خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

دیدار پویا دادمرز با کودکان مبتلا به سرطان ایسنا

دیدار پویا دادمرز با کودکان مبتلا به سرطان

ایسنا/خوزستانملی پوش کشتی ایران و پیشکسوت فوتبال خوزستان با کودکان مبتلا به سرطان دیدار کردند.

گلناز علیخانی مسئول انجمن خیریه فرشته های زمینیدر گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: به همت انجمن خیریه فرشته های زمینی، کودکان مبتلا به سرطان در بخش آنکولوژی بیمارستان بقایی ۲ اهواز، با پویا دادمرز قهرمانان کشتی فرنگی ایران و علی حسینی، میثم سلیمانی و محمد کوتی از پیشکسوتان فوتبال و حامیان کودکان مبتلا به سرطان دیدار کردند.

دیدار پویا دادمرز با کودکان مبتلا به سرطان

ویبیان کرد: این مراسم به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام برگزار شد و هدایایی هم به عنوان عیدی به کودکان اهدا شد. خوشبختانه با اجرای این برنامه به وضوح می شد شادی و شعف را چهره کودکان مبتلا به سرطان دید.

دیدار پویا دادمرز با کودکان مبتلا به سرطان

علیخانی گفت: کودکان مبتلا به سرطان علاقه زیادی به ورزشکاران به ویژه فوتبالیست ها و کشتی گیران دارند و بر همین اساس تمام تلاش مان را می کنیم که چنین دیدارهایی محقق شود و این کودکان را به آرزوهایشان برسانیم که بی شک این مهم تاثیر بسیاری در روند درمان آن ها و نیز روحیه شان دارد. ضمن این که خوشبختانه ورزشکاران استان هم همکاری بسیار خوبی با ما دارند و هر زمان از آن ها دعوت شده است، با کمال میل پذیرفته اند و حامی این کودکان بوده اند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دوازدهمین دوره مسابقات تکواندوی بین المللی جام باشگاه های آسیا در گروه بانوان به پایان رسید و نمایندگان ایران روی سکوهای قهرمانی قرار گرفتند.

نیم ساعت پیش

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز چهارشنبه از پایگاه هواپیماسازی کازان بازدید کرد.

نیم ساعت پیش

بازیکن سابق پرسپولیس در شبی که کاپیتان تراکتور بود و تیمش بازنده از میدان خارج شد، با خبرنگاران در ورزشگاه آزادی درگیر شد.

نیم ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از تشکیل پرونده برای شش تن از مدیران استان به دلیل تخلفات انتخاباتی خبر داد.

نیم ساعت پیش

هافبک تیم فوتبال تراکتور به هواداران تیمش این اطمینان را داد که اوضاع نابسامان سرخپوشان تبریزی خیلی تداوم پیدا نخواهد کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای سیاستگذاری جایزه نکست گفت: جوانان فناور و نوآور، ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند که می‌توانند زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور باشند. نکست هم یکی از ابزارهای معرفی این جوانان به نیازهای فناورانه کشور است.

نیم ساعت پیش

بنی گانتس با تأکید بر اینکه ارتش صهیونیستی باید اهداف نظامی خود را در غزه تکمیل کند، از تلاش آمریکا برای جلوگیری از برقراری آتش‌بس در غزه تشکر کرد.

1 ساعت پیش

لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تبریز، آذرشهر و اسکو به سرلیستی میرتاج‌الدینی منتشر شد.

نیم ساعت پیش

ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل‌آباد از صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...