ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

خشم فریاد شگفت انگیز ربیعی عکس ورزش سه

کد خبر : 1873203 |10 اسفند 1401 ساعت 10:07 |12.5K بازدید |2دیدگاه

لیگ ایران یک اتفاق نادر در لب خط

خشم و فریاد شگفت‌انگیز ربیعی! (عکس)

کمتر رقابتی مثل لیگ برتر فوتبال ایران سراغ دارید که با این تنش و حساسیت همراه باشد.

خشم و فریاد شگفت‌انگیز ربیعی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های فوتبال ایران اگر در ورزشگاه‌های خالی از تماشاگر و بسته برگزار بشود بازهم حساسیت آن در نقطه اوج است به خصوص وقتی تیم‌ها شرایطی پیدا می‌کنند که مثلمس رفسنجانو هوادار در مسابقات متوالی مقابل همدیگر قرار بگیرند. در دوئل قبلی هوادار مس را در ضربات پنالتی حذف کرده بود و این بار در همان ورزشگاه قرار به نبرد مجددی بین بازیکنان دو تیم بود.

مسابقه با حمله‌ای از سوی مس آغاز شد اما هوادار جریان بازی را در دست گرفت و در شرایطی که یکی، دو فرصت خوب برای گلزنی داشت اما این مس بود که با فرصت طلبی مهاجم باتجربه‌اش، گل اول را پیش از پایان نیمه اول وارد دروازه حریف کرد. در نیمه دوم بازی تاکتیکی، خشن، پربرخورد و پرحاشیه دنبال شد و در نهایت مسی‌ها پس از اینکه یک پنالتی هم توسط شیمبا از دست دادند با وجود ده نفره شدن (اخراج مهاجم برزیلی) بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود تمام کردند.

1807135
برخورد سر به سر کریم‌زاده و شجاعی منجربه سرنگونی بازیکن مس شد.

اما اتفاق نادری در لحظات پایانی مسابقه رخ داد؛محمد ربیعی، سرمربی جوان مس رفسنجان که در این بازی بخشی از وظیفه همیشگی خود در کنار خط را به ابراهیم صادقی واگذار کرده بود در واپسین دقایق بازی کاپشن را از تن کنده و برای هدایت تیم وارد عمل شده بود. تیم او ده نفره بود و در اوقات اضافی احتمال لغزش مقابل حریف فرصت طلب وجود داشت بنابراین ربیعی با شیوه خاص کوچینگ خود و فریادهای بلندش کنار زمین حاضر بود.

1807136
ربیعی بلافاصله به سمت بازیکن خودی آمد و از او خواست از جای خودش بلند شود.
1807137
کریم‌زاده که هنوز در گرگ و میش برخورد با شجاعی بود، به یکباره با شارژ ربیعی یکی دومتری به سمت داخل زمین حرکت کرد.

در دقیقه ۹+۹۰ در شرایطی که دقیقا مقابل نیمکت مس رفسنجان، کریم‌زاده، مدافع چپ این تیم با یکی از بازیکنان هوادار درگیر شده بود، بازیکن مس خود را به زمین انداخت تا شاید وقفه‌ای در بازی ایجاد کند؛ در این لحظه ربیعی ناگهان عصبانی و غیظ کرده کاری را انجام داد که هرگز از او ندیده بودیم. او با سرعت و شدت خاصی سمت بازیکن تیمش دوید و اجازه نداد او روی زمین بنشیند و به خیال خود بازی را از جریان بیندازد. ربیعی با فریادهای بلند و اکتی شگفت‌انگیز او را از روی زمین بلند کرد، چرخاند و با فشار به داخل زمین بازگرداند درحالی که حرکتش انقدر تهاجمی بود که حتی نیمکت شلوغ و پرسر و صدای هوادار با دیدن این صحنه قفل کرده و شگفت زده شده بود! این پس از آن بود که در میانه زمین تنشی هم میان حامد لک و نیمکت هوادار درگرفته و شاید تلف شدن وقت در کنار زمین باعث می‌شد داور سوت خود را دیرتر به صدا در بیاورد. ربیعی با فریاد بر سر بازیکنش که نباید وقت را تلف کند به این مسئله فیصله داد.

1807138
کریم‌زاده قصد توضیح شدت برخوردش با شجاعی را داشت که ربیعی، برافروخته‌تر از قبل بر سر بازیکن خود فریاد زد و از او خواست به زمین برگردد.
1807139
در نهایت بعد از اینکه کریم‌زاده به جریان بازی برگشت، ربیعی هم به سمت منطقه فنی خودش برگشت تا بازی ادامه پیدا کند.

ویدئوی این صحنه و تصاویرش را می‌توانید در همین خبر مشاهده کنید.

ویدئو: 273823
مس رفسنجانمس رفسنجان
محمد ربیعیمحمد ربیعی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مس رفسنجانمس رفسنجان

مشاهده برنامه و نتایج مس رفسنجان، بازی بعدی مس رفسنجان و ویدئو خلاصه بازی های مس رفسنجان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...