ورزش سه‌ |
3 روز پیش

معلم های شکیرا در انتقام سختی که از پیکه گرفت ورزش سه

کد خبر : 1866730 |05 بهمن 1401 ساعت 17:25 |64.5K بازدید |4دیدگاه

از فوتبالیست‌ها ضربه خوردند، روی صحنه انتقام گرفتند

معلم‌های شکیرا در انتقام سختی که از پیکه گرفت

جرارد پیکه اولین فوتبالیستی نیست که هدف انتقام‌گیری با انتشار آهنگ قرار گرفته و این پدیده دنیای مدرن از مدتها پیش چهره‌های فوتبالی را گرفتار کرده است.

معلم‌های شکیرا در انتقام سختی که از پیکه گرفت

به گزارش "ورزش سه"، آهنگ جنجالی شکیرا، که به قصد انتقام‌ گرفتن از همسر سابقشجرارد پیکه، منتشر شده بود بلافاصله با توجه جهانی مواجه شد و این زوج مشهور را بار دیگر به سرخط خبرها کشاند. اما آیا فوتبالیست‌های دیگر هم در گذشته هدف حمله‌هایی مشابه بوده‌اند و علیه آنها آهنگ‌هایی با شنوندگان میلیونی منتشر شده است؟

1794899

چهره‌های فوتبالی بدون شک در گذشته شاهد منتشر شدن گسترده آهنگ‌هایی بودند که آنها را در مقابل افکار عمومی به انتقاد می‌کشید.

*حمله خواننده رپ به منچستریونایتدِ بعد از فرگوسن
یک خواننده رپ به نام Stormzy که هوادار متعصب منچستریونایتد است در سال 2015 تک‌آهنگی منتشر کرد و عمق ناراحتی خود را از شرایط اسف‌بار شیاطین سرخ بعد از جدایی فرگی نشان داد.

1794994

بخشی از شعر آهنگ او از این قرار بود:"من به تیم شما آمدم و نابودش کردم. من دیوید مویس هستم".

*حمله خواننده پرتغالی به سرمربی سابق کره جنوبی
پائولو بنتو در زمان درخشش خیره‌کننده پرتغال در رقابتهای یورو200 عضو کادر فنی تیم ملی کشورش بود. او بعدها هدایت پرتغال را به عهده گرفت و سپس به عنوان سرمربی روی نیمکت کره جنوبی نشست.

اما بنتو زمانی که هدایت اسپورتینگ را به عهده داشت با حمله یک خواننده پرتغالی مواجه شد. این خواننده رپ که والت نام دارد در آهنگی خطاب به او گفت:"پائولو بنتو گوش کن، تو ساده و مسخره‌ای. فوتبالت خواب‌آور است. تیمت مثل کارمندها بازی می‌کند".

1794995

*فوتبالیست سابق هلندی و انتشار آهنگ علیه همبازی سابقش
رختکن تیم‌های هلندی از باشگاه‌های این کشور گرفته تا تیم ملی به عنوان یکی از پرتنش‌ترین رختکن‌های دنیای فوتبال شناخته می‌شود.

رایان بابل، فوتبالیست هلندی، در این کشور شهرت بسیار زیادی پیدا کرد چرا که بعد از کنار گذاشتن فوتبال به هنر رو آورد و در خوانندگی هم به شهرت رسید. در سال 2021 اما بابل با انتشار یک آهنگ خبرساز شد. آهنگی که تنها برای کوبیدن هم‌تیمی سابق او ابراهیم افلای نوشته شده بود.

1794998

بابل در این آهنگ خطاب به ابراهیم افلای گفت:"تو را از بارسا نمی‌شناسم برادر، شاید بازیکن آیندهوون باشی، بله درست است. حالا آنالیزور شده‌ای؟ عجب! شنیده‌ام ورشکسته شده‌ای. حالا می‌فهمم چرا بدون اینکه فکر کنی حرف می‌زدی. اگر فوتبالت به بن‌بست برسد و زود بازنشسته بشوی برای من که اصلا عجیب نیست".

*آهنگ ظاهرا عاشقانه‌ای برای اسکاتلند که از دشنام بدتر بود
گروه موسیقی اسکاتلندی دل آمیتری بعد از صعود تیم ملی اسکاتلند به جام جهانی 1998 فرانسه آهنگی منتشر کرد که ظاهر آن نشان می‌داد برای تشویق تیم ملی این کشور است.

تک‌آهنگ این گروه با عنوان "خیلی زود به خانه برنگرد" میلیونها بار شنیده شد و به فهرست پرفروش‌ترین آهنگهای بریتانیا راه یافت. حتی عنوان این آهنگ نشان می‌دهد گروه اسکاتلندی در لوای حمایت از تیم ملی آنها را در واقع مورد انتقاد قرار می‌دهد. در متن آهنگ بارها اشاره شده که "اسکاتلندی‌ها از تیم‌شان انتظاری ندارند. ما نمی‌خواهیم آخر تورنمنت به خانه برگردید، فقط خیلی زود برنگردید".

بارسلونابارسلونا
جرارد پیکهجرارد پیکه
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بارسلونابارسلونا

مشاهده برنامه و نتایج بارسلونا، بازی بعدی بارسلونا و ویدئو خلاصه بازی های بارسلونا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...