ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

خشم هواداران والنسیا: لعنت به رئال نتفلیکس عکس ورزش سه

خشم هواداران والنسیا: لعنت به رئال و نتفلیکس! (عکس)

هواداران والنسیا بیرون از ورزشگاه این تیم در اعتراض به مستند نتفلیکس در مورد وینیسیوس، شعار دادند.

خشم هواداران والنسیا: لعنت به رئال و نتفلیکس! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادریدامشب در مهمترین بازی هفته لالیگا در ورزشگاه مستایا میهمانوالنسیااست. در جریان بازی دو تیم در این ورزشگاه در فصل گذشته جنجال‌های زیادی به وجود آمد چرا که هواداران والنسیا شعارهای نژادپرستانه تندی علیه وینیسیوس سر دادند که به توقف بازی و اعتراض این بازیکن و دیگر اعضای رئال مادرید منجر شد.

بعد از این حادثه، توهین‌های نژادپرستانه علیه ستاره برزیلی رئال در دیگر ورزشگاه‌های تیم‌های لالیگا هم افزایش پیدا کرد و تبدیل به یک اتفاق هفتگی شد که شکایت وینیسیوس و تشکیل دادگاه رسیدگی به ماجرا را به همراه داشت. ستاره‌هایی مثل ادر میلیتائو و رودریگو به سود وینیسیوس در این دادگاه‌ها شهادت دادند.

1997055

بولت پرسپولیسدر مستند جدید و در حال ساخت که نتفلیکس از زندگی وینیسیوس و تجربه او از زندگی و فعالیت در رئال مادرید در دستور کار دارد، به این نکته هم اشاره شده است. اتفاقی که به مذاق هواداران والنسیا خوش نیامده است و امروز از فرصت میزبانی از رئال استفاده کردند و شعارهای تندی علیه باشگاه مادریدی و نتفلیکس سر دادند.

1997054

تندی و تهدیدآمیزبودن شعارها، هواداران این تیم می‌خواندند: "منتظر نتفلیکسی‌ها هستیم!" و " لعنت به رئال و نتفلیکس!"، و جمعیت بیش از حد در راه اتوبوس رئال مادرید باعث شد تا پلیس در اقدامی کم سابقه، مسیر اتوبوس حامل تیم میهمان را تغییر دهد و آنها را از راه دیگری به ورزشگاه مستایا برساند. جو پر تنش بیرون از ورزشگاه مستایا حتی بعد از ورود رئالی‌ها به این استادیوم هم ادامه دارد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد ربیعی، سرمربی ذوب‌آهن، بعد از یک پیروزی شگفت‌انگیز در تبریز، خود را آماده یک بازی حساس دیگر، این‌بار مقابل سپاهان می‌کند.

نیم ساعت پیش

مهاجم آلومینیوم بدشانس‌ترین بازیکن زمین در دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال بود.

نیم ساعت پیش

یورگن کلوپ بعد از شکست مقابل کریستال پالاس گفت حس ‏مزخرفی دارد. او از سبک بازی تیمش به خصوص در نیمه اول به ‏شدت انتقاد کرد. ‏

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ایرانی شاغل در سوپر لیگ یونان امشب مقابل هم قرار می‌گیرند.

نیم ساعت پیش

هافبک نساجی مازندران به دلیل مصدومیت در دقایق ابتدایی دیدار با سپاهان از زمین بیرون آمد.

نیم ساعت پیش

شاگردان داوود سیدعباسی موفق به کسب پیروزی مقابل شاهین بندرعامری شدند.

نیم ساعت پیش

میلان در بازی خارج از خانه هفته سی و دوم سری A مقابل ساسولو به تساوی 3-3 دست پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

مراسم ختم همسر مالک تراکتور در شرایطی در تهران برگزار شد که چهره‌های مطرحی در آن حضور داشتند.

نیم ساعت پیش

اسپور توتو با مرتضی شریفی به مقام پنجم لیگ ترکیه دست یافت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...