اقتصاد آنلاین |
۲ هفته پیش

تست بینایی سخت در ثانیه نفر پنجم را پیدا کنید اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصادآنلاین، خطای دید وتستبیناییذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد.تستبیناییو پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

این معما برای کسانی است که از بازی‌ها وتست بیناییسرگرم‌کننده لذت می‌برند. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاقتان استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نیست.

خطای دید به احساس دیدن تصاویری گفته می‌شود که فریبنده یا گمراه کننده هستند. در این حالت اطلاعاتی که بوسیله چشم جمع‌آوری شده و توسط مغز پردازش می‌گردد منجر به درک تصویری می‌شود که با واقعیت آن تصویر تطابق ندارد.

تست بینایی نفر پنجم

در تست بینایی امروز چهار کودک مشخص گفت و گو هستند، اما صبر کنید نفر پنجمی هم در این تصویر وجود دارد. او با مهارت بسیار سعی کرده پنهان شود. با دقت به تصویر نگاه کنید و بگویید میتوانید نفر پنجمرا پیدا کنید؟ اگردر ۹ ثانیه نفر پنجم را پیدا کنید می توانید ادعای دقت و تیزبینی داشته باشید

تست بینایی نفر پنجم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

چه صورتی در تصویر پنهان شده؟ تنها ۵ درصد افراد پاسخ را پیدا می کنند
تست بینایی؛هشت پایی که در تصویر پنهان شده کجاست؟
تست بینایی؛در ۶ ثانیه گل رز را پیدا کنید
اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر چشمان تیزبینی داشته باشید تا حالا آن را پیدا کرده اید. اگر نه،پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن پاسخ چند ثانیه زمان برد#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...