خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

حسودی همسر ترامپ به همسر بایدن خبرآنلاین

حسودی همسر ترامپ به همسر بایدن

همسر ترامپ به مجله «وگ» اعتراض کرد که چرا عکس همسر بایدن را روی مجله چاپ کرده، اما عکس وی را چاپ نکردند.

به گزارشخبرآنلاینو به نقل ازدیلی میل، ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا «انا وینتور» سردبیر مجله مد و فشن «وگ» را به خاطر قراردادن عکس جیل بایدن روی جلد مجله مورد انتقاد قرار داد و گفت چرا زمانی که وی بانوی اول بوده این کار را برای وی انجام نداده است.

در اولین مصاحبه ملانیا با فاکس نیشن بعد از ترک کاخ سفید، وی ادعا کرد تعصب رسانه‌ای علیه او دلیل این کار است.

«پیتر هیگسیث» مجری برنامه گفت 5 ماه بعد از روی کارآمدن بایدن، عکس زنش روی مجله رفت. عکس کاملا هریس قبل از سوگند ریاست جمهوری روی مجل رفت. هیلاری کلینتون زمانی که بانوی اول بود و همچنین میشل اوباما 3 بار عکسش روی جلد مجله رفت اما شما که کسب و کارتان در حوزه مد و فشن هم بوده، روی جلد نرفته‌اید. این استانداردهای دوگانه چه معنی می‌دهد؟

ملانیا در پاسخ گفت: آنها مغرضانه فکر می‌کنند. از یکی خوششان می‌آید و از یکی نه و من فکر می‌کنم مردم آمریکا این را درک می‌کنند و می‌بینند. من کارهای بسیار مهمتری را در کاخ سفید انجام دادم تا اینکه روی جلد وگ باشم.

البته ملانیا در فوریه 2005 به خاطر لباس عروسی منحصربفردش هنگام ازدواج با ترامپ روی جلد وگ رفت.

استفانی وینستون کارچاق کن سابق ملانیا مدعی شده که بعد از روی کارآمدن ترامپ به او پیشنهاد شد اما مجله اعلام کرد تضمینی برای قرارگرفتن عکسش روی جلد نمی‌دهد و به همین خاطر ملانیا از پذیرش آن خودداری کرد.

5656#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

8 ساعت پیش

یک منبع آگاه از بروز حادثه صنعتی در یکی از کارخانجات منطقه پارچین خبر داد.

7 ساعت پیش

معاون نخست وزیر روسیه نیز در این دیدار از جمهوری اسلامی ایران به عنوان دوست دیرین و شریک مطمئن برای روسیه یاد کرد و گفت: مسکو همواره اهمیت فراوانی برای توسعه روابط با تهران قائل است.

8 ساعت پیش

سخنگوی شورای نگهبان به مناسبت فرا رسیدن روز چهارم خرداد روز دزفول یادداشتی ارائه کرد.

8 ساعت پیش

ماجرای جوش و آکنه یک چیز است و ماجرای جای آن‌ها برای خود داستان دیگری است. آکنه‌ و جوش صورت به مرور زمان بهبود می‌یابند و ناپدید می‌شوند. امـا جای جوش و آکنه به این سادگی‌ها محو نمی‌شود و برخورد با آن‌ها دشواری‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه روش‌های درمان و بهبود جای جوش و آکنه پیشرفت زیادی داشته و امروز راهکارهای بسیاری برای حل این مشکل وجود دارد.

7 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

8 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی آزادسازی خرمشهر را از مصادیق نصرت الهی به ملت ایران دانست.

8 ساعت پیش

مرحله دوم یارانه کمک معیشتی تکمیلی پس از درخواست بازبینی سرپرستان خانوار و تجدید نظر نسبت به دهک بندی و قطع یارانه در اردیبهشت به حساب آنها واریز شد.

6 ساعت پیش

تهران-سرپرست به حجاج ایرانی قاریان اعزامی حج 1401 توصیه کرد: فرصت به دست آمده را غنیمت شمارند و از لحظه لحظه آن به بهترین شکل بهره ببرند.

8 ساعت پیش

بیشتر...