خبرورزشی |
۱ هفته پیش

جزئیات مذاکره پرسپولیس با ستاره هلندی در استانبول

باشگاه پرسپولیس با مهاجم هلندی مدنظر خودش به توافق اولیه رسیده بود ولی ...

جزئیات مذاکره پرسپولیس با ستاره هلندی در استانبول
  • جاباما

یورگن لوکادیا، مهاجم ۲۸ ساله اهل هلند بازیکنی است که صحبت‌های اولیه را با باشگاه پرسپولیس انجام داده و در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه برای تقویت خط حمله پرسپولیس به شمار می‌رود.

 به نظر می‌رسد او همان مهاجمی باشد که باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌اش، بدون اسم بردن از او نوشته که مذاکره با یک گزینه جدی‌تر و توافق اولیه حاصل شده است. مهاجم فصل گذشته بوخوم آلمان که عمده دوران فوتبالش را در پی‌اس‌وی آیندهوون پشت سر گذاشته طی روزهای گذشته در  ترکیه حضور داشت  و طی ۲ روز گذشته مذاکراتی با نماینده قرمزها داشته است.

گفته می‌شود امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس به عنوان نماینده این باشگاه راهی ترکیه شده تا مقدمات لازم را برای امضای قرارداد با این مهاجم هلندی فراهم کند.

نکته جالب اینجاست که هیچکدام از معاونین و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در سفر به ترکیه حسینی را همراهی نکردند و این مدیر روابط بین الملل قرمزها به تنهایی مذاکرات را با لوکادیا پیش برده و البته به صورت تلفنی مدیران باشگاه را در جریان روند مذاکرات قرار داده است.

شنیده‌ها از جزئیات مذاکرات پرسپولیس و لوکادیا این است که این بازیکن و نماینده‌اش مذاکرات خوب و مثبتی را با نماینده پرسپولیس انجام دادند ولی ۲ موضوع باعث شد تا مذاکرات طرفین منجر به عقد قرارداد نشود. موضوع اصلی مربوط به مبلغ قرارداد است. لوکادیا که به نسبت سایر گزینه‌های مطرح شده برای پرسپولیس دستمزد بالاتری دارد و البته بسیار هم باکیفیت‌تر است، پول بیشتری نسبت به مبلغ مورد نظر و بودجه باشگاه پرسپولیس خواسته و همین موضوع باعث شد تا مذاکرات طرفین گره بخورد.

همچنین یکی از شروط لوکادیا برای آمدن به ایران این بود که باشگاه پرسپولیس مبلغ قابل توجهی را باید به عنوان پیش پرداخت به حساب این بازیکن واریز کند. موضوعی که با توجه به سختی‌های انتقال پول برای باشگاه پرسپولیس و همچنین نداشتن نقدینگی لازم، کار را برای پیوستن مهاجم هلندی به پرسپولیس دشوار کرده است.

اختلاف مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس با مبلغ مورد نظر لوکادیا چیزی حدود ۳۰۰ هزار دلار است. باشگاه پرسپولیس آخرین مبلغ پیشنهادی خود را به این بازیکن اعلام کرده و قرار است طی روزهای آینده این بازیکن پاسخ نهایی خود را برای پیوستن به پرسپولیس اعلام کند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نشست مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

1 ساعت پیش

«ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز با صدور بیانیه‌ای هشدار داد که هرگونه اقدام واشنگتن در خصوص اعلام مسکو به عنوان «حامی تروریسم» به قطع رابطه با آمریکا منتهی می‌شود.

1 ساعت پیش

فرمانده کل نیروی انتظامی از تلاش ناجا برای عبور زائران با گذرنامه های تاریخ گذشته بوسیله درج مُهر خبر داد و گفت: زائران با گذرنامه‌های دارای یک ماه اعتبار می توانند به عراق سفر کنند.

1 ساعت پیش

هر کس انگشتری که نگینش عقیق است انتخاب کند فقیر نمی شود و کارهایش فقط به نیکو ترین وجه پایان می یابد.

1 ساعت پیش

شایانیوز-  لاله مرزبان از بازیگرای جذاب و دوست داشتنی در عرصه سینما می باشد که چند سالیه شناخته شده و میشه گفت از استعداد های نوظهوری می باشد که

1 ساعت پیش

عقرب گزیدگی همه ساله در استان هرمزگان به ویژه شهرستان‌های شرقی جان ده‌ها نفر را می‌گیرد. پس از بارندگی‌های اخیر در استان هرمزگان هجوم عقرب‌ها به منازل مسکونی آرامش را از مردم ساکن در شهرستان‌های شرقی استان به ویژه روستای چاهنان بخش سندرک میناب گرفته است.

1 ساعت پیش

هلال احمر قطر کارزار جدیدی را تحت عنوان «وفاداری به غزه» با هدف جمع آوری کمک های نقدی برای شهروندان غزه شروع کرده است.

1 ساعت پیش

لینک فیلم

1 ساعت پیش

یکی از شیوه های رایج کلاهبرداری، فالگیری و رمالی است. کسانی که در ازای گرفتن مبالغ بالایی، آینده دروغ را به شما می فروشند.

1 ساعت پیش

بیشتر...