خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

دختر ۲۰ ساله در دام شیطانی یک شرور سابقه دار کابوس رهایم نمی کند خبرآنلاین

دختر ۲۰ ساله‌ در دام شیطانی یک شرور سابقه‌دار؛ کابوس‌ رهایم نمی‌کند

همشهری آنلاین نوشت: دختر جوانی با مراجعه به پلیس از مرد سابقه‌دار و شروری شکایت کرد که زندگی را برایش به کابوس تبدیل کرده بود.

دختر ۲۰ ساله‌ای که به قانون پناه آورده بود، درباره سرگذشت تاسفبار خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری نجفی مشهد گفت: پدرم مردی سختگیر بود و هیچ‌گاه اجازه نمی‌داد به‌تنهایی از منزل خارج شویم یا آنطور که دوست داریم لباس بپوشیم. هر دو خواهرم که اکنون ازدواج کرده‌اند و زندگی شیرین و آرامی نیز دارند، همواره به خواسته‌های پدرم احترام می‌گذاشتند و قواعد او را رعایت می‌کردند اما من معتقد بودم او به خاطر آنکه نظامی است مدام دوست دارد دستور بدهد و دیگران دستورهای او را اجرا کنند. به همین خاطر در برابر پدرم موضع می‌گرفتم و دوست داشتم با لباس ‌های خارج از عرف بیرون بروم یا با هر کسی که دلم می‌خواهد ارتباط برقرار کنم. با وجود این، جرئت چنین کارهایی را نداشتم.

وقتی در دبیرستان تحصیل می‌کردم ناگهان پدرم دچار بیماری عصبی و فلج اندام شد به طوری که دیگر پاهایش توان راه رفتن نداشتند و او به‌ناچار روی ویلچر نشست. ولی من از اینکه پدرم به بیماری سختی مبتلا شده بود به هیچ وجه ناراحت نشدم چراکه احساس می‌کردم حالا به‌راحتی می‌توانم از خانه خارج شوم و کسی نمی‌تواند مرا کنترل کند. شوق آزاد بودن همه وجودم را فرا گرفته بود اما نمی‌دانستم در بیرون از منزل چه گرگ‌های ترسناکی انتظارم را می‌کشند.

خیلی زود پرسه‌زنی در خیابان‌ها و شرکت در مجالس و مهمانی‌های مختلط و دورهمی‌های شبانه را شروع کردم. مادرم نیز زنی مظلوم بود و هیچ‌گاه نمی‌خواست رفتاری انجام بدهد که مرا ناراحت و دلگیر کند. به همین خاطر من در مرداب دوستی‌های خیابانی غرق شدم و پدرم نیز درگیر دارو و درمان بیماری‌اش بود.

بالاخره در یکی از همین مهمانی‌ها با یونس آشنا شدم. رفتارهای او به نظرم جذاب و مردانه بود. خیلی زود عاشق تیپ و قیافه یونس شدم و در یکی از همین شب‌نشینی‌ها به خلوتگاه شیطانی او رفتم و در ۱۸ سالگی اولین رفتارهای غیراخلاقی را تجربه کردم ولی او بعد از مدتی که به‌راحتی از من سوءاستفاده کرد، ناگهان غیب شد و تلاش‌های من برای یافتنش بی‌فایده بود. بعد فهمیدم که حتی او نام واقعی خودش را نیز از من پنهان کرده بود و همه این چرب‌زبانی‌ها و دوست داشتن‌ها فقط برای هوسرانی بود.

در حالی که بسیار زجر می‌کشیدم و از اینکه بازیچه جوانی هوسران شده بودم از خودم تنفر پیدا کرده بودم، باز هم درس عبرت نگرفتم و در فضای مجازی با قادر آشنا شدم. رفتار و گفتار محبت‌آمیز قادر روح و روانم را تسخیر کرد و این بار با پای خودم به خانه قادر رفتم اما صحنه‌ای مرا دچار حیرت کرد.

