عصر ایران |
4 روز پیش

با چه بودجه ای می توان انواع پراید صفر کار کرده راخرید رسیدگی قیمت انواع پراید در بازار عکس جزئیات

در این مطلب بر اساس آگهی هایی که در سایت های خرید و فروش خودرو وجود دارند نگاهی داریم به قیمت خودرو پراید در بازار آزاد و اینکه با چه بودجه ای می توان انواع مدل های این خودرو را خریداری کرد.

پراید که پس از پیکان توانست جایگاه نخست تولید و فروش خودرو در ایران را مدت ها به نام خود ثبت کند سرانجام در سال 99  تولیدش توسط شرکت سایپا متوقف شد. این خودرو که از سال 73 پا به بازار ایران گذاشت مدل‌های مختلف پراید شامل دو مدل سدان ۱۳۲ و ۱۳۱، یک مدل هاچ‌بک ۱۱۱، یک مدل لیفت‌بک با نام ۱۴۱، و یک مدل وانت با نام ۱۵۱ می‌شوند. که هم اکنون فقط مدل وانت آن (151)  را می توان به صورت صفر کیلومتر در بازار خریداری کرده و تولید مدل های دیگر توسط سایپا متوقف شده است.

 در این مطلب بر اساس آگهی هایی که در سایت های خرید و فروش خودرو وجود دارند نگاهی داریم به قیمت خودرو پراید در بازار آزاد و اینکه با چه بودجه ای می توان انواع مدل های این خودرو را خریداری کرد.

پراید هاچ بک مدل 1374 با چند تکیه رنگ با قیمت 26 میلیون و 800 هزار تومان در معرض فروش گذاشته شده است

با چه بودجه ای می توان انواع پراید صفر و کار کرده راخرید/ بررسی قیمت انواع پراید در بازار ( +عکس و جزئیات)

قیمت پراید در مدل های زیر 1380 بستگی به تمیز بودن و یا داشتن تصادف و رنگ از 25  تا 35 میلیون تومان متغیر است  به طور مثال در یک آگهی فروش در سایت باما پراید هاچ بک مدل 1374 با چند تکیه رنگ با قیمت 26 میلیون و 800 هزار تومان در معرض فروش گذاشته شده است . در آگهی دیگر نیز پراید مدل 1379 که به ادعای مالک بدون رنگ است با 310 هزار کیلومتر کارکرد با قیمت 35 میلیون تومان در معرض فروش گذاشته شده است.

 

پراید مدل 1379 که به ادعای مالک بدون رنگ است با 310 هزار کیلومتر کارکرد با قیمت 35 میلیون تومان در معرض فروش گذاشته شده است.

پراید در بازار چند؟

در ادامه وقتی به مدل های 1380 تا 1390 می رسیدیم با توجه به تیپ های مختلفی که در طی این سال ها تولید شده است  بازده قیمت ها از 35 تا  69 میلیون تومان  بستگی به سلامت خودرو متغیر است به طور مثال در همین آگهی ها قیمت یک پراید مدل 90 تیپ SL (فول) با 169 هزار کیلومتر کارکرد و یک گلگیر رنگ 63 میلیون تومان ذکر شده که در آگهی دیگر همین مدل بدون رنگ 69 میلیون تومان در معرض فروش گذاشته شده است .

قیمت پراید مدل 90 تیپ SL (فول) با 169 هزار کیلومتر کارکرد و یک گلگیر رنگ 63 میلیون تومان ذکر شده

پراید در بازار چند؟

بازده قیمتی پراید در مدل های 1390 تا 1399 که آخرین سال تولید این خودرو بود نیز در بازده قیمتی 64 ( تمیز و حداکثر یک لکه رنگ) تا 124 میلیون تومان در مدل صفر کیلومتر نوع 131 است که این قیمت در مدل هاچ بک (111) تا 133 میلیون تومان افزایش می یابد.

پراید 131 صفر کیلومتر مدل 99 در بازار با قیمت 124 میلیون تومان در معرض فروش گذاشته شده است

پراید در بازار چند؟

به طور مثال پراید 131  صفرکیلومتر مدل 99 در یک آگهی با قیمت 124 میلیون تومان در معرض فروش گذاشته شده است .

در این متن حدود قیمتی پراید به عنوان پرتیراژترین خودرویی که در ایران تولید شده است آمده که البته همانگونه که اشاره شد این ارقام از آگهی های خودروهایی که در معرض فروش در سایت های خرید و فروش خودرو وجود دارند برداشته شده است ، هر چند که محدوده قیمت های ذکر شده می تواند تا 10 درصد تفاووت قیمتی را با توجه به سلامت خودرو و بی رنگ بودن آن داشته باشند .#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

2 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

2 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

2 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

2 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

2 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

2 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

2 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

2 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

2 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

2 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

2 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

2 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

2 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

2 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

2 روز پیش

بیشتر...