شما نیوز |
۱ هفته پیش

معرفی منطقه آزاد قصرشیرین به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه ارائه توانمندی های تولیدی صادراتی غرب کشور twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin

معرفی منطقه آزاد قصرشیرین به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه «ارائه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی غرب کشور»

در این نمایشگاه که هفتم تا دهم شهریورماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه برگزار شد، 66 فرصت و بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قصرشیرین به سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگاه معرفی شد.

برگزاری سه کارگاه آموزشی و تخصصی، نمایش تیزر معرفی منطقه آزاد قصرشیرین، ابتکار عمل در طراحی غرفه، استفاده از نماد منطقه و پوشش رسانه‌ای مناسب در طول نمایشگاه از دیگر شاخص های انتخاب این منطقه آزاد به عنوان غرفه برتر است.

منطقه آزاد قصرشیرین یکی از 7 منطقه آزاد جدیدی است که در اردیبهشت ماه 1400 با رای اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.

این 7 منطقه آزاد جدید در استان‌های گلستان (اینچه‌برون)، ایلام (مهران)، اردبیل (اردبیل)، سیستان و بلوچستان (سیستان)، کردستان (بانه ـ مریوان)، بوشهر (بوشهر)، کرمانشاه (قصر شیرین) قرار دارد.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده سپاه استان کرمانشاه گفت: دشمن امروز به جای جنگ نظامی و گرفتن سرزمین‌ها نیست بلکه می‌خواهد اخلاقیات در خانواده‌ها را از بین ببرد.

3 دقیقه پیش

مجموعه مدارس شهدای هسته‌ای کاشان با حضور جمعی از مسئولان و اختصاص 280 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

3 دقیقه پیش

مهاجران صهیونیست معترض به نتانیاهو و سیاست‌های ائتلافش برای سی و نهمین هفته متوالی در تل‌آویو و 150 نقطه دیگر از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زدند.

1 دقیقه پیش

معاون سازمان یونسکو گفت: در حال حاضر 50 شهر خلاق در دنیا به ثبت رسیده که زمینه‌ای برای تبادلات فرهنگی‌ و گسترش آداب و فرهنگ است.

3 دقیقه پیش

سخنان خانم جمیله علم‌الهدی همسر آیت‌الله رئیسی درباره بانوی اول کشور با واکنش‌های عمدتا منفی نیروهای انقلابی مواجه شد.

2 دقیقه پیش

معاون سیاسی سپاه پاسداران به تشکیل جبهه مقاومت اسلامی، همایش عظیم پیاده‌روی اربعین و مسائلی از این دست در جغرافیای کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت: اتفاقات بزرگی در حال رقم خوردن است.

3 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

3 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین گفت: تصادف شدید 2 خودروی سواری پراید و پژو پارس در جاده قدیم قزوین-رشت به مصدومیت 6 نفر منجر شد.

3 دقیقه پیش

پیشکسوتان و راویان دفاع مقدس در نشست صمیمی با محمدمهدی اعلایی در سالن جلسات باغستان دیدار کردند و دغدغه‌ها و مطالباتشان را با استاندار قزوین مطرح کردند.

1 دقیقه پیش

بیشتر...