خبر 24 |
1 ماه پیش

حمله گرگ به مادر دختر در روستایی در اردبیل خبر24

حمله گرگ به مادر و دختر در روستایی در اردبیل
به گزارشخبر24، سید جواد یحیی زاده  گفت: حوالی ساعت ۱۳ ظهر امروز یک کودک چهار ساله و همچنین یک خانم جوان در دو زمان و در دو محل جداگانه در روستای اندبیل از توابع بخش مرکزی شهرستان خلخال مورد هجوم و حمله حیوان درنده ای  شبیه گرگ قرار گرفته و از نواحی مختلف بدن دچار مجروحیت و مصدومیت شده اند.

رئیس شورای تامین خلخال که برای عیادت از مصدومین در بیمارستان امام خمینی خلخال حضورریافته بود،   افزود: چگونگی حمله حیوان به اهالی روستا و همچنین شناسایی این حیوان هم اکنون در دستور کار مسئولین ذی ربط شهرستان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: هم اکنون اکیپ‌های اداره حفاظت محیط زیست خلخال برای شناسایی حیوان مهاجم در داخل روستا و اطراف آن استقرار یافته و در حال بررسی موضوع حمله ظهر امروز به یک کودک و زن جوان در این روستا هستند.

یحیی زاده با بیان اینکه در زمان حمله حیوان درنده محل هجوم حیوان خلوت بوده و کسی از اهالی روستای اندبیل شاهد این دوحادثه نبوده است، ادامه داد: استفاده از واژه گرگ در حادثه امروز حمله حیوان درنده به اهالی این روستا تنها بنابر اظهارات زن جوان و یکی از مصدومین حادثه صورت گرفته وتا زمان شناسایی حیوان مهاجم نمی توان بصورت قطعی درباره گرگ بودن حیوان مهاجم اظهار نظر کرد.

فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.  

منبع: ایرنا


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

بسته خبری فرهنگ و هنر امروز را در ادامه می توانید ببینید.

2 ساعت پیش

فرماندار فیروزکوه از وقوع سیلاب مجدد خبر داد و گفت: منطقه تنگه واشی و سایر مراکز تفریحی فیروزکوه تعطیل است اما افرادی از دستگاه های خدمات رسان و محیط بانان در این مناطق خدمت رسانی می کنند لذا تیم های ارزیاب در این مناطق حضور یافتند.

4 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

4 ساعت پیش

در میان تمامی جوندگان، حشرات و آفات دیگر موریانه‌ها خطرناک‌ترین موجودات به نظر می‌رسند و از بین بردن موریانه‌ها کار سختی است، زیرا آن‌ها موجوداتی هستند که قادر به خراب کردن خانه شما در طی چند سال می‌باشند.

3 ساعت پیش

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

4 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی سردیس استاد فقید، هوشنگ ابتهاج که ساخت آن از دو ماه پیش آغاز شده تا قبل از مراسم چهلمین روز درگذشت ایشان خبر داد.

4 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

4 ساعت پیش

بیشتر...