خواهر و برادرزن قادر نیز آنجا بودند و کاملا عادی با من برخورد کردند به طوری که حتی پذیرایی هم شدم ولی چند روز بعد چهره دیگر قادر نمایان شد. او جوانی پرخاشگر و عصبی بود و مرا وادار به رفتارهای شرم‌آوری می کرد که خودم خجالت می کشیدم. با آنکه من دانشجوی رشته کاردانی بودم و او تا مقطع سیکل تحصیل کرده بود، مقابل دیگران رفتارهای بسیار زشتی با من انجام می‌داد و تهدیدم می کرد که اگر به خلوتگاه او نروم رهایم نمی‌کند.

مدام در تنهایی اشک می‌ریختم و کاری از دستم ساخته نبود تا جایی که بالاخره تصمیم به قطع رابطه گرفتم اما قادر نزد خواهرانم رفت و خانواده آنها را تهدید کرد. این در حالی بود که تازه فهمیدم او جوانی سابقه‌دار است و بارها به جرم شرارت، نزاع و شرب خمر روانه زندان شده است و به این جرائم خود افتخار هم می‌کند.

دیگر چاره‌ای نداشتم جز آنکه به قانون پناه بیاورم تا از چنگ این شرور ترسناک رها شوم.

با دستور سرهنگ ابراهیم خواجه‌پور (رئیس کلانتری نجفی مشهد) تحقیقات پلیس با کسب مجوزهای قضایی برای دستگیری این خلافکار سابقه‌دار آغاز شد و دختر جوان نیز که مدعی بود کابوس‌های وحشتناک رهایش نمی‌کند، به مرکز مشاوره پلیس هدایت شد.

بیشتر بخوانید:

پسر۱۷ساله ای که دوست همسن خود را کشته در دادگاه از پدرومادر مقتول عذرخواهی کرد/ او با شیشه شکسته نوشابه به من حمله کرد و من با چاقو او را کشتم

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهر نوشت: مدیر مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا وابسته به جهاددانشگاهی، به تشریح میزان شیوع و عارضه های بیماری زنانه اندومتریوز پرداخت.

2 ساعت پیش

ایسنا نوشت: در جلسه روز گذشته هیات دولت اعلام شد که به زودی یک داروی خاص شیمی درمانی روانه بازار خواهد شد.

6 ساعت پیش

فارس نوشت: فرماندهی انتظامی گیلان در واکنش به خبر دستگیری فردی با هویت مشخص، پس از انتشار تصاویر رقص از وی در فضای مجازی اطلاعیه‌ای‌ مبنی بر عدم دستگیری این فرد توسط این نهاد صادر کرد.

4 ساعت پیش

اعتمادآنلاین نوشت: مانوش منوچهری، وکیل مونا، دختر داریوش مهرجویی گفت: از طریق رسانه‌ها از صدور کیفرخواست باخبر شدیم. در حالی که تحقیقات در دادسرا همچنان ادامه داشته است. به دلیل وجود ابهاماتی در پرونده، تقاضای تحقیقات در برخی موارد را درخواست کرده بودیم که تا تکمیل تحقیقات و بررسی اعتراض به نظریه پزشکی قانونی، همچنان صدور کیفرخواست غیرممکن به نظر می‌رسید.

4 ساعت پیش

ایسنا به نقل از هلث نوشت: معده خالی معمولاً دلیلی برای احساس ناراحتی، مه مغزی و مشکل در تمرکز است.

4 ساعت پیش

ایسنا نوشت: نشانه‌های حمله قلبی در زنان و مردان می‌تواند متفاوت باشد. البته افراد از هر جنسیتی با ‌علامت‌های بارزی مانند درد قفسه سینه مواجه می‌شوند اما احتمال می‌رود که هنگام بروز حمله قلبی، زنان بیشتر با علائمی چون خستگی، سوء‌هاضمه و سایر عوارض مواجه شوند. افزون بر این، درد قفسه سینه در زنان با مردان متفاوت است.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: «کمینه» دمای هوای تهران (دمای شبانه) طی دیروز و امروز (۱۹ و ۲۰ آذرماه) نسبت به مدت مشابه در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است این در حالیست که تهران طی سایر روزهای آذرماه‌های سال‌های قبل دمای بالاتری را تجربه کرده بود.

5 ساعت پیش

فارس نوشت: کیفیت هوای تهران پس از چند روز آلودگی قابل قبول شد.

6 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل حریق عمدی و قتل در اهواز خبر داد.

3 ساعت پیش

بیشتر...