ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ساکت نساجی به دنبال معجزه ای دیگر ورزش سه

در فوتبال همه به امید زنده‌اند؛

ساکت و نساجی به دنبال معجزه‌ای دیگر

نساجی با تغییرات ساختاری به دنبال آرامش در درازمدت است.

ساکت و نساجی به دنبال معجزه‌ای دیگر

به گزارش "ورزش سه"، بعد از چند دوره فنی و مدیریتینساجیبه نظر به ترکیب اصلی خود دست پیدا کرده است و تغییری تا پایان فصل در بین بازیکنان و مربی خود نخواهد داشت. شمالی‌ها در یک دوره کوتاه تغییرات زیادی را در زمینه فنی و مدیریتی تجربه کردند. نساجی نیم فصل دوم، نسبت به تیم آسیایی علاوه بر ترکیب و کادر فنی، در روند تمرین و آماده‌سازی هم متفاوت شده است.

ساکت الهامی اتوریته خود را در اولین شکست شمالی‌ها به رخ کشید. جریمه ده درصدی و پیش از همه خودش، تمرین درست بعد از چند ساعت پرواز، آن‌هم زیر بارش برف اگر بی‌نظیر نبود، کم‌نظیر بود.این اتفاق واکنش‌های متفاوتی را هم برانگیخت. در رسانه‌های اجتماعی اکثریت هواداراننساجیاز این تصمیم استقبال کردند. البته نظرات منفی هم در این بین بودند اما گذشت تنها چند روز، ثابت کرد الهامی کارش را خوب بلد است. با فضای پر انرژی تمرین در روزهای بعد و استراحت نیم روزه، به نظر ساکت به ریکاوری بعد از شوک بازیکنان نساجی، دست پیدا کرده است.

در قسمت مدیریتی هم نساجی با تغییرات در تلاش برای برقراری ثبات است.مدیرعامل پیشین این تیم درودگر، درست در شب آخرین بازی شمالی‌ها در عربستان، استعفایش را در فرودگاه با انتشار پستی در فضای مجازی اعلام کرد. باشگاه پس از این بایندریان، عضو هیئت مدیره این سال‌هاینساجیرا در جایگاه مدیرعاملی قرار داد. او هم بعد از مدت کوتاهی در پاسخ به خواسته هواداران سرمربی اسپانیایی و چند بازیکن را از ترکیب و نیمکت این تیم کنار گذاشت.

1996472

با آمدن الهامی که در آخرین بازی این تیم در خانه، سکوها نام او را فریاد می‌زدند، دوباره هواداران شمالی را به ثبات و بهبود، امیدوار کرد. البته تغییرات به ویژه روی نیمکت عادتنساجیاست. آنها در کنار تراکتور بیشترین تغییر را در کادر فنی خود تجربه کرده‌اند اما حالا به نظر آنها تصمیم به اجرای برنامه‌ای مدون و طولانی گرفته‌اند.از درون این تیم خبر می‌رسد ببرها در حال رایزنی برای حضور در مازندران و تمرین و مسابقه در خانه هستند. آنها همچنین در نظر دارند آکادمی خود را در مازندران توسعه دهند و روی استعدادهای بومی سرمایه‌گذاری بیشتری را انجام دهند.

1996473

همه این‌ها روی کاغذ به نظر فوق‌العاده و مثمر ثمر خواهد بود اما باید صبر کنیم تا ببینیم در عمل هم این اتفاقات می‌افتد یا خیر. بازی مقابل صنعت نفت در آبادان براینساجیحکم مرگ و زندگی را دارد و آنها در صورت پیروزی روی ریل موفقیت قرار می‌گیرند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویرژیل فن دایک، کاپیتان لیورپول، بعد از حذف از لیگ اروپا از طرفداران این تیم درخواست حمایت کرد.

3 ساعت پیش

استفانو پیولی، سرمربی میلان، تایید کرد که تیمش کیفیت لازم برای شکست رم را نداشت و به همین دلیل از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا بازماند.

1 ساعت پیش

استون ویلا با درخشش امیلیانو مارتینز در ضربات پنالتی، از سد لیل گذشت و به مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس رفت.

3 ساعت پیش

سرمربی مشهور تیم وستهم نسبت به دریافت گل تساوی در بازی لورکوزن در دقایق پایانی واکنش عجیب و غریبی از خود به نمایش گذاشت‌.

3 ساعت پیش

استقلال با کمترین تغییر ممکن نسبت به دیدار قبل و با هدف باز پس‌گیری صدر جدول، به مصاف شمس آذر می‌رود.

3 ساعت پیش

نساجی مازندران در بازی حساس مقابل تراکتور قرمزپوش شد.

1 ساعت پیش

پرویر برومند از حضور دو تیم استقلال و پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر ابراز خوشحالی کرد.

1 ساعت پیش

رم در همان نیمه اول بازی با میلان با به ثمر رساندن دو گل در آستانه صعود به نیمه‌نهایی لیگ اروپا قرار گرفت.

5 ساعت پیش

بایرلورکوزن با تساوی 1-1 مقابل وستهم در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ اروپا به دور بعدی صعود کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...