خبر 24 |
9 ماه پیش

اطلاعات شخصی یک میلیون صهیونیست لو رفت اسناد خبر24

اطلاعات شخصی یک میلیون صهیونیست لو رفت +اسناد
به گزارشخبر24، در شرایطی که مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، از شدت حملات سایبری به این رژیم «ابراز حیرت» کرده‌اند، اطلاعات هویتی یک میلیون صهیونیست طی یک عملیات سایبری هک شد و لو رفت.

تازه‌ترین خبرها از فلسطین اشغالی حاکی از آن است که هکرها توانسته‌اند به اطلاعات یک میلیون نفر از صهیونیست‌های جویای کار دست یابند؛ اطلاعاتی شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تلفن، رایانامه، سابقه تحصیلی، سابقه فعالیت نظامی افراد و ... .

اطلاعات فاش شده که نسخه‌ای از آن در یک کانال تلگرامی فارسی‌زبان موسوم به «یوز سایبری» منتشر شده، شامل ۲۰۰ گیگایابت رزومه و سابقه کاری یک میلیون نفر از ساکنان غاصب فلسطین اشغالی است. همچنین کارت ملی، اسناد هویتی و فیش حقوقی این صهیونیست‌ها هم در دسترس عموم قرار گرفته است.

لینک فیلم
افشای اطلاعات یک میلیون نفر از ساکنان اراضی اشغالی، در شرایطی خبرساز شده که هکرها طی ماه‌های گذشته بارها نهادها و سازمان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف حملات سایبری گسترده قرار داده‌اند.

«گابی پورتنوی» رئیس سازمان امنیت سایبری رژیم صهیونیستی، اواخر ۲۰۲۲ (سال گذشته میلادی) اذعان کرده بود که این رژیم هر ماه با ده‌ها حمله سایبری مواجه است. این مقام صهیونیست از شدت و میزان این حملات «ابراز حیرت و تعجب» کرده بود.

لینک فیلم


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ترکیه در نخستین دیدار خود در رقابت‌های یورو 2024 مقابل گرجستان پیروز شد.

4 دقیقه پیش

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما شاید نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی پیشرفته هستند در برداشت محصولات کشاورزی در هکتار اشکالات قابل توجهی داریم که باید اصلاح شود.

5 دقیقه پیش

ترکیب یازده نفره تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و جمهوری چک در رقابت‌های یورو 2024 مشخص شد.

4 دقیقه پیش

دبیر علمی جشنواره نقالی غدیر ضمن تاکید بر توجه ویژه به مخاطبان خارجی در هنر نقالی گفت: نقالی بستری برای انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی به کشورهای هدف است.  

4 دقیقه پیش

به دنبال مرگ مشکوک دختر و پسر جوانی در شمال تهران یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

4 دقیقه پیش

بتسلائل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی طرحی را ارائه داده که عملا باعث نابودی اقتصاد کرانه باختری خواهد شد. این درحالی است که تشکیلات خودگردان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و در ماه جاری نیمی از حقوق ها را پرداخت خواهد کرد.

5 دقیقه پیش

رئیس کمیته روحانیون ستاد سعید جلیلی با بیان اینکه بایدن و نتانیاهو سعید جلیلی را برای خود و دنیای استکبار خطرآفرین می‌بینند گفت: سعید جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی خواهد بود.

5 دقیقه پیش

دبیر فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای کشور گفت: اولین دوره مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور 23 کشور و به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.

5 دقیقه پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و 60 میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده است.

4 دقیقه پیش

بیشتر...