خبرگزاری تسنیم |
2 ماه پیش

استاندار سمنان: تکمیل پارک موزه دفاع مقدس در اولویت فوری قرار گیرد اخبار سمنان اخبار استانها تسنیم Tasnim


استاندار سمنان: تکمیل پارک موزه دفاع مقدس در اولویت فوری قرار گیرد

استاندار سمنان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان سمنان انجام اقدامات لازم برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس این استان را در دستور کار خود قرار دهند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازسمنان، سید محمدرضا هاشمی در جلسه هیئت‌امنای پارک موزه دفاع مقدس استان سمنان اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی یگانه شخصیت بین‌المللی مقاومت به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی در اخلاق سرآمد بود و او را می‌توان اسطوره اخلاص و عمل دانست گفت: این سردار رشید اسلام قهرمان جهان اسلام، آزادی‌خواه دنیا و ملت ایران است.

استاندار سمنان با تأکید بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان یک تکلیف و رسالت همگانی گفت: حاج قاسم سلیمانی همواره خود را خادم مردم می‌دانست و در این را و کمک به محرومان و ستمدیدگان و مستمندان‌ همواره در میدان عمل حاضر بود.

هاشمی با اشاره به نقش حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با تروریست‌های داعش در خارج از مرزهای جغرافیایی کشورمان تصریح کرد: امروز تکلیف و رسالتی بزرگ بر عهده همه ماست و آن‌هم تبیین رشادت‌ها و جان‌فشانی‌هایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شهیدان سرافراز و والامقامی همچون سردار سلیمانی‌هاست.

وی با بیان اینکه نباید گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی مختص به یک روز خاص یعنی روز جهانی مقاومت باشد تأکید کرد: نسل امروز اعم از دانش آموزان و دانشگاهیان و نوجوانان و جوانان‌ همگی نیازمند آشنایی با رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان و دلیرمردان عرصه جهاد و شهادت هستند و این موضوع باید به‌صورت ویژه در دستور کار تمامی مدیران و مسئولان امر قرار داشته باشد.

استاندار سمنان با اشاره به دشمنی‌ها و توطئه‌های پایان‌ناپذیر دشمنان علیه این انقلاب و نظام به‌ویژه نسل جوان و نوجوان کشورمان گفت: بهترین راه مقابله با تهدیدات دشمنان توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت برنامه‌های مرتبط با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در جامعه است.

هاشمی باشد تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی متولی در سطح استان سمنان لازم است اقدامات لازم برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس این استان را در دستور کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/363/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...