خبر 24 |
۱ هفته پیش

اطلاعات شخصی یک میلیون صهیونیست لو رفت اسناد خبر24

اطلاعات شخصی یک میلیون صهیونیست لو رفت +اسناد
به گزارشخبر24، در شرایطی که مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، از شدت حملات سایبری به این رژیم «ابراز حیرت» کرده‌اند، اطلاعات هویتی یک میلیون صهیونیست طی یک عملیات سایبری هک شد و لو رفت.

تازه‌ترین خبرها از فلسطین اشغالی حاکی از آن است که هکرها توانسته‌اند به اطلاعات یک میلیون نفر از صهیونیست‌های جویای کار دست یابند؛ اطلاعاتی شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تلفن، رایانامه، سابقه تحصیلی، سابقه فعالیت نظامی افراد و ... .

اطلاعات فاش شده که نسخه‌ای از آن در یک کانال تلگرامی فارسی‌زبان موسوم به «یوز سایبری» منتشر شده، شامل ۲۰۰ گیگایابت رزومه و سابقه کاری یک میلیون نفر از ساکنان غاصب فلسطین اشغالی است. همچنین کارت ملی، اسناد هویتی و فیش حقوقی این صهیونیست‌ها هم در دسترس عموم قرار گرفته است.

لینک فیلم
افشای اطلاعات یک میلیون نفر از ساکنان اراضی اشغالی، در شرایطی خبرساز شده که هکرها طی ماه‌های گذشته بارها نهادها و سازمان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف حملات سایبری گسترده قرار داده‌اند.

«گابی پورتنوی» رئیس سازمان امنیت سایبری رژیم صهیونیستی، اواخر ۲۰۲۲ (سال گذشته میلادی) اذعان کرده بود که این رژیم هر ماه با ده‌ها حمله سایبری مواجه است. این مقام صهیونیست از شدت و میزان این حملات «ابراز حیرت و تعجب» کرده بود.

لینک فیلم


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در نقد و بررسی این نشریات دانشجویی داورها شاخص هایی مانند؛ محتوای تولیدی، ساختار منسجم، ارتباط موضوع با مخاطب، به روز بودن، نوآوری و خلاقیت در پرداخت به موضوع، صفحه آرایی، انتشار منظم، تعداد افراد دست اندر کار، تنوع مطالب، قواعد نگارشی، اصول روزنامه نگاری و ... مورد بررسی قرار می‌دهند.

یک ربع پیش

گاهی گفته می‌شود که هوای سرد باتری تلفن همراه شما را از کار می‌اندازد اما هوا باید چقدر سرد باشد که روی ابزار تکنولوژی شما تاثیر منفی بگذارد و مشکل ایجاد کند؟

نیم ساعت پیش

مردی که همسرش صیغه ای خود را به آتش کشیده بود توسط پلیس دستگیر شد.

یک ربع پیش

قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می‌توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.

نیم ساعت پیش

فرآیند صدور مجوز عبور گمرکی خودرو‌های زائران و گردشگران عراقی به منظور کاهش تشریفات و تسهیل تردد بین ایران و دیگر کشورها اجرایی شد.

یک ربع پیش

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران از بازی‌های آسیایی هانگژو حذف شد.

نیم ساعت پیش

رهبر کره شمالی ضمن تاکید بر اهمیت تسریع در نوسازی تسلیحات اتمی این کشور، تقویت روابط با کشورهای مخالف سلطه آمریکا را ضروری توصیف کرد.

یک ربع پیش

طرز درست کردن پیاز پلو اردبیلی خوشمزه در ادامه این آموزش خوشمزهرا از دست ندهید.

یک ربع پیش

ورزشگاه آزادی احتمالا فقط یک بازی دیگر را میزبان لیگ قهرمانان آسیا باشد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...