ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

واکنش معاون وزیر به جلسه با جانشین درویش ورزش سه

واکنش معاون وزیر به جلسه با جانشین درویش

شروین اسبقیان در مورد اتفاقات حال حاضر باشگاه پرسپولیس توضیح داد.

واکنش معاون وزیر به جلسه با جانشین درویش

به گزارش "ورزش سه"، شروین اسبقیان، معاون قهرمانی وزارت ورزش پس از برگزاری مجمع باشگاهپرسپولیسگفت: صورت‌های مالی بود که توسط حسابرس گزارش شد، مواردی که باید اصلاح بشود قرار شد که هیئت مدیره در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام بدهند. مشکلات باشگاه توسط هیئت مدیره مطرح شد. سازمان خصوصی سازی در این مجموعه کمک می‌کند. قطعا گزارش این مجمع به استحضار وزارت ورزش می‌رسد. هم باشگاه پرسپولیس و استقلال را حمایت می‌کند.

او ادامه داد: دو عضو باشگاه آقای خبیری و حدادیان استعفا داده بودند که موافقت شد و به جای دو عضو سیدحسن طباطبایی جایگزین آقای خبیری شدند که رئیس فدراسیون کاراته بودند. آقای ابراهیم شکوری هم به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره آمدند.

ویدئو: 324527

اسبقیان در مورد هزینه‌های دو باشگاه تهرانی گفت: باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال که هزینه‌های زیادی دارند، لازم هست که هزینه‌های‌شان تامین شود و قطعا باید مدیران‌شان تدابیر لازم را اتخاذ کنند و ماهم به عنوان وزارت ورزش حامی هستیم و نظارت هم می‌کنیم که مشکلات برطرف شود.

ویدئو: 324528

او در مورد بازگشت شکوری به باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: انتخاب آقای شکوری قطعا با مطالعه انجام شده و او سال‌ها در فوتبال حضور داشته و اگر مواردی هم بوده، وزارت ورزش نظارتش را دارد و هرجا مشکلی پیش بیاید ورود خواهیم کرد.

او در واکنش به شایعات انتخاب جانشین برای درویش گفت: طبیعی است و اعضای هیئت مدیره باید در خصوص آقای درویش تصمیم بگیرند و ما احترام می‌گذاریم. من به عنوان معاون قهرمانی جلسه آقای طاهری را از شما می‌شنوم. تصمیم گیری توسط مدیرعامل پرسپولیس توسط هیئت مدیره انجام می‌شود.

او در مورد مشکل و بدهی مالیاتی پرسپولیس توضیح داد: مشکلات مالیاتی هم بحث شد و پیگیری می‌کنند. بخشی از آنها را پرداخت کردند و آقای دلبری گزارش خوبی دادند و تلاش می‌کنند که موضوع مالیات هم حل شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مارسلو بروزوویچ و علی لاجامی در هنگام گرم کردن با یکدیگر درگیر شدند.

8 دقیقه پیش

رئیس کمیته پاراتکواندو فدراسیون جهانی با نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک دیدار کرد.

7 دقیقه پیش

سه ملی پوش اسنوکر ایران به جمع هشت نفر برتر مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ راه پیدا کردند.

8 دقیقه پیش

مدیر رسانه‌ای آلومینیوم با انتقاد از تیم داوری بازی با استقلال خوزستان اعتقاد داشت که اشتباه آنها در نتیجه تاثیرگذار بوده است.

8 دقیقه پیش

افشین پیروانی در مورد اخراجش در بازی پرسپولیس و تراکتور صحبت کرد.

7 دقیقه پیش

سرمربی استقلال خوزستان نسبت به شرایط این تیم و نقل و انتقالات تیمش صحبت کرد.

8 دقیقه پیش

نماینده لهستان نیمی از راه قهرمانی را در چلنج کاپ اروپا رفت.

7 دقیقه پیش

استفانو پیولی، سرمربی میلان، می‌گوید با وجود افت و خیز نتایج تیمش در این فصل روحیه جنگندگی بازیکنانش هیچ وقت کم نشده است.

7 دقیقه پیش

آدیداس تمایل دارد فلورین ویرتز، ستاره بایرلورکوزن، هم مثل جود بلینگام به رئال مادرید بپیوندد.

7 دقیقه پیش

بیشتر...