خبرورزشی |
۱ هفته پیش

خوبان عالمِ شهاب عزیزی خادم ادعای امام زمانی کرده بود عملیات پاکسازی شروع شد حذف پیشوند دکتر

الف الف این بار با یک روایت تازه وارد ادبیات نماینده مجلس شد... نماینده مجلسی که می گوید الف الف یا همان که می گویند منظور عزیزی خادم از خوبان عالم، شخص اوست، در گذشته ادعای امام زمانی کرده بود و پرونده قضایی دارد!

شهاب الدین عزیزی خادم
خبرورزشی -

امیر اسکندری و به روایتی علی اسکندری که نام مستعارش امیر خان است و از سال های ابتدایی دهه ۸۰ با نام اختصاری الف الف در فوتبال ایران شناخته می شود، در فدراسیون دانش بنیان تبدیل به خوبان عالم شده است اما حالا یک نماینده مجلس می گوید این خوبان عالم و به قول یک گزارشگر خوبان دو عالم، قبلا ادعای امام زمانی کرده بود!

موسوی لارگانی نماینده مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد ارتباط رییس فدراسیون فوتبال با فردی به نام الف الف که ساکن کلارک کرج است اثبات شده و این فرد همان کسی است که ادعای امام زمانی کرده بود!

موسوی لارگانی گفت: از دیدگاه علم فقه، سحر و جادوگری از شرابخواری و شرابفروشی و مانند آن بدتر است. متاسفانه مطابق اخبار موثق، رئیس فدراسیون فوتبال در سالیان اخیر ارتباط ارگانیکی با فردی ملقب به الف. الف دارد. نامبرده که ساکن کلارک کرج است با تاسف فراوان دارای پرونده قضایی با ادعای امام زمانی است و طی دو دهه اخیر با عنوان جادوگر فوتبال نامش بر سر زبان ها بوده است. 

حلقه مریدان الف الف در سئول؛ از مهرعلی و شهاب تا محمود عبایی؛ دکتر سابق!

اما نماینده مجلس بر پایه چه گزارشی حرف از ارتباط ارگانیک رییس فدراسیون فوتبال با الف الف می زند؟ گفته می شود گزارش شده شهاب عزیزی خادم، حمیدرضا مهرعلی، محمود رضا رضایی، شخصی به نام محمود عبایی که می گویند تقریبا معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال شده ولی سایت فدراسیون فوتبال او را مشاور امور راهبردی و پژوهشی رییس فدراسیون معرفی می کند و چند مهره دیگر که همراه عزیزی خادم وارد کابینه فوتبال شده اند، افرادی هستند که در بدنه فدراسیون فوتبال با امیر اسکندری ارتباط دارند و به نوعی مریدان او محسوب می شوند.

مهرعلی و عزیزی خادم حتی با اسکندری شراکت تجاری هم دارند. مرتضی سراج و محمد جمالی هم که گفته می شود در مجموعه همکاران رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال هستند، در همان شرکتی که اسکندری سهامدارش است، بازرس اصلی و بازرس علی البدل هستند.

درباره محمود عبایی این نکته خیلی جالب است که فدراسیون فوتبال او را مرداد ماه دکتر عبایی معرفی می کرد اما وقتی یکی از رسانه ها نوشت در سایت فدراسیون فوتبال بدون نیاز به هیچ گونه مدرکی، همه دکتر هستند مگر آن که خلافش ثابت شود، دکتر از کنار اسم عبایی برداشته شده است. همین الان اگر عبارت «عبایی، مشاور فدراسیون» را در گوگل سرچ کنید، تیتر «دکتر عبایی: می خواهیم دوره هایی عالی تری در سطح آسیا و جهان ...» نمایش داده می شود اما وقتی همین لینک را انتخاب می کنید و وارد سایت فدراسیون فوتبال می شوید خبری از لقب دکتر کنار نام محمود عبایی نیست و دکترها به طور کامل پاکسازی شده است. همین پاکسازی برای شهاب عزیزی خادم و مهرعلی هم انجام شده است و آنها که تا همین چند هفته قبل در سایت فدراسیون دکتر بودند، الان مطب شان تعطیل شده است!

راست و دروغش گردن راوی که می گفت در سئول شمالی هم امیر اسکندری یک مرید دارد، مریدی که حالا چشم سئول جنوبی در این برهه حساس به حمایت های اوست. مریدی که شیفتگان امیر اسکندری می گویند با تکیه بر حمایت های جادویی او، صاحب یک منصب مهم شده است!#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...