خبرگزاری تسنیم |
4 ماه پیش

برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور چهره های جدید تصاویر تسنیم


برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور چهره‌های جدید + تصاویر

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور چهره‌های جدید برگزار شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) با حضور چهره‌های جدید برگزار شد. ابوالفضل بابایی و ارونوف بازیکنان تازه پیوسته به تیم، در تمرین حضور یافتند و مورد استقبال و تشریفات مربوط به آن از سوی بازیکنان قرار گرفتند.

* این دو بازیکن با دستور سرمربی، با توجه به روز نخست حضورشان، اختصاصی کار کردند تا شرایط آنها ارزیابی شود.

* همچنین علیرضا بیرانوند و محمد حسین کنعانی‌زادگان دو ملی‌پوش پرسپولیس که حدود 35 روز در اردوی تیم ملی در بازی‌های جام ملت‌های آسیا حضور داشتند بعد از استراحتی که کادر فنی به همین دلیل به آنها داده بود، در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

* حضور مجدد بیرانوند همچنین با معارفه جرسی انیسیو مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس همراه بود که کار خود را از امروز آغاز کرد.

* کار با توپ، پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، سانتر از جناحین، حمله به دروازه از مرکز زمین، شوتزنی و فوتبال درون تیمی بخش‌های مختلف تمرین بود.

* در این تمرین یک هوادار سندروم دان هم حضور پیدا کرد که با استقبال اعضای تیم همراه بود و با او عکس یادگاری گرفتند.

* تیم فوتبال پرسپولیس، آخرین تمرین خود برای بازی آلومینیوم اراک را فردا انجام خواهد داد و اعضای تیم پس از آن با دو دستگاه اتوبوس، زمینی راهی اراک خواهند شد.

وزارت ورزش: اضافه شدن دو عضو جدید به هیئت مدیره پرسپولیس قطعی است

فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس ,

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سابق دفتر شورای نگهبان در استان قم گفت: انتخابات مظهر عظمت، تجلی و عینیت بخش پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است، هر نظامی را جزء نظام متکی بر مردم می‌توان شکست داد.

9 دقیقه پیش

رئیس هیئت کشتی استان فارس با بیان اینکه ناکامی‌های فرنگی‌کاران نامدار این استان در مسیر سهمیه المپیک ارتباطی با عملکرد هیئت استان ندارد، برای حضور در مناظره با منتقدان اعلام آمادگی کرد.

11 دقیقه پیش

قیمت دلار از ابتدای هفته، کاهش‌های محدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومانی داشت و در نیمه بالایی کانال هشتم از کریدور پنجم معامله شد.

13 دقیقه پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها راه تحول اقتصادی در کشور ایجاد صنعت دانش بنیان صادرات محور می‌باشد.

9 دقیقه پیش

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به شروع تعطیلات تابستانی از آماده‌سازی و ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی استان همدان برای استقبال از سفرهای تابستانی خبر داد. 

14 دقیقه پیش

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا تیرماه سال ۱۴۰۴ فرصت دارند تا از شمولیت ماده ۱۴۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت خارج شوند تا دیگر مشمول لغو پذیرش نشوند.

10 دقیقه پیش

متولی ورزش فارس، ۸ تیرماه را یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ کشور دانست و توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مهم‌ترین انتظار جامعه ورزش از رئیس جمهور منتخب عنوان کرد.

10 دقیقه پیش

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از احداث ناحیه صنعتی در این شهرستان خبر داد و گفت: با اتمام مطالعات طرح فوق،عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

9 دقیقه پیش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: خیرین در قالب پویش نذر قربانی ۵۰۴ راس قربانی اهدا کردند.

14 دقیقه پیش

بیشتر...