پایان کار سارق اماکن خصوصی در میرجاوه all tv logo

پایان کار سارق اماکن خصوصی در میرجاوه
سیستان و بلوچستانزاهدان

احمد بدیع ثابت بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان میرجاوه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این شهرستان قرارگرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان میرجاوه با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار در این رابطه شدند و طی یک عملیات وی را به همراه تعدادی لوازم خانگی و موتور کولر آبی سرقتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سارق در تحقیقات تکمیلی پلیس به هشت فقره سرقت اماکن خصوصی و موتور کولر‌های آبی اعتراف و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

بدیع ثابت با اشاره به دسترسی آسان سارقان به پشت بام منازل مسکونی تأکید کرد: شهروندان لازم است تا برای پیشگیری از وقوع اینگونه سرقت‌ها راه‌های نفوذ به داخل پشت بام منازل خود را مسدود کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

11 دقیقه پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

یک ربع پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

نیم ساعت پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

یک ربع پیش

فارس نوشت: سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی جدید درباره انتخابات پیش رو مطرح کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...