خبرآنلاین |
2 ماه پیش

ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به شمال گلایه شهروندان از پلیس راهور خبرآنلاین

ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به شمال و گلایه شهروندان از پلیس راهور

چندثانیه نوشت: از صبح امروز ترافیک سنگینی در محورهای منتهی به شمال کشور حاکم بوده است.

تنی چند از شهروندان در تماس با "چندثانیه" از کمبود نیروهای پلیس راه در این محورها و عدم مدیریت بموقع انتقاد کردند.

یکی از مخاطبان نوشته است: از ۴.۵ صبح در جاده چالوس بودم، مسیر شلوغ بود ولی قفل نبود. ساعت ۷ نرسیده به پل زنگوله بودم که تونل دوم آزاد راه را باز کردند و از آنجا به بعد دیگر ترافیک کاملا قفل شد. ۳ ساعت توقف داشتیم و من از مسیر پل زنگوله به بلده از جاده خارج شدم. چرا باید قسمت دوم آزاد راه را به جاده ای که خودش ترافیک سنگینی دارد، وصل کنند.

4747#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جماران نوشت:انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها هشدار داد: متاسفانه مرجع تصویب با فراتر رفتن از حدود اختیارات و صلاحیت خویش، به حیطه قانونگذاری وارد شده و اقدام به جرم انگاری و تعیین مجازات و تعیین صلاحیت کرده است.

12 ساعت پیش

فرارو نوشت: شبکه «العالم» در واکنش به اعلام خبر «گشت ارشاد تعطیل شد» از سوی دادستان کل کشور تاکید کرد:«هیچ مقام رسمی در جمهوری اسلامی ایران مساله تعطیلی گشت ارشاد را تایید نکرده است».

21 ساعت پیش

جزئیات و تصویر منتشر شده به غایت تلخ است، پدری دختر ۱۷ ساله‌اش را غروب جمعه‌ای که گذشت، با چاقو به قتل رسانده، و بنا بر اعترافات خودش در کلانتری اهواز،‌ جسد دخترک را در ملحفه‌ای پیچیده و کنار منزل شیخ طایفه‌شان انداخته است.

19 ساعت پیش

محیانیوز نوشت: همه شما از خواص سیر آگاهید و می‌دانید سیر یکی از پر خاصیت‌ترین سبزی‌ها به شمار می‌رود. از جمله مصارف سیر به صورت خام، چاشنی در غذاها و ترشی است. اما آیا سیر را با معده‌ خالی میل کرده اید؟ آیا از خواص سیر ناشتا چیزی می‌دانید؟ بی شک خوردن سیر با معده خالی خواص بسیاری دارد.

18 ساعت پیش

‏الزام دانشجویان به نوشتن مقاله مشترک با استاد راهنما، رانت برای استاد است.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: در راستای تسهیل دسترسی بیماران به داروهای مرتبط با فصل سرما، امروز یک محموله آنتی بیوتیک از مبداء هند وارد کشور شد و محموله دیگر نیز جمعه به کشور می‌رسد.

18 ساعت پیش

ایران نوشت:پاییز سال گذشته مرد جوانی در جریان یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک گلوله یکی از مأموران از ناحیه کتف مجروح شد.

7 ساعت پیش

تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از مجروح شدن دو سرباز وظیفه در پی حمله مسلحانه در چابهار خبر داد.

14 ساعت پیش

تسنیم نوشت: استاد دانشکده برق دانشگاه تهران گفت: چهارشنبه هفته پیش ما مقاله‌ای را به ژورنال nature communications سابمیت کردیم و در این مقاله چکیده کار خانم دانشجو در طول ۳، ۴ سال اخیر ارائه شده بود. به عنوان یک محقق این کار بهترین کار زندگی من بود.

20 ساعت پیش

بیشتر...