خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

ایلام جزء ۱۱ استان پایلوت کشور برای راه اندازی مرکز درمان سرطان برست ایسنا

ایلام جزء ۱۱ استان پایلوت کشور برای راه‌اندازی مرکز درمان سرطان برست

ایسنا/ایلامعضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: استان ایلام جزء ۱۱ استان پایلوت کشور برای راه‌اندازی مرکز درمان سرطان برست است.

دکتر «زهرا شیخی» در سفر به ایلام با اشاره به برنامه‌ی جهاددانشگاهی برای راه‌اندازی مرکز درمان سرطان برست، اظهار کرد:  شبکه ملی پیشگیری از سرطان، که غربالگری سرطان در آن دیده شده در  ۱۱ استان به صورت پایلوت، از جمله ایلام،  با هدایت علمی جهاد دانشگاهی شروع به کار می‌کند.

وی با بیان اینکه در این زمینه نیز وزارت بهداشت زیرساخت‌ها را تامین خواهد کرد، گفت: دولت سازمان برنامه و بودجه را موظف کرده تا بحث بیمه ی رایگان بیماران را تامین اعتبار کند، بنابراین برنامه‌ریزی برای این موضوع توسط جهاددانشگاهی و استانداری ایلام، کاملا درست است وبه خوبی این اولویت دیده شده است.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افرادی باید برای پیشگیری و شناخت بیماران در مراحل اولیه باید آموزش ببینید و  در این حوزه نیازمند افراد متبحر و آموزش دیده هستیم که جهاد دانشگاهی کمک خواهد کرد و موضوع تجهیزات نیز حل خواهد شد و  ما در مجلس هماهنگ می‌کنیم که این کار زودتر شروع شود.

بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده، مرکز درمان سرطان برست توسط جهاددانشگاهی ایلام با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و استانداری ایلام راه‌اندازی خواهد شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دزدانی که در ویلای رونالدو به اموال مارکو وراتی دستبرد زده بودند دستگیر شدند.

6 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

6 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

6 ساعت پیش

کنایه برنامه ویدیوچک به ماجرای انتقال وینگرجوان استقلال به پرسپولیس و بازگشت دوباره به استقلال را ببینید.

5 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران از جمع قرمزپوشان پرتغالی خداحافظی کرد.

6 ساعت پیش

توضیحات اسماعیل حیدرپور، مدیر عامل باشگاه شهرخودرو درخصوص طلب این باشگاه از پرسپولیس بابت یحیی گل محمدی را ببینید.

5 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

6 ساعت پیش

بازیکن فصل گذشته استقلال به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

6 ساعت پیش

بیشتر افراد دست‌کم یک‌بار در زندگی خود درد و فشار سینوس را تجربه کرده‌اند و البته در بیشتر مواقع بدون مصرف هیچ داروی تجویزی بهبود یافته‌اند.

6 ساعت پیش

بیشتر...