که در سه مرحله انجام می شود.

نیم ساعت پیش

با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، صنعت خودروی روسیه با بحران مواجه شد، بطوریکه بازار این کشور را خودروهای دست دوم خارجی فرا گرفت، اما امروزه شرکت روسی «آوتوواز» (AvtoVAZ) معروف به لادا نه تنها در داخل این کشور بلکه در سراسر اروپای شرقی، بزرگترین تولیدکننده اتومبیل های سواری است.

1 ساعت پیش

آمریکا که تا چند ماه پیش با سونامی صادرات نفت عربستان سعودی روبرو شده بود، هفته گذشته برای نخستین بار در ۳۵ سال گذشته واردات نفت از این کشور نداشت.

1 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: قیمت انواع مرکبات در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد که براساس آن، پرتقال تامسون شمال با قیمت هر کیلوگرم ۹۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

1 ساعت پیش

دروازه‌بان کروات پرسپولیس هم در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته است و شرایط به سمت پایان همکاری طرفین پیش می‌رود.

1 ساعت پیش

مبلغ یارانه جدید در سال 1400,شرط اصلی دریافت یارانه 100 هزارتومانی,یارانه 120 هزارتومانی به کجا رسید,,,

1 ساعت پیش

شرایط بازگشایی مدارس از اول بهمن,آموزش مجازی دانش-آموزان دو هفته تعطیل می شود؟, برنامه تعطیلی دو هفته‌ای آموزش مجازی,واکنش وزیر آموزش و پرورش به کاهش حقوق فرهنگیان,

3 ساعت پیش

حضور دانش آموزان در کلاس درس اجباری است؟,بازگشایی مدارس از اول بهمن 99,بازگشایی مدارس,جزییات حضور دانش آموزان مناطق زرد در مدارس,شرایط حضور دانش آموزان با بازگشایی مدارس,,,,

4 ساعت پیش

یک پایگاه نظامی در شمال شرق نیجریه به دست گروه تروریستی بوکوحرام تصرف شده است.

4 ساعت پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: کاهش روند ابتلای به ویروس کرونا مستلزم رعایت مردم، صنوف و دستگاه‌ها و نظارت جدی مسوولان امر است.

5 ساعت پیش

آبفا منطقه یک اصفهان,اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی اصفهان

6 ساعت پیش

انتصاب دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر,فرهنگ و ارشاد اسلامی,

7 ساعت پیش

 شهردار, تعاونی مسکن جماران,کلاف سردرگم بیست سال بلاتکلیفی قسمت اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز

7 ساعت پیش