ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

طرح جدید لیگ برتر: مالیات لوکس به جای کسر امتیاز ورزش سه

باشگاه‌های لیگ برتری علیه قوانین سود و پایداری

طرح جدید لیگ برتر: مالیات لوکس به جای کسر امتیاز

باشگاه‌های لیگ برتری با طرحی جدید از مجازات کسر امتیاز جلوگیری خواهند کرد.

طرح جدید لیگ برتر: مالیات لوکس به جای کسر امتیاز

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه‌های لیگ برتر به دلیل ترس از قوانین سود و پایداری، در حال بررسی حذف قانون کسر امتیاز و در مقابل ایجاد "مالیات لوکس" هستند.

در ماه فوریه، کسر 10 امتیازاورتونبه دلیل نقض قوانین سود و پایداری لیگ برتر [PSR] در نهایت پس از درخواست تجدیدنظر، به 6 امتیاز کاهش یافت. یک ماه بعد،ناتینگهام فارستتصمیم گرفت پس از کسر 4 امتیاز به دلیل نقض قوانین سود و پایداری لیگ برتر، درخواست تجدید نظر کند.

بر اساس گزارشی از دیلی میل، تصمیم کسر امتیاز قابل توجه از اورتون و ناتینگهام فارست باعث شده که بسیاری از مقامات موافق قوانین سود و پایداری لیگ باشند.

در واقع، برخی احساس می‌کنند مجازات 6 امتیازی اورتون و همچنین 4 امتیازی ناتینگهام فارست زیاده‌روی بوده است.علاوه بر این، بنا به گزارش‌ها این نگرانی وجود دارد که این قانون مانع از موقعیت لیگ برتر به عنوان یکی از بهترین لیگ‌های جهان شود، چون باشگاه‌ها دیگر نمی‌توانند بهترین بازیکنان را با دستمزدهای کلان جذب کنند.

2007085

چنین نگرانی‌ای در میان مسئولان باشگاه‌ها وجود دارد و معرفی یک سیستم جدید مورد بحث قرار گرفته است، به طوری که 17 باشگاه از 20 باشگاه به ایجاد این تغییر علاقه‌مند هستند.

همان‌طور که در این گزارش ذکر شده، 14 باشگاه باید برای تغییر قوانین به توافق برسند. این سیستم جدید می‌تواند در پایان فصل یعنی در ماه ژوئن رأی‌گیری شود.

این گزارش در ادامه توضیح می‌دهد که به اصطلاح "مالیات لوکس" چگونه عمل خواهد کرد. با این قانون جدید باشگاه‌هایی که بیش از حد هزینه می‌کنند، متناسب با هزینه‌هایی که داشته‌اند، جریمه مالی خواهند داشت.

امکان دارد این پول جمع‌آوری‌شده از جرایم دوباره بین تیم‌های لیگ برتری که قوانین را رعایت کرده‌اند، توزیع شود. همچنین این ایده وجود دارد که برخی از جریمه‌ها حتی می‌تواند به یک "صندوق اضطراری" واریز شود تا برای کمک به باشگاه‌های انگلیسی در معرض خطر مالی، پرداخت شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پدر سیمونه اینزاگی می‌گوید از باشگاه‌های خارج از ایتالیا برای مذاکره با این مربی تماس گرفته‌اند.

2 دقیقه پیش

با وجود شکست در بازی برگشت اما العین موفق شد با برتری در مجموع دو بازی رفت و برگشت از سد الهلال بگذرد تا ضمن صعود به فینال لیگ قهرمانان، رؤیای ستاره پنجم تیم عربستانی را به باد بدهد.

1 دقیقه پیش

علی رشیدی به عنوان دبير فدراسیون کبدی منصوب و معرفى شد.

لحظاتی پیش

آلوارو موراتا به دلیل وضعیت نگران‌کننده‌اش تمرین امروز اتلتیکو مادرید را از دست داد و تاریخ بازگشتش به میادین نامشخص است.

2 دقیقه پیش

مدافع ایرانی السد در آستانه کسب عنوان قهرمانی همراه با این تیم در لیگ ستارگان قطر است.

1 دقیقه پیش

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، به جدیدترین حامی ژاوی تبدیل شده و خواستار ادامه همکاری این مربی با بارسلوناست.

لحظاتی پیش

احتمال دارد عصر جمعه مهدی ترابی جلوتر از سایر بازیکنان پرسپولیس به عنوان کاپیتان این تیم وارد میدان شود.

1 دقیقه پیش

فرانک دی بوئر، سرمربی سابق تیم ملی هلند، از انتقال آرنه اسلات، سرمربی فاینورد، به لیورپول استقبال کرد.

1 دقیقه پیش

سعید غلامعلی‌بیگی می‌گوید مثل تراکتور و سپاهان، مقابل استقلال و پرسپولیس هم محکوم به امتیاز گرفتن هستند‌.

1 دقیقه پیش

بیشتر...