اکونا پرس |
۱ هفته پیش

نکونام: با وریا صحبت کردم در فولاد ماندم تا به اهدافم برسم

نکونام: با وریا صحبت کردم/ در فولاد ماندم تا به اهدافم برسم

نکونام گفت: وریا یکی از بهترین های ایران است و دوست داریم در خدمتش باشیم. با او صحبت کردم؛ اگر شرایط خوب باشد، دوست دارم او در استقلال بماند، چون به این تیم علاقه دارد.

نکونام: با وریا صحبت کردم/ در فولاد ماندم تا به اهدافم برسم
به گزارشاکونا پرس،

جواد نکونام که میهمان تلفنی برنامه ورزشگاه بود، درباره علت رد پیشنهاد باشگاهاستقلالگفت: هر کسی دوست دارد سرمربی استقلال، پرسپولیس،تیم ملیو تیم‌های پرهوادار شود. پیشنهادباشگاه استقلالبرای من باعث افتخار است و از آجورلو تشکر می‌کنم که من را قابل دانست و پیشنهاد داد، ولی ترجیح می‌دهم به روش و شکلی که خودم برنامه‌ریزی کرده‌ام، جلو بروم. واقعاً نیازی نیست شرایط استقلال و فولاد را بهم بریزم. همه چیز اینجا فوق‌العاده پیش می‌رود و حرفه‌ای است و نیازی نیست بخواهم از این شرایط خارج شوم. از بچگی هوادار استقلال بودم و همیشه برای موفقیت این تیم دعا کردم، ولی درفولادماندم تا به اهدافم برسم.

وی در باره این موضوع که گفته می‌شود به دلیل فشارهای زیاد بعد از قهرمانی استقلال و همچنین احتمال حضور در تیم ملی، پیشنهاد استقلال را رد کرده است، گفت: این فرضیه‌ها واقعیت ندارد. فشار مربیگری همه جا  هست. روی من البته فشاری نیست، چون آنقدر شرایط سختی در سال‌های گذشته داشته‌ام که تجربه لازم را دارم. ضمن اینکه قرار نیست همه مربیان در همه جا نتیجه بگیرند. استقلال نتایج خوبی گرفته، ولی ایرادهایی داشته و جای پیشرفت دارد. همیشه گفته‌ام که برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و هیچ صحبتی هم در این باره نبوده است. شاید اسمم مطرح شد، اما صحبتی نبود.

سرمربی تیم ملی دربارهمصاحبهچند هفته قبل که درباره دستیاری اسکوچیچ و سرمربیگری او مطرح شده بود، عنوان کرد: در آن صحبت‌ها شیطنت بود و مجبور بودم طوری جواب بدهم که شاید برخی دوست نداشته باشند. واقعیت این است که هرکسی که سرمربی باشد، دوست داریم تیم ملی موفق باشد.

نکونام درباره نقل و انتقالات باشگاه فولاد گفت: از روز اولی که به فولاد آمدم، سعی کردم بازیکنان را با توجه به خواسته‌های باشگاه جذب کنم. تقریبا دو سال بازیکنی نگرفتیم، البته به غیر از تجربهزمستانپارسال. نفراتی را گرفتیم که شاید در باشگاه‌هایشان مورد بی‌مهری قرار گرفتند، ولی خودشان را در فولاد ثابت کردند. سعی می‌کنیم در جمع مثلث تیم‌های خوب حضور داشته باشیم. این سابقه وجود نداشته که دو سال پشت سر هم در آسیا باشیم. باید بتوانیم این موضوع را تداوم ببخشیم تا این اتفاق هر سال رخ دهد.

وی درباره احتمال جذب وریا غفوری خاطرنشان کرد: وریا یکی از بهترین هایایراناست و دوست داریم در خدمتش باشیم. با او صحبت کردم؛ اگر شرایط خوب باشد، دوست دارم او در استقلال بماند، چون به این تیم علاقه دارد. امیدوارم امسال کنار هم یک تیم خوب داشته باشیم. ما در نقل و انتقالات آن یازده بازیکنی را که بتوانیم جذب کنیم، این کار را انجام نمی‌دهیم. نمی‌توانیم این تعداد بازیکن بگیریم، چون تیم خوبی داشته و نیاز به 5،6 بازیکن داریم.

نکونام درباره شرایط پاتوسی و کولیبالی گفت: این هفته با مدیر برنامه این دو بازیکن که یک نفر است، مذاکره می‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

علیرضا منصوریان سرانجام سکوت نزدیک به یک سال خود را شکست و از همه چیز سخن گفت؛ وضعیتش بعد از جدایی از استقلال تا روند…

چند روزی است که شایعه جدایی گابریل پین از جمع مربیان استقلال به گوش می رسد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

4 ساعت پیش

ایرنا نوشت : جان‌نثاری روز یکشنبه در اولین شورای اقامه نماز استان در استانداری اصفهان گفت : آموزش‌وپرورش علاوه بر برپایی نماز باید اصل نماز را در جامعه ترویج دهد به صورتی که دانش‌آموزان پس از آشنایی با نماز، خانواده‌های خود را بر برپایی این فریضه واجب الهی آشنا سازند.

4 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

4 ساعت پیش

برخی گروه‌ها در جامعه ایران نه تنها دیگر نسبت به برخورد یا زندانی شدن اصلاح‌طلبان حساس نخواهند شد، بلکه ممکن است خوشحال هم بشوند.

4 ساعت پیش

مهدی یاراحمدی خراسانی - مدرس دانشگاه

4 ساعت پیش

سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران که از صبح امروز یکشنبه ۱۲ تیرماه همزمان با برگزاری نمایشگاه «شهر نوآور» در مصلی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرده است، در آیین افتتاحیه میزبان احمد وحیدی وزیر کشور بود.

4 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آتش گرفتن یک دستگاه سواری بنز در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

4 ساعت پیش

هشت سال داشت که برای برداشتن آب از آب‌ بند غرق شد. این حکایت یکی از ده‌ها کودکی است که در اصطبل و گاوداری زندگی می‌کنند. نه آب دارند نه برق. جایی که تا مرکز شهر اصفهان کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

4 ساعت پیش

فرماندار بلگورود روسیه اعلام کرد که پس از وقوع انفجارهایی در این منطقه، خانه های متعدد ویران و دست کم ۷ تن کشته و زخمی شدند.

4 ساعت پیش

بیشتر...