خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

بازارچه های تنظیم بازار از ۱۵ اسفند در لرستان برپا می شوند ایسنا

بازارچه‌های تنظیم بازار از ۱۵ اسفند در لرستان برپا می‌شوند

ایسنا/لرستانمعاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: بازارچه‌های تنظیم بازار ویژه‌ی بازار عید نوروز و ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان‌های استان برپا خواهند شد.

سیروس ابراهیمی ۲۴ بهمن ماه در جلسه‌ی ستاد تنظیم بازار استان با رویکرد تنظیم و ساماندهی بازار عید نوروز و ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: بازارچه های تنظیم بازار از ۱۵ اسفندماه آغاز و تا زمانی که کشش بازار موجود باشد ادامه خواهند داشت.

وی ادامه داد: همچنین در زمان مذکور روستا بازارهایی در مرکز شهرهای استان از طرف تعاون روستایی برپا خواهند شد.

معاون استاندار تأمین، خرید و انتقال گوشت قرمز را از موارد مطرح شده در ستاد تنظیم بازار برشمرد و گفت: برای تأمین گوشت قرمز در این ایام تا ۳۰۰ تن مجوز لازم اخذ شده که به تدریج به بازار تزریق خواهد شد.

ابراهیمی در مورد وضعیت گندم استان اظهار کرد: خوشبختانه از حیث گندم در استان مشکلی نداریم و در حال حاضر تا ۸ ماه آینده ذخیره گندم و آرد استان را خواهیم داشت.

وی افزود: وضعیت کالاهای تنظیم بازار استان در شرایط خوبی قرار دارد و پیش بینی می شود مشکلی در تأمین این اقلام نخواهیم داشت.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان به میزان بازرسی‌های انجام شده با رویکرد میزان موجودی و نظارت بر قیمت اجناس از ابتدای سال‌جاری تاکنون در استان اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار بازرسی انجام شده که نشان دهنده‌ی تلاش وافر و جهادی متولیان امر در دستگاه‌های اجرایی از جمله جهادکشاورزی و صمت است.

ابراهیمی تصریح کرد: در مدت مذکور بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان جریمه متخلفان را داشته‌ایم که ماحصل این بازرسی‌های متعدد است.

در این جلسه مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مدیرکل جهاد کشاورزی و مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط حضور داشتند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی، شرکت در انتخابات را وظیفه دانست و گفت: اکنون شرایط حساسی است چرا که هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های بین‌الملل و داخلی بسیار ‌پررنگ‌تر از گذشته شده است.

نیم ساعت پیش

علی‌رغم وجود سرمای هوا در شهرستان شیراز همچنان مردم ولایتمدار و شهیدپرور این خطه با اشتیاق برای حضور در انتخابات در شعب اخذ رای در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) حضور پررنگی دارند.

نیم ساعت پیش

یک نشریه آمریکایی در تحلیلی با اشاره به تأیید صلاحیت 1713 زن به عنوان نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشت که در دور فعلی نامزدی زنان رکورد زده است.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تاکنون در استان اصفهان مشکلی نداشتیم که به اصل رأی گیری صدمه‌ای وارد شده باشد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات فعلی اولین یا آخرین حماسه ملت ایران نبوده، ملت ایران حماسه های بزرگی در پیش دارد و این پیام را به دشمن می‌دهد که بدانند ملت بزرگ ایران راهی که انتخاب کرده را با صلابت ادامه خواهند داد.

نیم ساعت پیش

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه‌ای داشت و اغلب سخنان رهبرمعظم انقلاب به خصوص آن بخش از سخنان ایشان "برای خوشحال کردن دوستداران انقلاب و ناکام کردن دشمنان را برجسته کردند. "

نیم ساعت پیش

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آغاز زمان رای‌گیری ساعت 8 بوده و طبق قانون تا 10ساعت ادامه پیدا خواهد کرد. بعد از ساعت 18 بنا به تشخیص وزیر کشور تمدید می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نیم ساعت پیش

حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم، در انتخابات ۱۴۰۲ شرکت کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...