افشاگری فرمانده صهیونیست از ضعف ارتش اشغالگر all tv logo

افشاگری فرمانده صهیونیست از ضعف ارتش اشغالگر
بین‌المللخاورمیانه

رسانه‌های صهیونیستی به نقل از اسحاق بریک سرلشکر ذخیره ارتش اشغالگر، نوشتند: جنبش حماس در حال بیرون آوردن اسرا از مکان‌هایی است که قرار بود ارتش در شمال نوار غزه کنترل کند.

بریک تاکید کرد که ارتش صهیونیستی بسیار از دستیابی به اهداف خود در غزه فاصله دارد و حماس هنوز ده‌ها هزار نیرو دارد در حالی که ارتش اشغالگر پس از این جنگ نیاز به بازسازی دارد.

وی با بیان اینکه ارتش صهیونیستی توانایی «مقابله همزمان با چند عرصه» را ندارد، خاطرنشان کرد: «نیرو‌های هوایی امروز در جنگ‌ها پیروز نمی‌شوند و نیروی هوایی اسرائیل حتی یک موشک را متوقف نمی‌کند».

بریک خاطرنشان کرد: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نمی‌خواهد در جنوب غزه شاهد تلفات غیرنظامیان باشد و اگر با خاک یکسان کردن منازل ممنوع شود، سربازان ما بدون پشتیبانی هوایی و توپخانه وارد می‌شوند و تلفات بیشتری خواهیم داشت.

او در خصوص رویارویی مقاومت اسلامی در لبنان و اشغالگران در شمال اراضی اشغالی گفت: این یک معجزه بود که در همان زمان جنگ شروع نشد و نیروی رضوان در آن روز وارد نشد.

وی افزود که در همان زمان، تیپ رضوان حزب‌الله می‌توانست تمام زیرساخت‌ها را نابود کند و سپس رژیم صهیونیستی ناپدید می‌شد.

بریک گفت که «اسرائیل» در ۲۰ سال گذشته خود را برای جنگ منطقه‌ای آماده نکرده بود و «زمانی که هزاران موشک از یمن به آن رسید، دیگر توانایی متوقف کردن آن‌ها وجود نداشت».

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شصتمین مراسم اهدای جوایز انجمن صدای آمریکا با درخشش «اوپنهایمهر» همراه شد.

یک ربع پیش

انتظار می‌رود که لالیگا با توجه به گزارش داور محرومیت دو جلسه‌ای برای جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، در نظر بگیرد.

نیم ساعت پیش

براساس شمارش آرای حدود ۸۰ درصد صندوق‌های تهران، اگر این روند ادامه یابد، ۱۰ نفر از این لیست به مجلس راه می‌یابند و احتمالا از نفر ۱۱ الی ۵۰ راهی دور دوم خواهند شد.

نیم ساعت پیش

مردم اینبار هم به وظیفه خود عمل کردند و یکبار دیگر پای شهدا، رهبری و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

یک ربع پیش

اگر خودروسازان هم در سال آینده ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته باشند. با این افزایش قیمت ناخودآگاه توان خرید مردم هم کاهش پیدا می کند و همراه آن تقاضا برای آن هم کاهش پیدا می کند و این می تواند کمک کند تا تفاوت قیمت بازار و کارخانه مقداری کم شود.

نیم ساعت پیش

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

نیم ساعت پیش

مرجع تقلید شیعیان در عراق با صدور بیانیه‌ای پیش‌بینی کرد که روز سه‌شنبه، ۱۲ مارس (۲۲ اسفندماه) نخستین روز ماه رمضان باشد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در نظر داریم ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کنیم، گفت: افراد دارای مشاغل پرخطر مانند خبرنگاران، آتش‌نشانان، کادر پرواز، نیروهای مسلح، جنگل‌بانان، کارگران معادن و ... از گروه‌های هدف این طرح هستند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...