خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی خلیل آباد ایسنا

صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی خلیل‌آباد

ایسنا/خراسان رضویریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل‌آباد از صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.

حمید ترابی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه صدور سند در اراضی ملی شهرستان خلیل‌آباد به اتمام رسیده است، اظهار کرد: با همکاری و تعامل سازنده اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و تلاش و کوشش کارکنان اداره، اراضی ملی شهرستان صاحب سند تک برگ کاداستر شده است.

وی اظهار کرد: باهمت والای همکاران، شهرستان خلیل‌آباد با داشتن ۱۲۸ پلاک و صدور حدود ۲۰۰ سند تک برگ اراضی ملی در سطح ۹۸ هزار هکتار پروژه کاداستر شهرستان را به اتمام رساند.

ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل‌آباد یادآور شد: صدور سند مالکیت اراضی ملی گام بزرگی در راستای حفظ و حراست و عدم دست‌درازی به انفال بوده، که موجبات کاهش دعاوی مردم را در محاکم قضایی به دنبال دارد.

وی عنوان کرد: شهرستان خلیل‌آباد ۱۵۰ هزار هکتار مساحت دارد و در فاصله ۲۸۰ کیلومتری جنوب استان حدفاصل شهرستان‌های کاشمر و بردسکن واقع است.

وی با اشاره به اهمیت ثبت عرصه‌های منابع طبیعی شهرستان خلیل‌آباد در سامانه کاداستر بیان کرد: سنددار کردن اراضی ملی، تقویت ارکان صیانتی اراضی ملی و دولتی و اعلام مالکیت قاطع دولت را به همراه دارد، همچنین مشکلات اشخاص در زمینه مالکیت اراضی نیز با حدنگاری اراضی ملی رفع می‌شود.

شهرستان خلیل‌آباد با ۶۰ هزار نفر جمعیت شامل ۲ شهر خلیل‌آباد و کندر و ۲۴ روستای دارای دهیاری است، ۳۳ هزار نفر از جمعیت این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت‌های پرسپولیس و استقلال خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) وتوی آمریکا علیه اعطای عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل متحد را موضعی «ناامیدکننده»، «شرم‌آور»، «غیرقابل توجیه» و «غیرمسوولانه» خواند.

یک ربع پیش

یکی از مدیران پرسپولیس گفت: با توجه به درخواست بانک‌ها و ارسال مدارک و تایید شدن صلاحیت آنها به نظر می‌رسد واگذاری سهام باشگاه قطعی خواهد بود.

یک ربع پیش

معاون ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: برای اولین بار شماره‌گذاری وسایل نقلیه طبق قانون ساماندهی خودرو منوط به پرداخت عوارض شده است.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به فراهم شدن تدابیر ورود کمک داور ویدئویی به لیگ برتر، گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد. این آفتی است که وجود دارد و در تیم ملی نیز این مشکل را داشتیم که خوشبختانه جوانگرایی محسوسی انجام شد.

یک ربع پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری البرز از دستگیری اعضای خانواده رمال تبعه خارجی غیر مجاز در مشکین دشت فردیس خبر داد.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست عالی‌رتبه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مسأله فلسطین، طرح شش ماده‌ای ایران به شورای امنیت برای مسأله فلسطین را پیشنهاد داد.

یک ربع پیش

بیشتر...