ایران آنلاین |
1 ماه پیش

مادورو، حمله تروریستی علیه خط لوله گاز دولتی ونزوئلا را محکوم کرد ایران آنلاین

مادورو، حمله تروریستی علیه خط لوله گاز دولتی ونزوئلا را محکوم کرد

رئیس جمهوری ونزوئلا حمله به خط لوله گازی کمپانی نفت و گاز دولتی "پترولئوس دو ونزوئلا" را که باعث آتش سوزی گسترده در تاسیسات آن در ایالت آنسوآتگی در شمال شرق این کشور شد، محکوم کرد.

 به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، به گفتهنیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا، در این انفجار نه کسی آسیب دیده نه کشته شده و کارگران این کمپانی نفت و گاز دولتی نیز نشت گاز را متوقف کرده‌اند.

مادورودر جریان سخنرانی روز شنبه خود که در یوتیوب منتشر شد، گفت: امروز ما حمله‌ای تروریستی علیه خط لوله گازی شرق کشور که به آتش سوزی گسترده منجر شد، متحمل شدیم و کارگران کمپانی نفت و گاز دولتی ونزوئلا آتش سوزی را مهار کرده و نشت گاز را متوقف کردند و تحت کنترل در آوردند.

فیلم گرفته شده از صحنه انفجار و آتش سوزی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است.

مادوروبارها دولت آمریکا را به سازمان‌دهی حملات علیه جوامع و تاسیسات انرژی،نفت و گاز ونزوئلامتهم کرده است.

به گفتهرئیس جمهوری ونزوئلا، تحریم‌های غربی علیه کاراکاس و هدف قرار دادن تاسیسات زیر مجموعه آن تلاشی برای تحت کنترل درآوردن و تصرف دارایی‌های خارجی آن و جلوگیری از تکمیل روند انتقال مالی این کمپانی است.

در سال ۲۰۱۸، ونزوئلا انتخابات ریاست جمهوری‌ای برگزار کرد که در آن مادورو مجددا پیروز شد اما دولت واشنگتن، وی را به عنوان رئیس جمهوری مشروع نپذیرفت و یکسری تحریم‌ها علیه این کشور آمریکای لاتین وضع کرد که بیشتر آن برصنعت نفت ونزوئلاتاثیر گذاشته است. / ایسنا#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

رونمایی از کتاب تاریخ آب و فاضلاب اصفهان

1 ساعت پیش

تصویب بودجه 9570 میلیارد تومانی شهرداری اصفهان برای سال 1400,اخبار شهرداری اصفهان

1 ساعت پیش

پیش بینی دقیق رمز های دیجیتال در پایان اسفند 99,سیگنال های مثبت از تحلیل های ارزهای دیجیتال در هفته های آینده,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل,تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش,مقایسه سود دوج کوین و بیت کوین

1 ساعت پیش

بانک توسعه تعاون,تقدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران

4 ساعت پیش

پیش بینی دلار 20 هزار تومانی در سال 1400,کاهش قیمت دلار در پایان دولت روحانی,پیش بینی جدید دلار,دلار چند هزار می شود,نرخ دلار در سال جدید,دلار 1400,افزایش دلار

6 ساعت پیش

تعویض کامل تیوب های کوره واحد کاهش گرانروی شرکت پالایش نفت اصفهان

7 ساعت پیش

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی سال 99,قیمت طلا چقدر کاهش می یابد,قیمت سکه​ به زیر خط 11 میلیون می رسد,,,

7 ساعت پیش

مشخصات سریع ترین خودرو جهان 5 آر,بررسی خودرو سریع بلادهوند Bloodhound,آئوسی اینویدر,قیمت خودرو آئوسی اینویدر,عکس خودرو 5 آر

7 ساعت پیش

نگذاریم یک شرکت توانمند تولیدی مانند فولاد مبارکه قربانی مسائل سیاسی شود,اخبار فولاد مبارکه

7 ساعت پیش

حداقل حقوق کارمندان در سال 1400,یارانه 2 میلیونی بازنشستگان,تایید نهایی همسان سازی حقوق بازنشستگان,جزئیات واریز حقوق بازنشستگان در اسفند 99,زمان واریز حقوق های اسفند 99

7 ساعت پیش

شورای عالی بورس و اوراق بهادار به منظور ایجاد زمینه مشارکت حداکثری سهامداران عدالت در برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تصمیمات جدید اتخاذ کرد.

7 ساعت پیش

دکتر محمد علی دهقان دهنوی، سخنگوی شورای عالی بورس، امروز ۱۲ اسفند ماه در دویست و ششمین جلسه شورای عالی بورس یکی از موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه را تصویب پیشنهادی عنوان کرد که حاصل ارزیابی و پیشنهاد سازمان بورس در قالب فعالیت صندوق توسعه بازار است.

7 ساعت پیش

محمد عطایی: «مراجع نظارتی الزامی برای تسویه اعتبارات کارگزاری‌های فعال در بازارسرمایه در پایان سال مالی شرکت‌های کارگزاری ندارند.»

13 ساعت پیش

نمایندگان مجلس برای طرح‌های مهم کشاورزی و امنیت غذایی، به شرکت‌های وابسته و تابعه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و نیرو مجوز انتشار تا سقف دویست و هفتاد هزار میلیارد ریال اوراق مالی - اسلامی از طریق بانک کشاورزی را دادند.

13 ساعت پیش

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در گزارش ۶ ماهه خود از رشد ۲۳۰هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۲۶۲ میلیون ریالی پرتفوی بورسی خبر داد.

13 ساعت پیش

بیشتر...