خبرگزاری تسنیم |
3 ماه پیش

صنعت بیمه بر روی پروژه راه آهن همدان ملایر سرمایه گذاری کند تسنیم


صنعت بیمه بر روی پروژه راه‌آهن همدان ـ ملایر سرمایه‌گذاری کند

استاندار همدان با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های مهم بیمه در بخش سرمایه‌گذاری است، گفت: صنعت بیمه بر روی پروژه راه‌آهن همدان ـ ملایر سرمایه‌گذاری کند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در همایش صنعت بیمه اظهار‌ داشت: استان همدان ظرفیت‌های زیادی در زمینه سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی دارد که یکی از مهم‌ترین آن بخش کشاورزی و محصولات این حوزه است.

وی افزود: در پرداخت خسارت به کشاورزان در اثر سرمازدگی و آفت چون کشاورزان با بیمه قراردادی ندارد با مشکل مواجه هستیم، برای همین لازم است در خصوص بیمه محصولات کشاورزی فرهنگ‌سازی انجام شود.

استاندار همدانبا اشاره به اینکه برای رفع نقاط حادثه‌‌خیز از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور استان همدان 3500 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته داشت، بیان کرد: در یک سال گذشته آمار تصادفات استان 35 درصد کاهش یافته است.

وی از شناسایی 55 نقطه حادثه‌خیزو اینکه قرار بود امسال 22 نقطه اصلاح شود، خبر داد و گفت: چهاربانده کردن مسیر همدان به غارعلیصدر نخستین قدم اجرایی استان از اعتبارات راه در سفر رئیس جمهور بود و تاکنون از 22 نقطه نیازمند اصلاح که حادثه‌خیز هستند و قرار بود امسال اصلاح شود 13 نقطه رفع خطر شده‌اند.

استاندار همدان با بیان اینکه 30 نقطه حادثه خیز نیز سال آینده در استان همدان رفع خطر خواهد شد، عنوان کرد: گردنه اسدآباد نیز از دیگر نقاط حادثه خیز استان همدان بود که با انجام عملیات اصلاحی ازجمله فاصله‌گذاری و روشنایی در این گردنه خطرات رفع شده است.

استاندار همدان: با اطلاعات غیرواقعی مدیران‌ برخورد می‌کنم

قاسمی‌فرزاد بیان کرد: صنعت بیمه برای رفع دغدغه از مردم در حوادث و مشکلات شکل گرفته، از این رو بزرگ‌ترین تبلیغ برای صنعت بیمه رفع دغدغه از مردم در شرایط بحرانی و اضطراری است.

وی تأکید کرد: جلب اعتماد مردم و گره‌گشایی از آنان در شرایط سخت یکی از وظایف بیمه است که بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

استاندار همدان در پایان پیشگیری را اصل مهمی در جلب اعتماد و رضایت مردم دانست و عنوان کرد: رویکرد بیمه بایستی به نحوی باشد که مردم اطمینان خاطر داشته باشند که اگر دچار حادثه شدند، بیمه از آنها حمایت خواهد کرد و با کمترین دغدغه مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

منابعی در رهبری مقاومت فلسطین جزئیات بیشتری درباره مذاکرات آتش‌بس در غزه ارائه کردند که قرار است از فردا (یکشنبه) در قاهره از سر گرفته شود.

نیم ساعت پیش

تیم فوتبال رم موفق شد با نتیجه ۴ بر یک مونزا را شکست دهد.

نیم ساعت پیش

شرکت خودروسازی بی‌وای‌دی، جنگ بی‌رحمانه قیمت خودروهای برقی چین را با تخفیف‌های بیشتر بر روی نسخه‌های جدید خودرو تقویت می‌کند.

نیم ساعت پیش

ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب از هلاکت سه نظامی صهیونیست در خان یونس واقع در جنوب غزه خبر داد.

1 ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله امامی کاشانی گفت: آیت‌الله امامی‌کاشانی در طول حیات بابرکت خویش به‌عنوان شخصیتی بااخلاق و متانت و عالمی بزرگوار در ترویج معارف اسلامی و شعائر دینی و مذهبی اهتمام داشتند.

1 ساعت پیش

با حکم دکتر امیر خرمی‌شاد، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، «مهدی اهرابی» مدیر مجتمع مس سونگون شد.

نیم ساعت پیش

پس از حدود ۵ سال از توقف پروژه ساخت هواکش خط ۶ مترو در حریم موزه فرش، کارگاه این هواکش بار دیگر عَلم شده است. درحالی‌که عضو قدیمی شورای فنی میراث فرهنگی تهران، ساخت این هواکش را برای موزه فرش مخاطره‌آمیز می‌داند، اما مدیر موزه فرش معتقد است ساخت این هواکش آسیبی ندارد و شرکت ساخت مترو هم مجوزهای لازم را گرفته است.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور جایگاه بولیوی در آمریکای لاتین را ویژه و الهام‌بخش برای ملت‌های این منطقه عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران برای ارتقای همکاری‌ها با دولت بولیوی مانعی ندارد و روابط اقتصادی و تجاری دو کشور باید به میزان تعاملات سیاسی فیمابین رشد و توسعه پیدا کند.

1 ساعت پیش

منابع خبری بامداد یکشنبه از بمباران شدید مرکز و جنوب غزه توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند.

1 ساعت پیش

بیشتر...