اقتصاد آنلاین |
2 ماه پیش

کارهای زنانه که مردها از آن متنفر هستند این کارها مردان را فراری می دهد اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

  • صحبت کردن با دوستان خود در مورد هر چیز و همه چیز
  • مطرح کردن مسائل قدیمی در دعوا
  • بی احترامی به حریم خصوصی آنها
  • بیش از حد دراماتیک بودن
  • صحبت کردن در مورد همسر یا عشق سابق
  • عدم توجه کافی به آنها

به گزارش اقتصاد آنلاین، برخی کارها وجود دارد کهکارهای زنانهاست و کمتر می بینیم مردها آن را انجام دهند به همین دلیل برای آنها قابل درک نیست.این مطلب برای شما خانم های زیباست، مراقب این چند کار باشید که ممکن است انجام دهید و مردهاواقعاً دوست نداشته باشند.

صحبت کردن با دوستان خود در مورد هر چیز و همه چیز

همه ما می دانیم که یک دختر خیلی بیشتر از یک پسر درباره احساسش صحبت می کند.زن ها زیاد با یکدیگر صحبت می کنند، مشکلی ندارد که وقتی احساس ناامیدی می کنید.از او راهنمایی بخواهید یا احساس ناراحتی کنید، اما یکمرد از این کار متنفر است که درباره جزئیات رابطه خود با دوستانش صحبت کند.اکثر مردها از حریم خصوصی طبعیت می کنند، بنابراین سعی کنید دعواها یا مسائل خود را بین شما خودتان حل کنید چرا که این یکی ازکارهای زنانهای است که مردها از آن نفرت دارند.

کارهای زنانه که مردان متنفرند

مطرح کردن مسائل قدیمی در دعوا

همه ما قدری کینه ای هستیم کهبه‌طور غیرارادی ظاهر می‌شود، مخصوصاً زمانی که واقعاً صدمه دیده‌ایم.اشکالی ندارد که از اشتباهات گذشته درس بگیرید، اما زمانی که در مورد آن صحبت کردید و آن را بخشیدید، نباید هر بار که دعوا می کنید آن را مطرح کنید.مگر اینکه مردها این کار را مکرر انجام دهند و واقعاً شما را آزار دهد در غیر این صورت این یکی ازکارهای زنانهاست که معمولا مردها انجام نمی دهند.

بی احترامی به حریم خصوصی آنها

خیلی چسبنده نباشید، مردها وقتی احساس می کنند که شما سعی می کنید زندگی آنها را کنترل کنید و تمام وقت آزادشان را باید به شما اختصاص دهند باعث نفرت آنها می شود.مردها دوست دارند تصمیمات خود را تحت کنترل داشته باشند و شما باید به آنها فضایی بدهید تا کارهای دیگری را که دوست دارند انجام دهند، آنها همیشه برای شما وقت می گذارند اما اینکه بخواهید خود را وقف شما کنند جزو کارهای زنانه ای به شمار می رود که مردتان از آن متنفر است.

بیش از حد دراماتیک بودن

مردها فکر می‌کنند که زنان وقتی کودکانه رفتار می‌کنند بامزه هستند، دوست دارند زن هااحساس نیاز کنند و برای حمایت روی مردها حساب کنند، اما گاهی اوقات در این کار زیاده روی می شود.رفتار کردن مانند یک کودک برای جلب توجه، یک انحراف بزرگ است.وقتی شما شروع به نق زدن، شکایت و اعتراف نکردن در اشتباه می کنید یکی از کارهای زنانه را انجام داده اید که مردتان از آن متنفر است.

صحبت کردن در مورد همسر یا عشق سابق

مردها از اینکه در مورد همسر سابق خود صحبت کنید ،متنفراند، به خصوص اگر این کار را همیشه انجام دهید یا جزئیات را مطرح کنید.صحبت کردن در مورد افراد سابق اشکالی ندارد، اما نباید روی آن تمرکز کنید یا زیاد به آنها اشاره کنید، زیرا این موضوع برای بسیاری از مردان زننده ات و به عنوان یکی از کارهای زنانه نفرت انگیز به آن نگاه می کنند.

عدم توجه کافی به آنها

مردان نیز گاهی اوقات نیاز به توجه دارند، بنابراین اگر همیشه با دوستان خود بیرون هستید، به آنها یا نیازهای آنها اهمیت نمی دهید و به آنها احساس نیاز ندارید، قطعاً در رابطه با شما تجدید نظر خواهند کرد.

هر کس متفاوت است، اما هر چه بیشتر در مورد چیزهایی که دوست ندارید صحبت کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که شریک زندگیتان از شما چه خواسته ای دارد.

ترجمه و تدوین: اقتصادآنلاین

خبرنگار: مهتاب لطفیان#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...