ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

کریم در دربی قبرس آتش به پا کرد عکس ورزش سه

کد خبر : 1873462 |11 اسفند 1401 ساعت 16:37 |1.1K بازدید |0دیدگاه

بیشتر شعار بدهید، بیشتر بطری پرتاب کنید

کریم در دربی قبرس آتش به پا کرد! (عکس)

کریم انصاری‌فرد چهره جنجالی دربی نیکوزیا بود و با خوشحالی خود موردتوجه رسانه‌های قبرسی قرار گرفت.

کریم در دربی قبرس آتش به پا کرد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته دربی پایتخت قبرس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در حالی برگزار شد که آپوئل نیکوزیا ۲-۱ در دیدار رفت یاران کریم انصاری‌فرد را شکست داده بود.

این دیدار با حضور پرشور هواداران اپوئل برگزار می‌شد و آنها قصد داشتند بعد از صدرنشینی در لیگ قبرس، مسیر قهرمانی در جام حذفی را هم هموار کنند.

1807567

اما آنچه در شروع بازی رقم خورد، متفاوت با خواسته هواداران آپوئل بود. رقیب همشهری روی یک ارسال از سمت راست و ضربه مهاجم ایرانی‌اش در حالی به گل رسید که هواداران آپوئل از ابتدای بازیهای تندی را علیه اومونیا سر می‌دادند.

1807568

انصاری‌فرد که بعد از گلزنی به منچستریونایتد خوشحالی نکرده بود، این بار به سمت تماشاگران میزبان رفت و دستان خود را پشت گوش‌هایش گرفت و از آنها خواست تا بیشتر شعار بدهند.

همین اقدام انصاری‌فرد کافی بود تا آتش روی سکوها شعله‌ور شود و تماشاگران بطری آب و نوشیدنی به زمین پرتاب کنند. در کمال تعجب اما مهاجم ایرانی یکی از این بطری‌ها را برداشت و به شکلی کنایه‌آمیز از آب داخل آن نوشید و بعد هم ژست جالبی گرفت.

1807571
1807575

این البته پایان کار نبود و انصاری‌فرد که با گل خود تیمش را در موقعیت پیروزی قرار داده بود، بعد از گل دقیقه ۹۰+۸ اومونیا و پیروزی ۲-۰ به شدت مقابل تماشاگران این صعود شیرین را جشن گرفت.

جنجال انصاری‌فرد واکنش‌های زیادی هم در فضای رسانه‌ای قبرس داشت و آنها این حرکت را در میان تصاویر منتخب دربی نیکوزیا قرار دادند.

1807569
کریم انصاری فردکریم انصاری فرد
اومانیااومانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

اومانیااومانیا

مشاهده برنامه و نتایج اومانیا، بازی بعدی اومانیا و ویدئو خلاصه بازی های اومانیا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...