ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

آخرین وضعیت پرسپولیس درباره اولین خرید هواداری ورزش سه

آخرین وضعیت پرسپولیس درباره اولین خرید هواداری

باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر وضعیت جذب هافبک جوان هوادار است و احتمالا تا پایان هفته تکلیف این موضوع مشخص شود.

آخرین وضعیت پرسپولیس درباره اولین خرید هواداری

به گزارش "ورزش سه"، باشگاهپرسپولیسکه در ابتدای فصل نیز در تلاش بود تا محمدرضا خالدآبادی، دروازه‌بان جوان تیمهوادارتهران را به خدمت بگیرد، در ادامه در رقابت با استقلال این انتقال را واگذار کرد و خالد آبادی پیراهن آبی را بر تن کرد.

اما اکنون در پنجره زمستانی باشگاه پرسپولیس با توجه به جدایی میلاد سرلک به دنبال جذب یک هافبک دفاعی دیگر در کنار سینا اسدبیگی و همچنین مسعود ریگی است. هدف آنها اکنون مهدی گودرزی از تیم هوادار تهران است که با 20 سال سن خرید جذاب و آینده‌داری برای این تیم می‌تواند محسوب شود و ضمن اینکه نگرانی بابت این پست را حل خواهد کرد، سهمیه و لیست این تیم را نیز تهدید نمی‌کند.

در مذاکرات ابتدایی بین طرفین باشگاه هوادار اعلام کرده که برای صدور رضایت‌نامه این بازیکن جوان و آینده‌دار خواهان دریافت 6 میلیارد است. با این حال مانع دیگر بر سر این انتقال مسعود شجاعی است. سرمربی جوان هوادار تهران که نمی‌خواهد تیمش از هم بپاشد و بعد از جدایی فریبرز گرامی و خلا در فاز دفاعی‌اش، نمی‌خواهد هافبک دفاعی تیمش را نیز به سادگی از دست بدهد.

1990040

در صورتی‌که پرسپولیس موفق شود نظر مثبت مسعود شجاعی را دریافت کند و نسبت به تامین مبلغ رضایت‌نامه نیز اقدام کند، باید برابر دو رقیب دیگر خود در مسیر این انتقال نیز به برتری دست یابد. نساجی قائمشهر و سپاهان اصفهان نیز تمایل زیادی به جذب این هافبک جوان نشان داده‌اند و درخواست رسمی خود را به باشگاه هوادار اعلام کرده‌اند.

با این حال باشگاه هوادار بعد از شکست مذاکرات در ابتدای فصل در خصوص محمدرضا خالدآبادی با پرسپولیس و البته با توجه به اینکه اولین پیشنهاد رسمی را سرخ‌ها ارائه داده‌اند، به دنبال این هستند تا در گام اول مذاکرات را با پرسپولیس به نتیجه برساند و در صورتی که این موضوع نهایی نشود، باب مذاکره با دیگر تیم‌های خواهان را دنبال خواهند کرد.

پرسپولیس البته کاملا مشتاق برای این انتقال نشان داده و اگر اتفاق خاصی نیفتد اولین انتقال خود از تیم هوادار را صورت خواهد داد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پاکو خمس می‌گوید تراکتور در خلق موقعیت مقابل پرسپولیس موفق عمل نکرده است.

1 ساعت پیش

فرشاد فرجی نسبت به پرداختی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان اعتراض کرد.

1 ساعت پیش

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تراکتور از محدودیت‌های نقل و انتقالاتی تیمش گفت.

1 ساعت پیش

نیان الکترونیک با شکست شهرداری گنبد در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال مردان در جدال 5 سته در سالن المپیک دو امتیاز گرفت.

1 ساعت پیش

اسپانیایی نساجی مازندران به شرایط این تیم پس از شکست مقابل مس رفسنجان واکنش نشان داد.

1 ساعت پیش

رضا عنایتی پس از تساوی برابر گل‌گهر به انتقاد از داور در عملکرد مسابقه پرداخت.

1 ساعت پیش

شاگردان حمید بی غم حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را در سیرجان برگزار خواهند کرد.

1 ساعت پیش

فولاد سیرجان با غلبه بر شهداب تقریبا قهرمانی خود در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال را قطعی کرد.

1 ساعت پیش

مدیر رسانه‌ای آلومینیوم با انتقاد از تیم داوری بازی با استقلال خوزستان اعتقاد داشت که اشتباه آنها در نتیجه تاثیرگذار بوده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...