عصر ایران |
۲ هفته پیش

مستند انتخاباتی محسن مهرعلیزاده بدون سانسور فیلم

ستاد انتخابات محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از سانسور نخستین فیلم مستند این کاندیدا توسط صدا و سیما خبر داد.


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جان‌باختن پنج تن و مصدومیت ٣۴ نفر در پی تصادف یک دستگاه اتوبوس با تریلی در محور دهشیر یزد خبر داد.

8 ساعت پیش

درد دل "جناب‌خان" درباره مظلومیت محیط‌بان‌ها را ببینید.

8 ساعت پیش

مدل نشستن "عیسی کلانتری" به هنگام ابراز همدردی با حادثه‌دیدگان اتوبوس خبرنگاران، سوژه شبکه‌های اجتماعی شد.

8 ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: علت اصلی تصادف اتوبوس در دهشیر ، سرعت زیاد و مهارت نداشتن راننده در استفاده از سامانه ثانویه ترمز بوده است.

10 ساعت پیش

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن یکی از مهم‌ترین رویدادهایی بود که سال گذشته به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد، اما امسال با حدود دو ماه تاخیر و از ۶ تا ۱۷ جولای (۱۵ تا ۲۶ تیر) برگزار خواهد شد. اینجا به صورت کامل تمام فیلم‌های حاضر در بخش اصلی جشنواره کن را معرفی می‌کنیم.

10 ساعت پیش

سهل انگاری بیش‌ترین دلیل سرقت اموال شهروندان پایتخت اعلام شد.

11 ساعت پیش

تحقیقات و آمارها نشان می دهند که سن ارتباط با جنس مخالف به دوره پیش از متوسطه رسیده است. در این ویدئو نظر مردم در مورد رابطه قبل ازدواج مشاهده می کنید.

11 ساعت پیش

این سریال که حدود ۱۵۰۰ بازیگر داخلی و بین‌المللی در آن ایفای نقش می‌کنند، ۵ سال دیگر آماده پخش می‌شود.

12 ساعت پیش

مجتمع شناسایی و کاهش آسیب‌های اجتماعی «شوق زندگی» که با هدف پایش وضعیت آسیب‌های اجتماعی و حمایت از گروه‌های آسیب پذیر شهر و چاره جویی برای آن تأسیس شده است، کانون اصلی هم افزایی بین دستگاهی در حوزه مسائل اجتماعی و استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در این زمینه است که امروز به صورت رسمی افتتاح شد.

12 ساعت پیش

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: امروز ۱۵۰۰ تولید کننده لوازم خانگی در کشور، برای کسب قسمت بیشتری از گنجایش ۶ میلیارد دلاری بازار در حال رقابت هستند. ۲ میلیارد دلار از این ۶ میلیارد دلار در اختیار کالاهای قاچاق است!

14 ساعت پیش

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: امروز ۱۵۰۰ تولید کننده لوازم خانگی در کشور، برای کسب قسمت بیشتری از گنجایش ۶ میلیارد دلاری بازار در حال رقابت هستند. ۲ میلیارد دلار از این ۶ میلیارد دلار در اختیار کالاهای قاچاق است!

14 ساعت پیش

چهارمین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر به منظور آماده سازی برای حضور پرقدرت در پاراالمپیک توکیو از ۲۵ خردادماه تا۶ تیرماه به میزبانی هیئت جانبازان و معلولان استان اصفهان در ورزشگاه شهید عبداله میثمی در حال برگزاری است.

15 ساعت پیش

علی قمصری در ادامه پروژه‌ «تار ایرانی» و در تازه‌ترین اجرایش، در دامنه کوه بیستون یکی از آهنگ‌های سیدخلیل عالی‌نژاد را خواند و نواخت.

16 ساعت پیش

یک دستگاه تریلی با یک اتوبوس در جاده ابرکوه به دهشیر، روبه‌روی پاسگاه دهشیر تصادف کردند که تا این لحظه ۵ نفر جان باخته و ۳۴ نفر مصدوم شدند.

16 ساعت پیش

بیشتر...