خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

اتصال 132 روستای خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات تسنیم


اتصال 132 روستای خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی، از راه‌اندازی ۹۶ سایت توسعه ارتباطات همراه، در سطح روستا‌های استان در سال گذشته خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سایت‌ها، ۱۳۲ روستای استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره‌کلارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی، مصطفی بهی، اظهار داشت: سال گذشته 96 سایت توسعه ارتباطات همراه، در سطح روستا‌های استان راه‌اندازی شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: با راه‌اندازی این سایت‌ها، 132 روستای استان با جمعیتی بیش از 12 هزار خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 41 سایت جدیدالاحداث هستند که مجهز به تکنولوژی نسل 2، 3 و 4 همراه بوده و پوشش تلفن و اینترنت پرسرعت همراه را برای بیش از 6 هزار خانوار در 67 روستا برقرار کرده‌اند افزود: 55 مورد هم ارتقای تکنولوژی سایت‌های تلفن همراه موجود در روستا‌ها بوده است که پوشش اینترنت پرسرعت همراه را برای بیش از 6 هزار خانوار از 65 روستا تامین کرده‌اند.

بهی بیان کرد: اجرای این سایت‌ها با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 200میلیارد ریال از محل منابع طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با همکاری اپراتور‌های ایرانسل و همراه اول انجام شده است.

انتهای پیام/252/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده مردم تهران در مجلس درباره احتمال پاسخ ایران به اسرائیل گفت: «این اتفاق مسئله‌ای نبود که بخواهیم پاسخ بدهیم و لطمه‌ای به ما وارد نکرد و این مسئله به دلیل آمادگی نیروهای ماست.»

نیم ساعت پیش

وقتی فرزاد حسنی درباره خوشبختی صحبت میکنند در ادامه مشاهده خواهیدکرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه در تمام این مدت جمهوری اسلامی به اندازه کافی خویشتن‌داری کرده بود، گفت: رژیم صهیونیستی در میدان نظامی شکست خورده است اما در عرصه رسانه تلاش می‌کند خود را پیروز میدان نشان دهد.

نیم ساعت پیش

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

نیم ساعت پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

نیم ساعت پیش

سرتیپ میهن دوست توضیحاتی درباره شلیک پدافند هوایی به اشیاء مشکوک در اسفهان ارائه داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...