خبرورزشی |
۱ هفته پیش

آقای پیشکسوت که از ملی پوشان انتقاد می کنی خودت مسئولیت هر شکست تیم ملی در جام جهانی را گردن می گیری

پیشکسوت اگر واقعا پیشکسوت باشد می‌داند که برد در فوتبال هزار صاحب دارد اما شکست مال یتیم‌هاست؛ چه کسی در فوتبال ایران باخت را به گردن می‌گیرد؟

تیم ملی فوتبال ایران
  • جاباما

آرتین زهرابی؛استوری ملی پوشان ایران درباره وقایع فوتبال ما و آنچه در حال حاضر مشاهده می‌کنید با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است.

این استوری مشترک که خیلی‌ها طبق قوانین اینستاگرام تا ۲۴ ساعت پای آن ایستادند و برخی نیز ترجیح دادند خلق الساعه وار، آن را پاک کنند انتقادهایی را در پی داشته؛ از جمله اینکه تعدادی از پیشکسوتان به ناشران این استوری تاخته اند! آنها می‌گویند انتخابات فدراسیون فوتبال و سایر مسائل، به ملی پوشان ایران چه ربطی دارد؟ افراد دیگری ادعا می‌کنند باید با خاطیان و آنهایی که برای فدراسیون خط و نشان کشیدند، برخورد شدید کرد.

سوال اما در این زمینه کم نیست. نخست اینکه چه چیزی در این این فوتبال سر جای خودش است که از بازیکنان تیم ملی توقع دارید به وظایف خودشان رسیدگی کنند؟

مگر این فدراسیون بلاتکلیف به وظایفش در قبال تیم ملی عمل کرد؟

مگر بازی تدارکاتی و اقدامات مناسبی برای آمادگی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ در دستور کار قرار گرفت؟

مگر در فدراسیون فوتبال، کسی دلش به حال این تیم سوخت؟

مگر سرمربی تیم ملی در کمیته فنی همین فدراسیون برکنار نشد و هیئت رئیسه این تصمیم را وتو نکرد و نیمکت مربیگری تیم ملی تبدیل به یک بازیچه محض نشد؟

مگر مدیری پیدا شد تا تیم ملی را از این مهلکه نجات بدهد؟

انتخابات فدراسیون فوتبال به بازیکنان تیم ملی مربوط نیست؟ خیلی خب مربوط نیست اما خیلی چیزها هم به پیشکسوتان فوتبال ایران مربوط نیست؛ شما چرا به صورت ویژه در همه چیز دخالت می‌کنید؟ شما که بعضا متخصص باندبازی در تیم ملی بوده اید، سرمربی تیمتان را خراب کرده اید، کل تیم را به هم ریخته اید و ... چرا امروز متوجه مسولیت بزرگ بازیکنان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ نیستید؟

سرمربی تیم که باید فداکاری می‌کرد و بابت شرایط آماده سازی تیم ملی توپ و تشر می‌زد فقط سکوت کرد. مدیرانی که وظیفه داشتند برای تیم ملی در جام جهانی برنامه ریزی می‌کردند، غرق در تحولات داخلی فوتبال شدند و همه چیز را فراموش کردند. حالا اگر اگر هر ۳ بازی خود را در جام جهانی ببازیم و مقابل انگلیس، آمریکا و ولز گلباران شویم چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ فدراسیون فوتبال یا اسکوچیچ؛ کدامیک زیر بار شکست می‌روند؟

پیشکسوت اگر واقعا پیشکسوت باشد می‌داند که برد در فوتبال هزار صاحب دارد اما شکست مال یتیم‌هاست؛ چه کسی در فوتبال ایران باخت را به گردن می‌گیرد؟ مهمترین دغدغه ملی پوشان ایران همین ۳ بازی مهم و سرنوشت ساز در جام جهانی است؛ آنها در دل تیم هستند و می‌دانند چه فاجعه ای در انتظارشان است. در روزهایی که همه یا خواب هستند یا خودشان را به خواب زده اند، بیداری و هوشیاری بزرگان تیم ملی تا این اندازه برای بعضی‌ها مزاحمت ایجاد کرده است؟

واقعا که جل الخالق...#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران - رئیس قوه قضاییه به برخورد مدبرانه، قاطعانه و عبرت‌آموز با متخلفان و مفسدان و اهتمام به حفظ حریم خصوصی افراد، پوشاندن عیوب مؤمنین، جلوگیری از افشای اسرار و پذیرش عذر فرد خطاکار و فرصت دادن به او برای جبران تاکید کرد.

1 ساعت پیش

همسر مهران غفوریان با انتشار تصاویری در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرد.

1 ساعت پیش

شاید در گذشته کسی باور نمی‌کرد که بازی‌ها هم بازار داشته باشند و کوچک‌ترین سرگرمی‌ها با قیمت‌های نجومی فروخته شوند. در حال حاضر اکانت بازی‌های معروف ایرانی و خارجی بین ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان در فضای مجازی قیمت‌گذاری شده‌اند.

1 ساعت پیش

عربستان سعودی شرط قدیمی خود برای حماس مبنی بر قطع روابط با ایران را کنار گذاشته اما شرط جدیدی گذاشته مبنی بر اینکه حماس باید شروط کمیته چهارجانبه روند صلح (متشکل از روسیه، آمریکا، سازمان ملل و اتحادیه اروپا) را بپذیرد.

1 ساعت پیش

یاسوج_هاشمی مهر با اظهار گلایه از مدیران دستگاه ها از اینکه در مناسبت های مذهبی اقدام شایسته ای صورت نمی گیرد، گفت: مناسبت های ملی و مذهبی باید محترم شمرده شوند .

1 ساعت پیش

توضیحات مهراوه شریفی‌نیا درباره پوشیدن لباس جنجالی‌اش در جشنواره اسپانیا در ادامه می خوانید.

1 ساعت پیش

گرگان- معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس برنامه ششم باید ۱.۸ درصد ظرفیت دانشگاه ها به دانشجویان خارجی اختصاص یابد.

1 ساعت پیش

ساعد نیوز: دریا مرادی دشت این عکس را از صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.    

1 ساعت پیش

هلال احمر قطر کارزار جدیدی را تحت عنوان «وفاداری به غزه» با هدف جمع آوری کمک های نقدی برای شهروندان غزه شروع کرده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...