بی توجهی فدراسیون به اساسنامه سازمان لیگ فوتسال خبرنامه دانشجویان ایران

مهلت قانونی دو ساله هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال همچنین مهلت چهار ساله مجمع این سازمان نیز به پایان رسیده اما همچنان اعضای آن بکار خود ادامه داده اند و در این خصوص تعیین تکلیفی نشده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، مهلت قانونی دو ساله هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در آبان ماه ۱۴۰۰ به پایان رسیده است. همچنین مهلت چهار ساله مجمع سازمان لیگ فوتسال نیز  به پایان رسیده با این حال آن طور که پیداست، ریاست فدراسیون  فوتبال عزیزی خادم تمامی توجهات و تغییرات  را به تیم‌هایی ملی فوتسال منوط کرده است و به لیگ‌های این رشته به عنوان مهمترین آوردگاه فوتسال توجهی نشده و اراده‌ای برای تغییرات در مدیریت کلان فوتسال کشور دیده نمی شود.

در حالی که جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال برای قانونگذاری در لیگ‌های مختلف برگزار می شود که حامد نجفی، مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون عضویتش در هیات رئیسه تمدید شد. نجفی در جلسات هیات رئیسه اغلب غایب است. انتصاب یک فرد از روسای هیات های فوتبال در ترکیب دائمی، عدم بازرس قانونی و عدم ارائه گزارشات و حضور فقط یک نماینده از جامعه بزرگ باشگاهها بعنوان متولیان اصلی فوتسال کشور جای سوال است.

واقعیت آن است سازمان لیگ فوتسال عملکرد خوبی نداشته و معمولا باشگاه‌ها و تیم‌های مختلف از عملکرد نحوه برگزاری مسابقات، سالن برگزاری، قصاوت داوران و...شاکی هستند.

با توجه به برگزاری جلسه سازمان لیگ در قزوین، انتظار می رود هیات رئیسه در خصوص تخلفات در لیگ یک همچون اضافه شدن چهار تیم‌ سقوط کننده فصل قبل به لیگ امسال، برگزاری مسابقات در گروه های نامتقارن و همچنین توضیحاتی در خصوص اضافه شدن تیم هیات فوتبال داراب در هفته دوم لیگ یک به جای تیم ایمان شیراز خارج از فصل نقل و انتقالات و نحوه انتخاب تیم لیگ دومی شهدای ایلام در هفته سوم لیگ یک که واکنش و اعتراضات فراوان داشته، ورود کند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی ما این است که این قانون تا پایان بهمن یا قبل از سال جدید اجرایی شود.

لحظاتی پیش

برخی از کشورهای بزرگ مانند روسیه با اقتصادهای قدرتمند در همسایگی ایران قرار دارند که بازارهای خوبی برای برای اقتصاد کشور محسوب می شوند.مهم این است که بتوان از این ظرفیت بالقوه استفاده شود.

لحظاتی پیش

یک پژوهشگر حوزه زنان گفت:زن در تراز انقلاب اسلامی در عین فرزندپروری و همسرداری از تمامی جنبه های اجتماعی بهره مند است و زندگی حضرت زهرا را که بی نقص است الگوی راه خود قرار می دهد.

3 دقیقه پیش

دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت قطعه‌سازی کروز به عنوان یکی از بزرگترین پرونده‌های فساد اقتصادی کشور دیروز در شعبه ۴ دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در ابتدای دادگاه قاضی صلواتی از نماینده دادستان خواست تا در جایگاه قرار بگیرد و کیفرخواست را قرائت کند.

4 دقیقه پیش

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه از بودجه سال آتی شهرداری، سه هزار و ۲۹ میلیارد تومان به هزینه‌ های جاری اختصاص پیدا کرده و هشت هزار و ۲۷۱ میلیارد تومان به مباحث عمرانی اختصاص یافته است، گفت: با این حساب سهم بودجه جاری ۲۷ درصد و عمرانی ۷۳ درصد است.

5 دقیقه پیش

به نقل از آریا نهال، اکنون که در اواخر دی ماه و اوایل بهمن 1400 قرار داریم، کشاورزان و باغداران بسیاری در پی خرید نهال گردو و نهال بادام پربار برای مناطق معتدل و سردسیر می باشند. اگر سری به وب سایت های فروش نهال گردو همانند نهالستان آریا نهال زده باشید، با لیست بسیار متنوعی از نهال های گردو و نهال بادام رو به رو خواهید شد که انتخاب را برای شما بسیار سخت خواهد کرد.

11 دقیقه پیش

این روزها وابستگی شدید زندگی بشر به تکنولوژی‌های پیشرفته روز کمی عجیب اما باورکردنی است. بشر در عصری زندگی می‌کند که می‌توان به راحتی بین انسان و اشیاء ارتباط برقرار کرده و زبان مشترکی را بین آن‌ها ایجاد کرد که با یکدیگر در تعامل باشند.

یک ربع پیش

حمل و نقل هوایی در ایران سالهاست که سابقه دارد و هر روز پیشرفت‌های چشمگیری نسبت به گذشته داشته است.

یک ربع پیش

«دیپلماسی فرهنگی» به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان سیاست خارجی کشورها، کارویژه‌ای به نام ترویج و توسعه فرهنگ را برعهده دارد.

یک ربع پیش

تنها یک روز پس از دیدار وزیر خارجه امریکا با همتای روسی اش و ابراز امیدواری‌های «آنتونی بلینکن» به تداوم دیپلماسی و مهلت‌دهی مسکو به غرب برای دریافت پاسخ کتبی به خواسته‌هایش، واشنگتن با ارسال نخستین محموله کمک‌های نظامی خود به کی‌یف شامل نزدیک به 100 تن تسلیحات سنگین و نیمه سنگین، نفت بر آتش تنش‌ها در دونباس ریخت.

نیم ساعت پیش

مدیر ارشد موسسه اعتبارسنجی فیچ طی اظهاراتی تأکید کرد که تحریم‌ها علیه پروژه نورد استریم ۲ و توقف آن می‌تواند منجر به کاهش عرضه گاز روسیه به اروپا و نوسانات مجدد در بازار گاز شود.

نیم ساعت پیش

سهم ایران از بازار حداقل 250 میلیارد دلاری روسیه تنها دو دهم درصد است. همین عدد نشان می‌دهد که روابط اقتصادی و تجاری دو کشور ایران و روسیه نیازمند بازنگری جدی است.

نیم ساعت پیش

در منطقه 22 که یکی از ایده آل ترین منطقه های حال حاضر تهران برای سکونت است، برج های متنوع ای در حال ساخت هستند که برخی از آن ها به تازگی شروع به فعالیت نموده اند و برخی دیگر به عنوان پروژه های محبوب منطقه، افراد در حال سکونت در آن ها هستند.

نیم ساعت پیش

نرم افزار CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management به معنی مدیریت برقراری ارتباط با مشتری ابتدا به منظور کمک به کسب و کارهای مختلف و ایجاد تعاملات با مشتری‌ها قدیمی و جدید و حفظ آن‌ها ساخته شد.

نیم ساعت پیش

با بخشنامه وزارت اقتصاد و پیرو جلسه هفته قبل آقای رئیس‌جمهور، بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه مکلف شدند، تسهیلات زیر ۱۰۰میلیون تومان افراد حقوق‌بگیر و مستمری‌بگیر دارای رتبه اعتباری مناسب را بدون ضامن انجام دهند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...