اکونا پرس |
3 روز پیش

افتتاحیه توکیو2020، یک مراسم باشکوه است تا فستیوال

افتتاحیه توکیو2020، یک مراسم باشکوه است تا فستیوال

سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزاری توکیو2020 در توصیف مراسم افتتاحیه بازی های المپیک 2020، این مراسم را یک موقعیت باشکوه تا یک جشن و یا فستیوال توصیف کرد.

افتتاحیه توکیو2020، یک مراسم باشکوه است تا فستیوال
به گزارشاکونا پرس،

 ورزشکاران قراراست فردا (23 جولای) به استادیوم ملیژاپنبروند،تا ناروهیتو،امپراتورژاپن،بازیهارسما افتتاح نماید. حضور هیچ تماشاگری برای این رویدادمجازنخواهدبود وصندلیهای مراسم فقط برای مقامات بلندپایه،دیپلماتها،اعضایکمیته بین المللی المپیکوحامیان مالیالمپیکاختصاص داده شده است تا مخاطرات ناشی از همه گیریویروسکووید19 با حداقل شرکت کنندگان کاهش یابد.

ویبازیهای توکیو 2020 المپیک رابه عنوان بازیهای "بهبودوبازسازی" پس اززلزله وسونامی مارس 2011 معرفی کرده است و سیکو هاشیموتوتصریح کردکه بهبودی حاصل اززلزله بزرگ شرق ژاپن درمراسم افتتاح برجسته تر خواهدشد.

هاشیموتودر خصوص برگزاری بازی ها و مراسم افتتاحیه گفت: "این موضوع بایددرمفاهیم مراسم گنجانده شود،این انتظار من و عزم من نیزبدون تغییراست. من نمیتوانم محتوای آنچه راکه قراراست درطول مراسم نشان دهیم،فاش کنم. به دلیل وضعیت همه گیری،دوست داریم تاآنجاکه ممکن است افرادوضعیت بهبودی رامشاهده کنند. این مراسم یک فستیوال نیست. آنچه من فکرمیکنم این است که میخواهیم یک مراسم باشکوه داشته باشیم اماباروحیه بهبودی.بازیهایکسال به تعویق افتادومن بایداعتراف کنم که مادریک سال گذشته بسیاردرگیر کووید19بودیم وماهمواره ازجهانیان به خاطرپشتیبانی سپاسگزاربودیم،مابرنامه هایی راهمراه بادولت ژاپن با همین پشتیبانی انجام داده ایم".

با حضور رئیس کمیسیون علوم و پزشکی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC)، نشست ملاحظات پیشگیری از آسیب ورزشکاران اعزامی به…

شورای حفاظت از ورزشکاران در مقابل آزار، اذیت و سوء استفاده در ورزش پیش از اعزام ورزشکاران به بازی‌های المپیک توکیو،…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

پریروز

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

پریروز

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

پریروز

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

پریروز

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

پریروز

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

پریروز

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

پریروز

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

پریروز

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

پریروز

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

پریروز

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

پریروز

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

پریروز

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

پریروز

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

پریروز

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

پریروز

بیشتر...