تمدید ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه سهما فیلم all tv logo

تمدید ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه سهما + فیلم
افغانستانافغانستان

محمد جلالی فرد، مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت گفت: طبق اطلاع رسانی از قبل در بازه زمانی ۲۲ آبان تا اول آذر سایت سامانه سهما برای افراد بازمانده از ثبت نام باز شد. در این بازه زمانی ۳۲ هزار نفر از دانش آموزان اتباع موفق به ثبت اطلاعات خود برای ثبت نام در مدارس شدند.

جلالی افزود: ولی علی رغم اطلاع رسانی گسترده هنوز هم تعدادی از دانش آموزان اتباع هستند که در این بازه زمانی به هر دلیلی نتوانستند ثبت نام کنند؛ به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش و خانواده‌های دانش آموزان اتباع برای بازگشایی مجدد سامانه به سازمان ملی مهاجرت در خواست باز گشایی مجدد مجدد سامانه را ارسال کردند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت اعلام کرد احتمالا در آینده ای نزدیک دسترسی ثبت نام در سامانه سهما مجدد برای این افراد باز خواهد شد.

بنا بر اعلام آخرین آمار سازمان ملی مهاجرت در سامانه سهما بیش از ۵۳۰ هزار دانش آموز اتباع تاکنون ثبت نام کرده اند.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حرم مطهر رضوی با همکاری مواکب خدمت‌رسان مردمی، آماده پذیرایی ویژه از زائران و مجاوران این سرای قدسی در ایام میلاد حضرت مهدی موعود(عج) و عید فرخنده نیمه شعبان است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

نیم ساعت پیش

مسئله کلاهبرداری کوروش کمپانی را نباید محدود به تبلیغات کرد در حالی که بسترهای چنین کلاهبرداری همچنان از بین نرفته است و باید هرچه سریعتر نسبت به بسترزدایی و جلوگیری از اقدامات مشابه اقدام شود.

نیم ساعت پیش

ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداهای مجلس حال و هوای عجیبی دارند.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: در ۴ ماه گذشته بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن نهاده بین جامعه تولیدکنندگان کشور توزیع شده است.

نیم ساعت پیش

پیرو اطلاعیه منتشر شده بانک دی در سامانه کدال، با موضوع قطعی شدن معامله کوهستان پارک شادی مشهد، این بانک 37 هزار و 500 میلیارد ریال سود شناسایی کرد.

نیم ساعت پیش

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به انتخابات پیشرو و ضرورت نقش آفرینی جوانان، خواص و بانوان در انتخابات گفت: مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار و امنیت کشور است.

نیم ساعت پیش

در نشست مجمع دانشگاهیان انقلاب اسلامی؛ ساز و کارهای مشارکت حداکثری در انتخابات بررسی شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...