خودروتک |
پریروز

همه چیز درباره تصادف بوگاتی گران قیمت رونالدو تصاویر

همه چیز درباره تصادف بوگاتی گران قیمت رونالدو + تصاویر

بوگاتی گرانقیمت کریستیانو رونالدو در مایورکا به دیوار کوبیده شد، اما طبق گزارش‌ها خود فوق‌ستاره پرتغالی پشت فرمان نبوده و ماشین دست یکی از بادیگاردهایش بوده است.

به گزارشخودروتکبه نقل از خبرورزشی، بوگاتی ۱٫۷ میلیون پوندیکریستیانو رونالدودر مایورکا به شدت به دیوار کوبیده شد. راننده که طبق گزارشات شخص رونالدو نبود بلکه یکی از محافظان او بود، کنترل خود را از دست داد و به دیواری در املاک مسکونی ساکوما، بونیولا، پالما د مایورکا، جایی که ستاره منچستریونایتد در حال حاضر باخانوادهخود درتعطیلاتبه سر می‌برد، برخورد کرد.

خودروی دیگری درگیر اینتصادفنشد اما جلوی بوگاتی صدمه شدیدی دید. در ساعت ۱۱ صبح، ماشین به درب یک خانه روستایی در نزدیکیبیمارستانخوآن مارچ برخورد کرد. رانندهخودروهیچ آسیبی ندیده است. یکی از منابع آگاه گفت: «ماشین به دیوار کوبیده شد اما فقط خسارت مادی وارد شد و کسی آسیب ندید و راننده مسئولیت کامل این اتفاق را پذیرفت. اطلاعات در مورد اینکه چه کسی پشت فرمان بوده و چه اتفاقی افتاده در پایگاه داده پلیس ثبت شده است و در صورت نیاز به انجام تحقیقات بیشتر، دادگاه یا افسران به این مدارک دسترسی دارند. مالک ملکی که خسارت دیده می‌تواند ادعای غرامت کند و اگر اختلافی در مورد خسارات وارد شده وجود داشته باشد می‌تواند از گزارش پلیس استفاده کند.»

جزئیات جدید از تصادف شدید بوگاتی رونالدو/ چه کسی به کریستیانو ضرر زد؟

 

 

جزئیات جدید از تصادف شدید بوگاتی رونالدو/ چه کسی به کریستیانو ضرر زد؟

یکی دیگر از منابع آگاه افزود: «این حادثه در یک جاده کوچک در نزدیکی بیمارستان خوآن مارچ رخ داد. به نظر می‌رسد که خودرو ازجادهخارج شده و به دیوار خانه‌ای برخورد کرده که در پشتش یک کپسولگازوجود داشت. یکی از کارمندان کریستیانو ظاهراً در آن زمان پشت فرمان بود. و وقتی مأموران رسیدند قطعاً او در محل حادثه حضور نداشت.»

جزئیات جدید از تصادف شدید بوگاتی رونالدو/ چه کسی به کریستیانو ضرر زد؟

جزئیات جدید از تصادف شدید بوگاتی رونالدو/ چه کسی به کریستیانو ضرر زد؟

هویت شخصی که پشت فرمان بود هنوز فاش نشده، اما معروف است که کریستیانو رونالدو و خانواده‌اش در چشایر توسط دوقلوهای پرتغالی محافظت می‌شوند که به عنوان سرباز در واحد نیروهای ویژه نخبه درافغانستانخدمت می‌کردند. نام این افراد سرجیو و خورخه رامالهیرو است که بعد از خدمت، بخشی از واحد حفاظت نزدیک اسطوره پرتغالی شدند. مجله مشهور پرتغالی «فلش» گفت که این دوقلوها (که در واقع سه‌قلو هستند) توسط کریستیانو استخدام شدند. برادر سوم که الکساندر نام دارد هنوز به عنوان افسر پلیس کار می‌کند.

پلیساسپانیابعد از ظهر دوشنبه تأیید کرد که هیچ اطلاعاتی در دست ندارد که نشان دهد کریستیانو در آن زمان در ماشین بوده است. رونالدو بوگاتی ویرون محبوبش و یک مرسدس بنز کلاس G (که هدیه همسرش بوده) را برای تعطیلات از منچستر ارسال کرد.

مهاجم منچستریونایتد به همراه شریک زندگی خود جورجینا رودریگس و فرزندانشان از تعطیلاتی مجلل در مایورکا لذت می‌برد. آن‌ها در یک ویلای مجلل که در دامنه کوه‌های ترامونتانا قرار دارد، دور از چشمان کنجکاو هواداران اقامت دارند. خانواده هفت نفره که شامل کریستیانو جونیور ۱۱ ساله، ایوا ۵ ساله، متئو ۵ ساله، آلانا مارتینا ۴ ساله و بلا دو ماهه است، هفته گذشته با جت شخصی به آنجا رفتند. جشنتولد۱۲ سالگی فرزند ارشد رونالدو، کریستیانو جونیور هم در آنجا برگزار شد. رونی جونیور نیز روز یکشنبه در یک قایق تفریحی به پدرش پیوست تاروز پدررا جشن بگیرد.

جزئیات جدید از تصادف شدید بوگاتی رونالدو/ چه کسی به کریستیانو ضرر زد؟

 

 
 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

4 ساعت پیش

دادستان کل کشور: تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده‌ایم

3 ساعت پیش

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

5 ساعت پیش

فرهاد مجیدی و یک حسرت همیشگی

4 ساعت پیش

مصرف شیشه چه بلایی سر بدن می آورد خبر24

6 ساعت پیش

۵ میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر!

5 ساعت پیش

طبق اعلام روزنامه الرای قطر، دو بازیکن سابق پرسپولیس زوج خط دفاعی الاهلی در فصل جدید لیگ ستارگان خواهند بود.

5 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

5 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...