رصد تحرکات آمریکایی ها در خلیج فارس امیدواریم خطایی نکنند all tv logo

رصد تحرکات آمریکایی‌ها در خلیج فارس/ امیدواریم خطایی نکنند
بوشهربوشهر

سردار حیدر هنریان مجرد فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز روز اقتدار بسیج دریایی در پهنه جهان اسلام و محور مقاومت است اظهار داشت: منطقه دوم دریایی سپاه همزمان با جهان اسلام و محور مقاومت در استان بوشهر رژه اقتدار بسیج دریایی با شرکت بیش از ۳۵۰ شناور مردمی در کلاس‌های مختلف شامل قایق‌های صیادی، لنج سفاری و صیادی مردمی رژه اقتدار دریایی با پیام اقتدار و مقاومت به مردم ایران و استان بوشهر در خلیج‌فارس برگزار کردند.

وی یکی دیگر از پیام این رژه دریایی را به رژیم کودک‌کش صهیونیستی دانست و بیان کرد: پیام رژه بزرگ اقتدار بسیج دریایی مردم پایه این است که ما حامی ملت مظلوم فلسطین هستیم و در هیچ شرایطی این مردم تنها نمی‌گذاریم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: برای نابودی رژیم اشغال‌گر قدس ثانیه‌های آخر عمر این رژیم جنایتکار را لحظه شماری می‌کنیم.

سردار هنریان مجرد با اشاره به اقتدار نیروی دریایی سپاه در خلیج‌فارس تصریح کرد: با توجه به همه سامانه‌های اشراف اطلاعاتی که در اختیار منطقه دوم دریایی سپاه است الحمدلله اکنون در سطح، زیرسطح و در هوا خلیج فارس مورد رصد است.

وی اضافه کرد: با این سامانه‌ها تمام حرکت‌ها و تحرکات و رفتار دشمن به ویژه آمریکایی‌ها مورد رصد و دید رزمندگان اسلام قرار دارد و امیدوارم دشمن هیچ گاه خطایی محاسباتی انجام ندهد، چون تمام رفتار آنان به‌صورت شبانه‌روزی پایش می‌شود.

بر پایه این گزارش در آستانه روز جهانی قدس، رژه اقتدار شناوری مردمی بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه در پهنه خلیج فارس باشکوه خاصی برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوانبوشهربوشهر#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بودجه دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری گرگان برای سال ۱۴۰۳ ابلاغ شد.

یک ربع پیش

همزمان با سراسر کشور و حضور وبیناری رییس جمهور ۲ هزار و ۱۰۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد گلستان به بهره برداری رسید.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌شهر از دستگیری عاملان رعب و وحشت در اسلامشهر خبر داد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه وضعیت گازرسانی در مناطق شهری و روستایی ایلام مطلوب است، گفت: گازرسانی به مناطق محروم باعث رضایت مندی مردم شده است.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد از رایگان شدن ثبت‌نام اولیه دوچرخه‌های اشتراکی بایدو ویژه عموم شهروندان خبرداد.

یک ربع پیش

استان گلستان در پرداخت تسهیلات بانکی ساخت و نوسازی مسکن در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

نیم ساعت پیش

تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره از سوی هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان، علت فوت یک راکب موتورسیکلت را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده یک دستگاه خودروی سواری اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که این کشور خواهان جلوگیری از گسترش جنگ در منطقه خاورمیانه است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...