خودروتک |
1 ماه پیش

اتفاقی باورنکردنی بستری حسام نواب صفوی در بیمارستان اعصاب روان عکس

اتفاقی باورنکردنی؛ بستری “حسام نواب صفوی” در بیمارستان اعصاب و روان/ عکس

دادگاه حکم بستری حسام نواب صفوی در بیمارستان اعصاب و روان را صادر کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، درگیری حسام نواب صفوی باخانوادهعسگری یکی دو سالی است که حواشی بسیاری ایجاد کرده و در نهایت با شکایت مصطفی عسگری، آقای نواب صفوی به خاطر تهدید و افترا به ۹۱ روزحبسقطعی محکوم شده است.

پس از صدور این حکم بنا به درخواست این بازیگر، دادگاه با بررسی شواهد به منظور بهبود وضعسلامتروحی او حکم به بستری در بخش اعصاب و روانبیمارستانرسول اکرم داده است.

اتفاقی باورنکردنی؛ بستری "حسام نواب صفوی" در بیمارستان اعصاب و روان/ عکس

شکایت فاطمه عسگری

ماجرا از جایی شروع شد که زنی به نام فاطمه عسگری در سال ۸۶ زمانی که ۲۳ سال سن داشت در کلاس های بازیگری فریدون جیرانی، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون، با حسام نواب صفوی آشنا شد.

این زن که به مدت ۶ سال با تومور مغزی دست و پنجه نرم می‌کرد، چند ماه پیش از مرگش در ۳۷ سالگی در مصاحبه‌ای با شاهین صمدپور، خبرنگار اجتماعی فعال درفضای مجازیفاش کرد که نواب صفوی با وعدهازدواجتوانسته خانه‌اش را از چنگش دربیاورد.

او همچنین ادعا کرد که بارها از سوی این هنرپیشه تهدید بهمرگشده است.

در نهایت فاطمه عسگری با شکایت از او به خاطر افترا و تهدید به مرگ توانسته پروانه وکالتش را باطل کند.

مصطفی عسگری، برادر این زن ادعا می‌کرد در ایزدشهر ویلایی داشتند که به نام خواهرش بود و حسام نواب صفوی با فریب او این ملک را به نام خود کرد و علاوه بر آن، یک پیانوی یاماها، چندین گوشیموبایلو مبالغ هنگفتی هم از او گرفته است.

به ادعای مصطفی عسگری، وقتی در سال ۹۶ بالاخره موفق شدند پرونده شکایت خود را به جریان بیاندازند صداهای ضبط شده‌ای از حسام نواب صفوی به پلیس و دادگاه ارائه دادند که اثبات شد متعلق به اینبازیگرمشهور است.

او در این باره گفته بود: «شانزدهم دی ۹۹ آقای بازیگر در رأی بدوی به اتهام غصب عنوان، تهدید و افترا محکوم شد. برایجرمنخست ۱۵ ماه، اتهام دوم ۱۳ ماه و اتهام افترا ۶ ماه و ۱۵ روز حبس برای او در نظر گرفته شد.

۹۱ روز حبس قطعی و ۵۱ میلیون تومان جزای نقدی

او درنهایت در دادگاه تجدید نظر به ۹۱ روز حبس قطعی و ۵۱ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد. حکم جلب سیار و ورود به منزل این بازیگر، روز پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰ صادر شد.»

مصطفی عسگری همچنین گفته بود: «اسفند ماه ۱۳۹۹ یک بار به خانه این بازیگر رفتیم. حکم جلب داشتیم، ولی حکم باز کردن قفل نه. او هم به زیرزمین خانه‌شان رفت و در را قفل کرد.

مامور پلیس هم نتوانست او را دستگیر کند. اما این بار حکم جلب سیار داریم. این دفعه او به بیمارستان رفته و ادعا کرد که کرونا دارد. ۶ روز بیمارستان بود و در آخرین روز کادردرمانبا کیک و فشفشه پایان درمانش را جشن گرفتند. حالا هم فراری است و خودش را مخفی کرده است.»

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دنبال توافق ائتلافی حزب لیکود و حزب "صهیونیسم دینی"، تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که روند تخریب منازل فلسطینی‌ها توسط این رژیم در سایه دولت جدید و توافق مذکور تشدید خواهد شد.

6 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت: کرملین در حال تجزیه و تحلیل وضعیت مربوط به تعیین سقف قیمت نفت است و برخی از مقدمات برای مقابله با چنین روندی فراهم شده است.

5 ساعت پیش

رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که پاریس به ارسال سلاح به اوکراین ادامه خواهد داد، اما خطوط قرمزی در این زمینه وجود دارد که پاریس هرگز از آنها عبور نخواهد کرد.

5 ساعت پیش

ایلنا نوشت:حجت‌الاسلام والمسلمین منتظریدر پاسخ به سوال یکی از حاضران مبنی بر اینکه چرا گشت ارشاد تعطیل شد، ابراز داشت: گشت ارشاد ربطی به قوه قضائیه ندارد و از همان جایی که در گذشته تأسیس شد از همانجا نیز تعطیل شد. البته قوه قضائیه نظارت‌های خود را بر کنش‌های رفتاری در سطح جامعه ادامه می‌دهد.

2 ساعت پیش

در ادامه طرز تهیه کیک شب یلدا سه رنگ را می خوانید.

5 ساعت پیش

قیمت طلا و سکه در هفته های گذشته با جهش‌های بزرگ روبرو بود که این افزایش شدید قیمت با ثبت رکوردهای جدیدی همراه بود که پس از ثبات نسبی بازار طلا و ارز در ماه‌های اخیر خبرساز شد.

5 ساعت پیش

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند. منبع: چندثانیه

6 ساعت پیش

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اخیرا در گزارشی به بررسی سیاست‌های اقتصادی روسیه پس از تحریم‌های غرب و مقایسه آن با تجربه ایران پرداخته است.

5 ساعت پیش

بعد از ظهر امروز درحالی خبر بازداشت "میترا حجار" در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.

5 ساعت پیش

بیشتر...